Inderdaad, maar HTC heeft dat ontwerp natuurlijk weer gejat van Apple.quote:
Dat laatste denk ik ook.quote:Op maandag 14 april 2014 11:03 schreef very het volgende:
Dat vind ik ook wel inderdaad. Ik weet ook niet of dit überhaupt overen gaat komen met wat Apple uiteindelijk presenteert. Hun kennende zal het er vast wel weer prima uit komen te zien.
quote:Op maandag 14 april 2014 11:43 schreef Zspirit het volgende:
@very ik vind je render wel tof gedaan hoor!
Ik vind de telefoon lelijk dat bedoelde ik
Feit blijft dat je sinds zomer 2010 ineens bijna het dubbele betaalt voor je abo ongeacht of daar een telefoon bij zit of niet, de EU subsidies op telefoons heeft afgeschoten en je nu dus dubbel genaaid bent.quote:Op maandag 14 april 2014 10:04 schreef Zspirit het volgende:
Ja dat is dan een keer veel geld, maar volgens mij betaal je dat uiteindelijk met een toestel abonnement ook bijna. Volgens mij ben je altijd rond de 45 euro per maand kwijt voor de nieuwste iPhone. Er van uitgaand dat het abonnement sim only 20 euro kost betaal je dus 25*24= 600 euro.
Is het dan vaak goedkoper om een toestel abonnement te nemen of toch beter sim only houden?
Ik betaal bijvoorbeeld 16 euro per maand van 300 belmin/sms en 1GB internet met fairuse policy en eigenlijk vind ik dat wel prima zo.
@Very, ik vind m niet zo mooi eigenlijk.
Zucht. En het is al een refurbished iPhone omdat mijn vorige ook al een probleem had. Kan ik deze dan ook inwisselen? Hoe gaat dat met een refurbished?quote:Op maandag 14 april 2014 10:22 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Heb ik ook gehad. Was een hardware probleem. Nieuwe gekregen van Apple.
Op een ref. toestel zit twee maanden garantie (afgezien van je garantie als die nog geldig is). Stond volgens mij op het papiertje dat je meekreeg.quote:Op dinsdag 15 april 2014 09:37 schreef Norrage het volgende:
[..]
Zucht. En het is al een refurbished iPhone omdat mijn vorige ook al een probleem had. Kan ik deze dan ook inwisselen? Hoe gaat dat met een refurbished?
Ja, hier. Nu een week of zes in gebruik. Werkt prima en sowieso beter dan wat het was. Kreeg er ook twee schroevendraaiers bij om de telefoon open te schroeven. klikquote:Op dinsdag 15 april 2014 10:09 schreef Luigi het volgende:
Pfieuw, accu van mijn 4S gaat opeens wel hard achteruit merk ik. Een nieuwe iPhone komt me even niet zo lekker uit (al ben ik wel toe aan een 5S), is een nieuwe accu van een paar tientjes bij een telefoonturk oid een optie? Iemand die dat heeft gedaan en blij mee is?
Zelf gedaan dus? Makkie?quote:Op dinsdag 15 april 2014 10:16 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Ja, hier. Nu een week of zes in gebruik. Werkt prima en sowieso beter dan wat het was. Kreeg er ook twee schroevendraaiers bij om de telefoon open te schroeven.
Dat was binnen een minuut of tien wel gebeurd, ja. Erg makkelijk. Er staan ook wat tutorials online, zodat je even kunt zien wat je kunt verwachten (er zit een aardingsdingetje ergens onder geschroefd wat je zo kwijt bent, wanneer je de oude batterij losschroeft; daar moet je wel even op letten).quote:
Ok. Misschien dat ik dat dan maar doe, op zich ben ik niet erg ontevreden over de 4S behalve de accuduur dan, ik zet er dan gelijk een nieuw achterkantje op denk ik want daar zit ook een deukje in en die moet er dan toch af zag ik.quote:Op dinsdag 15 april 2014 10:21 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Dat was binnen een minuut of tien wel gebeurd, ja. Erg makkelijk. Er staan ook wat tutorials online, zodat je even kunt zien wat je kunt verwachten (er zit een aardingsdingetje ergens onder geschroefd wat je zo kwijt bent, wanneer je de oude batterij losschroeft; daar moet je wel even op letten).
Hierquote:Op dinsdag 15 april 2014 10:24 schreef Luigi het volgende:
[..]
Ok. Misschien dat ik dat dan maar doe, op zich ben ik niet erg ontevreden over de 4S behalve de accuduur dan, ik zet er dan gelijk een nieuw achterkantje op denk ik want daar zit ook een deukje in en die moet er dan toch af zag ik.
Waar heb jij je accu vandaan? (mag ook via dm hoor)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |