Ja oke... ik zie er ook niet meer uit al 17. Maar mijn hemel. Je kan toch wel iets aan jezelf doenquote:Op woensdag 2 april 2014 14:52 schreef GeorgeJones het volgende:
[..]
Lol. Ja de partime doe moeders spreken mij ook niet aan. Ik vraag met andere schoolplein vaders wel eens af, waar zijn de leuke/mooie meiden gebleven? Om je dan met een schok te realiseren dat ik er ook niet meer zo uitzie als toe ik 20 was.
Dat kan ik zo niet beoordelen maar geloof je directquote:Op woensdag 2 april 2014 14:56 schreef fluffy2 het volgende:
[..]
Ja oke... ik zie er ook niet meer uit al 17. Maar mijn hemel. Je kan toch wel iets aan jezelf doen
Fluffy slaat kennelijk niet op je uiterlijkquote:Op woensdag 2 april 2014 14:56 schreef fluffy2 het volgende:
[..]
Ja oke... ik zie er ook niet meer uit al 17. Maar mijn hemel. Je kan toch wel iets aan jezelf doen
Hier op het schoolplein gelukkig een aantal moeders die wel erg leuk eruit zien alleen die worden weer door die out-of-bed-look-mama's aangekeken alsof ze hoeren zijn die op hun mannen azenquote:Op woensdag 2 april 2014 14:52 schreef GeorgeJones het volgende:
[..]
Lol. Ja de partime doe moeders spreken mij ook niet aan. Ik vraag met andere schoolplein vaders wel eens af, waar zijn de leuke/mooie meiden gebleven? Om je dan met een schok te realiseren dat ik er ook niet meer zo uitzie als toe ik 20 was.
Hell No!quote:Op woensdag 2 april 2014 15:16 schreef GeorgeJones het volgende:
[..]
Fluffy slaat kennelijk niet op je uiterlijk?
Oef. Dat klinkt fel. Niet de bedoeling je te beledigen hoor. Vriendjes?quote:Op woensdag 2 april 2014 15:17 schreef fluffy2 het volgende:
[..]
Hell No!
(Daar had ik mssn beter over na moeten denken)
whoehahaha indd!quote:Op woensdag 2 april 2014 15:16 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Hier op het schoolplein gelukkig een aantal moeders die wel erg leuk eruit zien alleen die worden weer door die out-of-bed-look-mama's aangekeken alsof ze hoeren zijn die op hun mannen azen
Wat ook zo is. Vrouwen op een schoolplein daar is iets mee. Vroeger al toen het nog meisjes waren en nu weer als moeders.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:16 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Hier op het schoolplein gelukkig een aantal moeders die wel erg leuk eruit zien alleen die worden weer door die out-of-bed-look-mama's aangekeken alsof ze hoeren zijn die op hun mannen azen
Oh nee hoor. Dacht even dat je dacht toen je mijn naam zag dat ik ook een horkenmoeder wasquote:Op woensdag 2 april 2014 15:22 schreef GeorgeJones het volgende:
[..]
Oef. Dat klinkt fel. Niet de bedoeling je te beledigen hoor. Vriendjes?
Wilde het even uitsluiten. Moest wel om je lachen. Zou nog meer zo zijn als je er zelf ook zou uitzien alsof je maar twee keer per week in bad ging, op was gehouden oksels en bikinilijn bij te houden, je haar lekker kort geknipt had, 4 jaar aan het ontzwangeren was om de lijn vervolgens maar helemaal op te geven en rook naar zure melk. Vandaarquote:Op woensdag 2 april 2014 15:25 schreef fluffy2 het volgende:
[..]
Oh nee hoor. Dacht even dat je dacht toen je mijn naam zag dat ik ook een horkenmoeder was
Nee daar bedank ik voorquote:Op woensdag 2 april 2014 15:29 schreef GeorgeJones het volgende:
[..]
Wilde het even uitsluiten. Moest wel om je lachen. Zou nog meer zo zijn als je er zelf ook zou uitzien alsof je maar twee keer per week in bad ging, op was gehouden oksels en bikinilijn bij te houden, je haar lekker kort geknipt had, 4 jaar aan het ontzwangeren was om de lijn vervolgens maar helemaal op te geven en rook naar zure melk. Vandaar
Gezien het feit dat de vrouwen waar ik mee omga in de regel ook moeder zijn, ben ik dat helemaal met je eens. Graag zelfs (leuk uitzien). En niet chagrijnig en lief en dat je dan niet steeds hoeft te zeggen dat ze mooi is en gezellig. Maar ja, ken jij er een?quote:Op woensdag 2 april 2014 15:32 schreef fluffy2 het volgende:
[..]
Nee daar bedank ik voor
Als moeder zijnde kun je er ook leuk uitzien toch. Het is niet zo dat als je moeder ben je er niet meer leuk uit mag zien ofzo
Jij gaat met de verkeerde moeders om hahaha.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:36 schreef GeorgeJones het volgende:
[..]
Gezien het feit dat de vrouwen waar ik mee omga in de regel ook moeder zijn, ben ik dat helemaal met je eens. Graag zelfs (leuk uitzien). En niet chagrijnig en lief en dat je dan niet steeds hoeft te zeggen dat ze mooi is en gezellig. Maar ja, ken jij er een?
Jullie relatie is nog niet zo ver dat hij 9 toe durft te geven.quote:Op woensdag 2 april 2014 16:30 schreef snakelady het volgende:
Volgens mij is 7 het enige waar mijn vriend zich in kan vinden, en misschien 6, hij vind namelijk dat mijn zweet lekker ruikt.
Dat zou ik dan nog niet zo erg vinden, opgewonden raken van scheten en boeren zou ik erger vinden.quote:Op woensdag 2 april 2014 16:42 schreef Nober het volgende:
[..]
Jullie relatie is nog niet zo ver dat hij 9 toe durft te geven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |