Nieuwe afleveringen vanaf 3 maart 2014! Wekelijks op maandag om 21:30quote:Vandaag de dag is het hebben van seks op jonge leeftijd steeds normaler en verliezen jongens en meisjes steeds eerder hun maagdelijkheid. In Ik Heb HET Nog Nooit Gedaan worden mensen gevolgd die daar, bewust of onbewust, juist laat mee zijn.
Ewout Genemans heeft de afgelopen maanden tien mensen tussen de 20 en 48 jaar oud gevolgd, die om de een of andere reden nog nooit seks hebben gehad terwijl zij daar wel de leeftijd voor hebben. Zij zijn toe aan het moment om ontmaagd te worden en willen ‘HET’ eindelijk eens meemaken.
Waarom zijn ze nog maagd? Wat doen ze om hun maagdelijkheid te verliezen? Het programma volgt deze en andere maagden, op de weg naar hun ontmaagding. Voor de een is die weg wat langer dan voor de ander.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, die komt er wel. Was denk ik alleen nog wat onzeker over haar lesbische gevoelens.quote:
Dit.quote:Op maandag 7 april 2014 21:52 schreef Jula123 het volgende:
Ik snap echt niet dat een man als Mark denkt dat hij eisen kan stellen aan een vrouw.
Zo herkenbaar iddquote:Op maandag 7 april 2014 21:52 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Wel een classic date verhaal dat de foto 20kg lichter was
Daar ben ík dan weer te netjes voorquote:Op maandag 7 april 2014 21:53 schreef SilentChaos het volgende:
Ik was ook weggelopen, maar ik ben 29, heb bewezen beter te kunnen krijgen en heb zelf een fatsoenlijk/gezond lichaam
Dik, geen sociale skills, kaal, geen baan. Tsjaquote:Op maandag 7 april 2014 21:52 schreef Jula123 het volgende:
Ik snap echt niet dat een man als Mark denkt dat hij eisen kan stellen aan een vrouw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |