ik ook niet, vandaar mijn vraag ; overigens zijn de verschillen in prijzen wel 100 % tussen laag en hoog ;quote:Op dinsdag 8 april 2014 22:17 schreef Reviews4all het volgende:
Kan het nog steeds niet geloven dat die chinese smartphones zo goedkoop zijn.
Je kan ook zeggen dat de low range hier duur isquote:Op dinsdag 8 april 2014 22:17 schreef Reviews4all het volgende:
Kan het nog steeds niet geloven dat die chinese smartphones zo goedkoop zijn.
Hmz, in die klasse zit ik niet zoquote:Op dinsdag 8 april 2014 22:07 schreef quirigua het volgende:
- groot scherm, 5.0 minimaal tot 6.3 ; alles daartussen ok ;
Robert, ok and thnx -quote:Op dinsdag 8 april 2014 22:36 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Je kan ook zeggen dat de low range hier duur is.
De basis is gewoon goedkoop, dat zie je terug in de eindprijs. Daarnaast betaal je niet voor:
- Marketing
- Logistiek
- Garantie
Tja, dat levert gewoon voordeel op. Nadeel is dan wel weer dat garantie en updates lastiger zijn.
Grote merken zijn overigens overal bijna even duur dus dat is de reden dat je die hier weinig ziet.
[..]
Hmz, in die klasse zit ik niet zo.
Zomaar een paar ideeën:
- Neken N6 (met 3.000mAh batterij optie)
- Newman K2s (Octacore)
- Lenovo K910 (duurder, maar bijna de snelste processor die er is).
- Elephone P8 (kwaliteit is mij onbekend).
- UMI Cross (UMI, dus goede ondersteuning?)
Budget is ook veel van afhankelijk natuurlijk. Pandawill.com heeft een mooi filter systeem, zou daar eens in zoeken op je eisen en dan een shortlist maken.
Die MT6582 schijnt idd behoorlijk snel te zijn. Ik hoop snel m'n Doogee DG350 van 70 euro binnen te hebben. Die heeft ook de MT6582. (plus een HD-schermquote:Op woensdag 9 april 2014 00:00 schreef Negakinu het volgende:
Had ik al gezegd dat deze telefoon razendsnel aanvoelt?
"Geen Huawei"quote:Op dinsdag 8 april 2014 21:34 schreef quirigua het volgende:
[..]
ok thnx, dan ga ik verder naar een china phone zoeken ; geen huawei
Je hebt gelijk over huawei ;quote:Op woensdag 9 april 2014 11:24 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
"Geen Huawei"
Hahahhaahaha, ja, laat één van de beste merken er maar van tussen.
Hmmm, dit ga ik in de gaten houden.quote:Op woensdag 9 april 2014 12:38 schreef dud0r het volgende:
http://www.gizchina.com/2014/04/09/zte-redbull-launched-in-china/
Snapdragon dual sim(Alleen de "dure"versie)
Minpuntjes
720p op 5"
soort van minpunt 2400 mAh batterij.
Pluspunten
4G/LTE ondersteuning.
Snapdragon ipv mediatek -> betere gps.
13 mp sony camera.
Prijs, +/- ¤120 voor de 2gb ram versie.(lokale prijs, zal in de webshops wel hoger landen)
Een heel aantal van de toestellen heeft een Sony senor, daar is verder niet zo veel speciaals aanquote:Op woensdag 9 april 2014 12:38 schreef dud0r het volgende:
http://www.gizchina.com/2014/04/09/zte-redbull-launched-in-china/
Snapdragon dual sim(Alleen de "dure"versie)
Minpuntjes
720p op 5"
soort van minpunt 2400 mAh batterij.
Pluspunten
4G/LTE ondersteuning.
Snapdragon ipv mediatek -> betere gps.
13 mp sony camera.
Prijs, +/- ¤120 voor de 2gb ram versie.(lokale prijs, zal in de webshops wel hoger landen)
SPOILER: GPS geneuzelOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het gaat dus om een Quadcore cortex A7 snapdragon chipset, zelfde als in de Moto G.
Voordelen die ik zie:
LTE
ZTE, merk maar goedkoop, support?
LTE
Resolutie (voor de GPU)
Was LTE al genoemd?
Minpunten:
- Resolutie (voor het oog).
- Glim achterkantjes
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
Pandawill.comquote:Op woensdag 9 april 2014 08:11 schreef funky_fart het volgende:
@ negakinu
Klinkt als een goeie back-up foon voor weinig idd. Waar gekocht?
quote:Op woensdag 9 april 2014 13:38 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Een heel aantal van de toestellen heeft een Sony senor, daar is verder niet zo veel speciaals aan.
De resolutie is misschien niet full HD, maar een paar jaar geleden behoorde die PPI tot de "top" en toen kloeg men ook niet.SPOILER: GPS geneuzelOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het gaat dus om een Quadcore cortex A7 snapdragon chipset, zelfde als in de Moto G.
Voordelen die ik zie:
LTE
ZTE, merk maar goedkoop, support?
LTE
Resolutie (voor de GPU)
Was LTE al genoemd?
Minpunten:
- Resolutie (voor het oog).
- Glim achterkantjes![]()
Haha, dat is wel wat langer geleden hoor. Of jij hebt op heel oude machines gewerkt.quote:Op woensdag 9 april 2014 18:04 schreef dud0r het volgende:
Paar jaar geleden werkte men op de pc ook met een resolutie van 800*600 dat doe je nou ook niet zonder te klagen
Dat gaat wel over JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEEN terug.quote:Op woensdag 9 april 2014 18:04 schreef dud0r het volgende:
Paar jaar geleden werkte men op de pc ook met een resolutie van 800*600 dat doe je nou ook niet zonder te klagen
qHD voldoendequote:Op woensdag 9 april 2014 18:13 schreef Dromer het volgende:
[..]
Haha, dat is wel wat langer geleden hoor. Of jij hebt op heel oude machines gewerkt.
Zelf vind ik qHD al voldoende voor 5", maar HD is wel wat mooier natuurlijk.
Dat ik het verschil kan zien is voor mij geen indicatie dat ik die hogere resolutie ook daadwerkelijk nódig heb. Als het werkbaar is en er niet gruwelijk slecht uitziet, is het voor mij acceptabel. Nice to have blijft de hogere resolutie wel natuurlijk.quote:Op woensdag 9 april 2014 18:33 schreef RobertNL het volgende:
[..]
qHD voldoende. Mijn standaard is toch wel 720P geworden en ook tussen een Inew en Xperia Z kon ik het verschil wel zien
(alhoewel dat klein is
).
waar koop je die ? (pm eventueel ff, pls ; thnx)quote:- -
Als de Doogee DG350 me bevalt, upgrade ik trouwens van 4,7" qHD naar 4,7" 720p
Ik heb hem toen ie preorder was bij Focalprice besteld voor 72 euro, maar helaas kost hij inmiddels al weer flink meer. Bij Antelife is ie nog voor zo'n 90 euro te krijgen.quote:Op woensdag 9 april 2014 19:31 schreef quirigua het volgende:
[..]
waar koop je die ? (pm eventueel ff, pls ; thnx)
thnx, ga ik uitpluizenquote:Op woensdag 9 april 2014 19:46 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ik heb hem toen ie preorder was bij Focalprice besteld voor 72 euro, maar helaas kost hij inmiddels al weer flink meer. Bij Antelife is ie nog voor zo'n 90 euro te krijgen.
Telefoons met Snapdragon 800 of vergelijkbaar bijvoorbeeld:quote:Op woensdag 9 april 2014 22:32 schreef Snorrenbaard het volgende:
Wat is op het moment een van de beste Chinaphones? Komt de Xiaomi M2s nog in de buurt?
zijn al die genoemde phones altijd geschikt voor op europese netwerken, als je die koopt in China / internet ?quote:Op woensdag 9 april 2014 22:50 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
Telefoons met Snapdragon 800 of vergelijkbaar bijvoorbeeld:
Xiaomi mi3, Oppo N1, Meizu MX3, Lenovo K910
Mi2S ligt gewoon net iets daaronder met de snapdragon 600, maar zal nog ongeveer net zo snel zijn omdat hij minder pixels moet aansturen. Hij is wel een stuk kleiner dan de anderen.
dit komt me heel bekend voor met chinaphonesquote:Op woensdag 9 april 2014 00:00 schreef Negakinu het volgende:
Ik vind het bijna jammer dat ik hem voor mijn moeder heb gekocht en niet als backup toestel voor mezelf.
ik zal er maar even serieus op ingaan, dit betreft een 'cloon'. het ziet eruit als een s4, hij word verkocht als een s4, de telefoon zegt een s4 te zijn maar uiteindelijk is het gewoon een stuk goedkope hardware met een custom rom zodat het net lijkt alsof je een S4 hebt. woonwagenkampbewoners kopen deze dingen en verkopen ze door als 'echte' S4's op marktplaats.quote:Op dinsdag 8 april 2014 18:35 schreef quirigua het volgende:
ik zie (zag) samsung galaxy S4 voor (laagste prijs van 3 exporters alibaba, fob Shenzhen) 66 usdr, next higher price 120 usdr ;
wat is daar mis mee ?
Hahaha! Ik ken deze gedachtequote:Op vrijdag 11 april 2014 08:57 schreef MrKikker het volgende:
[..]
dit komt me heel bekend voor met chinaphonesik ga gewoon een gruwelijke backup voor mezelf kopen, ik vind dat ik er een nodig heb.
quote:- MTK6592 Octa Core 1.7GHz
- 5.5 Inch 1280 * 720 Pixel HD IPS OGS Screen
- 1G Ram 16G Rom
- 13.0MP Back Camera 5.0MP Front Camera
- Android 4.4 KitKat System
- 6.5mm Ultra Slim (153.2*76.7*6.5)
- Support 3G, OTG, WIFI, GPS, Bluetooth, Multilanguage, etc
-2600 mAh battery
Die achterkant is nogal lelijk, als ze dat gewoon simpel hadden afgewerkt met een grijs / zwart iets was het al een stuk beter te pruimen imo. Of heb jij een fototje van die achterkant waaruit blijkt dat het wel meevalt?quote:Op vrijdag 11 april 2014 10:59 schreef shiznuts het volgende:
Oh yo.Cool.
Neuh, zoals gezegd, nog niet echt iets negatiefs op te merken.
Mja, SIM-slot misschien. Hoe stop je daar een SIMkaart in?![]()
Achterkant valt nog mee, jammer dat ze op de voorkant onderaan dat witte streepje hebben. Verder kan je ook niet teveel vragen van een telefoon voor dat geld.quote:Op vrijdag 11 april 2014 11:21 schreef shiznuts het volgende:
Eh... sure. Wilde 'em toch niet zelf gaan gebruiken, was gewoon heel nieuwsgierig, dus mij maakt het niet zoveel uit.
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Oh en firmware: http://www.doogee.cc/en/gb/xiazai.asp?Page=2 . 4/4-release gok ik zo, dateert daadwerkelijk van 21/3. Out of the box 4.2.9, geen idee wat de nieuwe firmware doet. Moet ik m'n miniPC ff launchen en updaten (kan niet met m'n USB3.0-poorten laptop).
Ja, de achterkant is een stuk subtieler dan op de Doogeesite. Ik denk dat ze het daar juist geaccentueerd hebben om de pixellook duidelijk te maken.quote:Op vrijdag 11 april 2014 11:27 schreef rene90 het volgende:
[..]
Achterkant valt nog mee, jammer dat ze op de voorkant onderaan dat witte streepje hebben. Verder kan je ook niet teveel vragen van een telefoon voor dat geld.
Ey, dat is supermooi. Die 72 euro is dat bezorgd @ NL ? Geen douane kosten of handling of zo ?quote:Op vrijdag 11 april 2014 10:53 schreef Dromer het volgende:
Nice. De mijne wordt ook vandaag afgeleverd.
- - . Ik heb 'm overigens voor 72 euro - -
Ik gelukkig niet. Op twiekers zijn er zo te zien wel een paar gepakt. (één meldde dat postnl aangaf dat hij een formulier thuis zou krijgen waar hij de waarde op moest aangeven)quote:Op vrijdag 11 april 2014 11:30 schreef quirigua het volgende:
[..]
Ey, dat is supermooi. Die 72 euro is dat bezorgd @ NL ? Geen douane kosten of handling of zo ?
Verdorie, dat ziet er goed uit.quote:Op vrijdag 11 april 2014 10:39 schreef rene90 het volgende:
DOOGEE heeft ook weer een nieuwe phone die te koop is via banggood (vanaf mei leverbaar volgens de berichten), de DG550. 124 euro bij banggood voor deze specs:
[..]
[ afbeelding ]
twitter:oneplus twitterde op vrijdag 11-04-2014 om 11:48:04Hallo Nederland! OnePlus One will be available for under 350¤! Share your love for the One http://t.co/kVsZwEP5zJ http://t.co/6FuHbq8RHG reageer retweet
Nou nog een dual sim versie.quote:Op vrijdag 11 april 2014 12:12 schreef Mdrop het volgende:
twitter:oneplus twitterde op vrijdag 11-04-2014 om 11:48:04Hallo Nederland! OnePlus One will be available for under 350¤! Share your love for the One http://t.co/kVsZwEP5zJ http://t.co/6FuHbq8RHG reageer retweet
![]()
Ook mooi dat hij een 5.5 inch scherm heeft, in een 5inch behuizing, zie hier de foto van een experia z1 met de oneplus one eronder:quote:Op vrijdag 11 april 2014 12:12 schreef Mdrop het volgende:
twitter:oneplus twitterde op vrijdag 11-04-2014 om 11:48:04Hallo Nederland! OnePlus One will be available for under 350¤! Share your love for the One http://t.co/kVsZwEP5zJ http://t.co/6FuHbq8RHG reageer retweet
![]()
oh, dat ziet eruit als een loterijquote:Op vrijdag 11 april 2014 11:48 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ik gelukkig niet. Op twiekers zijn er zo te zien wel een paar gepakt. (één meldde dat postnl aangaf dat hij een formulier thuis zou krijgen waar hij de waarde op moest aangeven)
Ziet er strak uit zeg! Maar jij gaat hem niet gebruiken zeg je? Jij koopt echt gewoon alles omdat het kan hequote:Op vrijdag 11 april 2014 11:21 schreef shiznuts het volgende:
Eh... sure. Wilde 'em toch niet zelf gaan gebruiken, was gewoon heel nieuwsgierig, dus mij maakt het niet zoveel uit.
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Oh en firmware: http://www.doogee.cc/en/gb/xiazai.asp?Page=2 . 4/4-release gok ik zo, dateert daadwerkelijk van 21/3. Out of the box 4.2.9, geen idee wat de nieuwe firmware doet. Moet ik m'n miniPC ff launchen en updaten (kan niet met m'n USB3.0-poorten laptop).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |