Jiayu G4 en octacore? Ik geloof die site niet echt...quote:Op maandag 14 april 2014 19:10 schreef dud0r het volgende:
Jiayu g4s (octacore, 2gb ram) nu beschikbaar op spemall.![]()
+/- €150
Kans is groot dat ik hem zelf ook aanschaf.quote:Op maandag 14 april 2014 20:11 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Jiayu G4 en octacore? Ik geloof die site niet echt...
Ik ben er overigens uit: de DOOGEE DAGGER DG550 wordt gekocht als ie beschikbaar is. Tenzij iemand me op andere gedachten kan brengen.
Edit: Ik neem m'n woorden terug. Op Banggood staan ze ook.
Ja, maar ik vind het niet meer terug en weet niet meer precies wanneer het was...quote:Op maandag 14 april 2014 20:20 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Kans is groot dat ik hem zelf ook aanschaf.
Al een concrete datum voorbij zien komen?
De meeste hier hebben gewoon een jiayu op zak, dus geen idee waar je jouw idee vandaan haalt dat ze te weinig produceren. Ze hebben nou eenmaal niet massale fabrieken zoals apple / whatever, dus ja de oplage in het begin is lager en daarna ook hoeveel ze er kunnen maken per dag. Dat is iets wat je vaker ziet bij zulke toko's want je gaat eerst kijken of iets aan slaat voordat je al 100k toestellen hebt liggen en het niet verkocht wordt.quote:Op maandag 14 april 2014 20:23 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Ja, maar ik vind het niet meer terug en weet niet meer precies wanneer het was...
De Jiayu G4S is een heel mooi toestel, alleen jammer dat je nooit aan een bang for buck Jiayu toestel kan geraken omdat ie altijd overal uitverkocht is. Ik snap echt niet hoe dom men is bij Jiayu om telkens te weinig te produceren. Zo snijden ze toch gewoon in hun eigen vingers?
De G4 Advanced is al zolang uitverkocht dat ik niet eens meer weet wanneer ie nog beschikbaar is geweest..Nu komen ze wel met de G4S, maar dat zal ook weer ettelijke maanden duren Jiayu kennende.quote:Op maandag 14 april 2014 20:45 schreef rene90 het volgende:
[..]
De meeste hier hebben gewoon een jiayu op zak, dus geen idee waar je jouw idee vandaan haalt dat ze te weinig produceren. Ze hebben nou eenmaal niet massale fabrieken zoals apple / whatever, dus ja de oplage in het begin is lager en daarna ook hoeveel ze er kunnen maken per dag. Dat is iets wat je vaker ziet bij zulke toko's want je gaat eerst kijken of iets aan slaat voordat je al 100k toestellen hebt liggen en het niet verkocht wordt.
Je hebt al een reset gedaan (en firmware opnieuw geïnstalleerd?)quote:Op maandag 14 april 2014 23:35 schreef Yiha het volgende:
Heb me onlangs deze gekocht.
http://www.aliexpress.com(...)-0MP/1498821367.html
Hij is reeds binnen, nu kwam ik erachter dat wanneer je bepaalde instellingen bij de camera verandert, de camera vastloopt en je totaal geen foto's meer kan trekken. Heb mijn beklag gedaan, dat ik een 'fully good operational' werkend toestel wil en niet één met fouten.
Heb een deal voorgesteld, ik stuur deze terug en betaal de shipping kosten en in de plaats bestel ik deze en neemt de verkoper de vervoerskosten voor zijn rekening.
Nog geen respons gehad. Ik heb nog 35 dagen voor de aankoopbescherming vervalt. Effe afwachten nu dus.
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wachten op de Xiaomi Mi3S. Althans, dat doe ik.quote:Op dinsdag 15 april 2014 00:20 schreef badschaap het volgende:
wat is het allersnelste toestel Nu of binnen 2 maanden die in china te koop is?
Moet wel 4G hebben.SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zie jij het ooit gebeuren dat deze toestellen in België/Nederland in de winkels liggen?quote:Op dinsdag 15 april 2014 08:41 schreef Dromer het volgende:
Ik denk dat nu juist het moment is om de quad cores in de gaten te houden. Zoals we gezien hebben met de Doogee DG350 voor 72 euro (nu 90), lijkt het er een beetje op dat die een price drop gaan maken. En voor zover ik begrepen heb is er qua beleving (snelheid) weinig verschil te merken t.o.v. een octacore.
De kleinere fabrikanten niet zo snel, denk ik. Al probeert Doogee naamsbekendheid in Europa te krijgen door die sponsoring.quote:Op dinsdag 15 april 2014 10:46 schreef _Scars_ het volgende:
[..]
Zie jij het ooit gebeuren dat deze toestellen in België/Nederland in de winkels liggen?
Zullen wij eeuwig die online handelsites moeten benutten?
Jiayu heeft een store in België.quote:Op dinsdag 15 april 2014 10:46 schreef _Scars_ het volgende:
[..]
Zie jij het ooit gebeuren dat deze toestellen in België/Nederland in de winkels liggen?
Zullen wij eeuwig die online handelsites moeten benutten?
Tja dat is ook maar een man die ze importeert, via kleine kanalen.quote:
Weet jij toevallig wie telefoon sponsor is van Barcelonaquote:Op dinsdag 15 april 2014 11:13 schreef Dromer het volgende:
De kleinere fabrikanten niet zo snel, denk ik. Al probeert Doogee naamsbekendheid in Europa te krijgen door die sponsoring.
Huawei is toch ook kleinschalig begonnen en eerst in Azië alleen? Huawei is natuurlijk een veel grotere speler, maar ik denk dat best veel van die Chinese toko's wel een markt zien in Europa.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:21 schreef RobertNL het volgende:
Bij een MM / Phonehouse / etc gaan we dit soort merken niet zien .
Huawei is al lang een groot bedrijf dat internationaal opereert. Ze leveren al een tijd communicatieapparatuur, dus voor hen is de sprong makkelijker dan voor de kleine bedrijfjes.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:22 schreef rene90 het volgende:
[..]
Huawei is toch ook kleinschalig begonnen en eerst in Azië alleen? Huawei is natuurlijk een veel grotere speler, maar ik denk dat best veel van die Chinese toko's wel een markt zien in Europa.
ZTE maakt goed spul. Mijn ZTE Blade is een keer uit een rijdende auto gevallen en over het asfalt gekletterd met 60kmpu. Deed het nog prima!quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:53 schreef jostiebent het volgende:
Iemand wel eens gekeken naar de ZTE Grand S Lite?
Nu te koop voor 145 euro bij Chinavasion:
http://www.chinavasion.co(...)uad_Core_1.5GHz_CPU/
http://www.banggood.com/J(...)tphone-p-922811.htmlquote:Op dinsdag 15 april 2014 22:05 schreef Brecht35 het volgende:
Welke gek koopt er dit nu:
http://www.banggood.com/J(...)tphone-p-922933.html
De Jiayu G5 is er toch echt voor mensen die hun geld willen weggooien...Wie betaalt er nu 50 euro meer voor net hetzelfde?
PS: Ik ga een G4S kopen, ik ben meer geneigd om voor deze te gaan dan voor de Doogee Dagger G550 vanwege de grotere batterij, het kleinere scherm en de goede reputatie van Jiayu.
Heeft iemand enige tips die ik best volg om ervoor te zorgen dat ik zo snel mogelijk eentje heb? Ik wil een 2 GB RAM versie. Ik denk dat ik voor een zwarte ga, want ik vermoed dat de witte versie gegeerder is dan de zwarte. Persoonlijk koop ik het liefst via Banggood..
Misschien al best 160 euro op m'n Paypal plaatsen? Of misschien zelfs al preorderen? Maar ik ben geen fan van preorderen, want dan heb je niet veel aan Paypal z'n schamele 45 dagen snapje..
over 4u zou de chat live moeten gaan, dan is het daar 9am.quote:Op dinsdag 15 april 2014 22:32 schreef Brecht35 het volgende:
Die Banggood link is degene die ik wil/ga gebruiken, ja!Op Banggood staat er echter niks vermeld over een eventuele verzenddatum.
Ja ik zit nog steeds te twijfelen om die Doogee dg550 te halen.quote:Op woensdag 16 april 2014 00:05 schreef shiznuts het volgende:
Dat hebben haast alle MediaTek-phones wel (wacky GPS). Ligt er maar net aan of je het net treft met je telefoon of niet. Hoewel het in het begin met de dualcores wat erger was, geloof dat het steeds beter gaat.
Doe mij maar gewoon 5.0" max. Wel 1080P, want dan heb ik weer wat meer 'pixel realestate', dat mis ik wel aan de FAEA F2. FAEA was op zich ook wel prima. Notification LED, dun, 5.0" 1080P, NFC etc. Alleen dubbele microSIM en mijn GSM SIM is normaal formaat, had geen zin in zelf knippen, de moeite niet genomen zo'n stencilding te halen of langs de turk te gaan of bij de provider eentje te vragen en red me nu prima met de G4T Adv met Turbo processor, 2GB RAM, 32GB ROM, 3000mAh accu en compactere formfactor. Maar als Jiayu nog een 5.0" 1080P 2GB, 32GB, 3000mAh, NFC, LTE octocore gaat uitbrengen in de stijl van de G4... hey, ik ben van de partij!
Ja, al vind ik de simonly abonnementen hier ook nog erg duur!quote:Op woensdag 16 april 2014 00:33 schreef shiznuts het volgende:
Jup. Hier in Oostenrijk heb ik 1000 sms, 1000 min, 1GB volle snelheid en ongelimiteerd op lage snelheid daarna voor 7,50 EUR/mnd. Maandelijks opzegbaar. Dan ga ik echt geen 35 EUR/mnd betalen voor een 2 jarige abbo met een Samsung ofzo. Dan liever SIM-only in alle vrij- en blijheid met een Chinees toppertje. En na een tijdje die Chinees de deur uitdoen, niet 2 jaar mee rond blijven lopen en zo altijd next gen vertegenwoordigd zijn. Daarnaast dan trouwens voor werk een prepaidje.
Maar ik wil geen strijkplank tegen m'n hoofd houden. Groter dan 5.0" hoeft het van mij niet. Zeker niet als de resolutie verder niet omhoog gaat. 5.5 ~ 6.3" en dan 720P ofzo.C'mon son!
Zo heel lang kan ik me niet voorstellen dat de G4S op zich laat wachten. Het is geen algehele redesign ofzo. De quadcore G3 liet volgens mij ook niet echt heel lang op zich wachten. Maar zelf hoop ik eigenlijk nog wel op een hele nieuwe phone en dan meteen de octocore met LTE-ondersteuning en NFC.Dat kan nog wel ff duren...
[ afbeelding ]
Prijs is not that bad overigens. En van het forum: 'G4 eight-core version of the green channel purchase orders began shipping today' -> http://translate.googleus(...)sSyZ3WI3vXO8SFGlrHdg
Ik lees hier en daar de response aan de onderkant van het touchscreen niet goed zou zijn, wat is jouw ervaring daarmee?quote:Op vrijdag 11 april 2014 19:01 schreef shiznuts het volgende:
GPS werkt prima:
[ afbeelding ]
Heeft alleen geen kompasfunctie!
Verder ook meteen wat foto's geknipt nu ik toch buiten was ermee...SPOILER: FEAUTEAUS2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
1 2 3 4 5 | Cubot S208 Slim Smartphone Was $147.99 coupon: cubots208 Nu $119.99 |
1 2 3 4 5 | iNew V3 Ultrathin Smartphone Was $189.99 coupon:inewv3 Nu $164.99 |
1 2 3 4 5 | DOOGEE TURBO DG2014 Smartphone Was $169.99 coupon:DG2014 Nu $147.99 |
1 2 3 4 5 | ZOPO ZP700 Cuppy Smartphone Was $159.99 coupon:zp700 Nu $119.99 |
Ja dat is er.quote:Op woensdag 16 april 2014 10:20 schreef Questular het volgende:
aangezien ik op mn eerder gestelde vraag nog geen antwoord heb gekregen stel ik hem nog eens.
Mn nokia Lumia is overleden en ik wil wel eens zo een chinese smartphone uitproberen, is er iets degelijks te krijgen voor rond de 100/150 euro? Vereiste : Whats app + bellen, internetten en smsen moet kunnen
Die newman ziet er wel gaaf uit en kost echt geen drolquote:Op woensdag 16 april 2014 10:28 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ja dat is er.
Als je deze en de vorige pagina leest komen er al telefoons voorbij rond die prijs.
Verder heeft pandawill nog steeds de newman n2 voor $99 staan.
En de neken n6 is in de aanbieding voor $154
http://www.pandawill.com/(...)droid-42-p83786.html
Pandawill is betrouwbaar. Je kan waarschijnlijk bij je bestelling een opmerking achter laten of even na het plaatsen even een berichtje sturen dat je een eu plug moet hebben.quote:Op woensdag 16 april 2014 10:56 schreef Questular het volgende:
En een site als Pandawill is redelijk betrouwbaar? Ik neem aan dat ik daar dan meteen een US-EU adapter converter bij moet aanschaffen?
thx!quote:Op woensdag 16 april 2014 11:02 schreef dud0r het volgende:
[..]
Pandawill is betrouwbaar. Je kan waarschijnlijk bij je bestelling een opmerking achter laten of even na het plaatsen even een berichtje sturen dat je een eu plug moet hebben.
Meeste websites doen daar niet moeilijk over en gooien het er gratis bij en halen de us plug eruit.
En anders moet je 'm wel even los bestellen. Of je plugt de kabel in een oplader die je al hebt.
Is allemaal micro usb.
de beidou is er ook nog eentje die je kan overwegenquote:Op woensdag 16 april 2014 10:41 schreef Questular het volgende:
[..]
Die newman ziet er wel gaaf uit en kost echt geen drolThx
Voor hetzelfde geld heb je als je even wacht een G4S met 2 GB RAM en 16 GB ROM en een betere processor.quote:Op woensdag 16 april 2014 12:44 schreef MrKikker het volgende:
G4T zondag in Pandawill Happy hour:
http://www.pandawill.com/(...)pe-black-p79210.html
wat is de rel.date van dat ding dan?quote:
Op Spemall kan je volgens mij al de zwarte versie bestellen, maar ik wacht tot ie bij Banggood op voorraad is.quote:Op woensdag 16 april 2014 12:49 schreef MrKikker het volgende:
[..]
wat is de rel.date van dat ding dan?
quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:06 schreef nickhguitar het volgende:
Ik heb het hier pas geleden ook gevraagd maar kan het even niet terug vinden; wat is een Iocean x7 (2gb ram) 2de hands nog waard? Staat is als nieuw.
Wat de gek er voor wil gevenquote:
Wat ie écht waard is, bepaalt de markt. Zet m anders op V&A en MP, kom je er snel genoeg achter.quote:
Ehm, 7/8 maanden volgens mij. Is wel de 2gb versie (andere zal wel de 1 zijn danquote:Op woensdag 16 april 2014 13:05 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Wat de gek er voor wil geven. Geen idee, beetje kijken wat ze op Marktplaats / Tweakers V&A.
Hoe oud is hij?
Onder het mom van "omdat hij zo mooi is" toch maar besteld.quote:
hierbij mijn bod 100 euroquote:Op woensdag 16 april 2014 14:11 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ehm, 7/8 maanden volgens mij. Is wel de 2gb versie (andere zal wel de 1 zijn dan)
Denk dat je het een beetje moet houden op +- 150 euries.quote:Op woensdag 16 april 2014 14:11 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ehm, 7/8 maanden volgens mij. Is wel de 2gb versie (andere zal wel de 1 zijn dan)
Ik heb 'm via aliexpress besteld en de seller gaf aan dat hij binnen een week verzonden zou worden.quote:Op woensdag 16 april 2014 12:50 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Op Spemall kan je volgens mij al de zwarte versie bestellen, maar ik wacht tot ie bij Banggood op voorraad is.
Link eens? Als de prijs lager is, wil ik het wel eens proberen.quote:Op woensdag 16 april 2014 14:57 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ik heb 'm via aliexpress besteld en de seller gaf aan dat hij binnen een week verzonden zou worden.
http://m.aliexpress.com/item/1704800942.htmlquote:Op woensdag 16 april 2014 15:23 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Link eens? Als de prijs lager is, wil ik het wel eens proberen.
Zojuist besteld via Banggood.quote:Op woensdag 16 april 2014 12:48 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Voor hetzelfde geld heb je als je even wacht een G4S met 2 GB RAM en 16 GB ROM en een betere processor.
*blijft verder wachten*
Dan zijn we met 2.quote:Op vrijdag 18 april 2014 17:10 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Zojuist besteld via Banggood.
Ik zou als ik jou was gewoon even opnieuw de rom erop flashen. Dan zal het allemaal wel weer werken verwacht ik.quote:Op vrijdag 18 april 2014 13:51 schreef Miniem het volgende:
Kunnen jullie mij helpen?
Mijn Neo-002 start niet meer op zoals het zou moeten.
Je ziet geen apps meer bij het home menu, tevens geeft hij meldingen van elke app 'unfortunately'.....has stopped'
Uh.. 3 hè.quote:
Aliexpress is toch goedkoper?quote:Op vrijdag 18 april 2014 17:10 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Zojuist besteld via Banggood.
Heb goede ervaringen met Banggood al vanaf mijn allereerste bestelling bij hun, communicatie loopt altijd goed, verzenden is snel... dan vind ik het niet erg om eventueel een paar euro meer te moeten betalen.quote:
De keuze is ook enorm. Er zullen ook wel snelle en goede verkopers zitten bij Aliexpress.quote:Op vrijdag 18 april 2014 18:15 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Heb goede ervaringen met Banggood al vanaf mijn allereerste bestelling bij hun, communicatie loopt altijd goed, verzenden is snel... dan vind ik het niet erg om eventueel een paar euro meer te moeten betalen.
Nou maar hopen dat ze inderdaad alle toestellen in stock hebben, en deze ook inderdaad binnen 6-9 dagen gedispatched worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop