Nou ja, het is gewoon zo jammer, want ik heb jarenlang zo erg genoten van deze serie. Ik heb ook genoten van seizoen 5 t/m 9. Oké, het fillergehalte was hoog, de kwaliteit soms bedroevend, maar er zitten nog steeds wel pareltjes tussen.quote:Op zondag 6 april 2014 20:05 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik snap u en u snapt mij overduidelijk ook.
Carter en Craig zijn gezwicht voor het grote geld. Jammer. Had de serie gestopt na seizoen 4 had het een sitcom van Breaking Bad-proporties kunnen worden. Dan was het pas écht legen, wait for it...
In seizoen 4 was Robin nog schattig. En was er nog geen sprake van de irritantste running gag uit sitcom-history.quote:Op zondag 6 april 2014 20:07 schreef Niles-Crane het volgende:
[..]
Nou ja, het is gewoon zo jammer, want ik heb jarenlang zo erg genoten van deze serie. Ik heb ook genoten van seizoen 5 t/m 9. Oké, het fillergehalte was hoog, de kwaliteit soms bedroevend, maar er zitten nog steeds wel pareltjes tussen.
De serie was gewoon te ver doorgegaan voor dit eind. Ik vraag me wel af, of er ook zo gereageerd zou worden als het in seizoen 4 met deze finale was afgelopen.
Die vind ik heel stiekem toch grappigquote:Op zondag 6 april 2014 20:09 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
In seizoen 4 was Robin nog schattig. En was er nog geen sprake van de irritantste running gag uit sitcom-history.
Ik in eerste instantie ook, maar in een overvol gimmicky-seizoen (seizoen 7) vond ik het gewoon way too much. En vanaf het punt hieronder was die running gag en alles wat erbij kwam kijken gewoon 50 tinten fout (you hadn't seen the legs yet).quote:Op zondag 6 april 2014 20:12 schreef Niles-Crane het volgende:
[..]
Die vind ik heel stiekem toch grappig(maar 't werd wel te lang doorgezet)
You son of a bitch van Lilly was echt 100x erger vond ikquote:Op zondag 6 april 2014 20:09 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
In seizoen 4 was Robin nog schattig. En was er nog geen sprake van de irritantste running gag uit sitcom-history.
Na ja... Familiesitcom... Waar het gaat om zoveel seks, relatieproblemen, stripclubs, enzovoorts. Echt een familiesitcom is het nooit geweest imhoquote:Op zondag 6 april 2014 20:15 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik in eerste instantie ook, maar in een overvol gimmicky-seizoen (seizoen 7) vond ik het gewoon way too much. En vanaf het punt hieronder was die running gag en alles wat erbij kwam kijken gewoon 50 tinten fout (you hadn't seen the legs yet).
[ afbeelding ]
Van familiesitcom ging het toen wel erg naar 'the fuck am I watching'-show.
Mja dat vond ik 1 van die onregelmatige geintjes. In seizoen 2 heel een aflevering over het feit dat Ted Lily een 'grinch' noemde waarna Lily de hele aflevering huillie was, en dan vervolgens Lily zo'n catchphrase gevenquote:Op zondag 6 april 2014 20:17 schreef Gruisman het volgende:
[..]
You son of a bitch van Lilly was echt 100x erger vond ik
Mwah, de eerste 2-3 seizoenen viel dat wel mee, daar vond ik het wel iets genuanceerder. Friends en al die shows hebben de lat hoger gelegd van wat je met familie kan kijken. Ik heb het nu even over het Nederlandse publiek, hè. Een Nederlandse familiecomedy waarin 3 oude besjes tot 3 keer toe aan elkaar vragen "Zeg op, met wie heb je nou geneu-heukt!quote:Op zondag 6 april 2014 20:18 schreef Niles-Crane het volgende:
[..]
Na ja... Familiesitcom... Waar het gaat om zoveel seks, relatieproblemen, stripclubs, enzovoorts. Echt een familiesitcom is het nooit geweest imho
Ik dacht altijd dat grinch cunt was, anders zou ze er vast niet zo boos over zijn.quote:Op zondag 6 april 2014 20:19 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Mja dat vond ik 1 van die onregelmatige geintjes. In seizoen 2 heel een aflevering over het feit dat Ted Lily een 'grinch' noemde waarna Lily de hele aflevering huillie was, en dan vervolgens Lily zo'n catchphrase gevenOf Robin's fake waarheidsstemmetje (seizoen 6, aflevering 1, check it) wat ze blijkbaar al jaaaaren deed. Of Marshall's onmogelijkheid fotogeniek op een foto te staan, die pas in gebruik ging na 'Say cheese' in seizoen 5 of 6. Gelukkig is die foto in de finale wel gewoon zonder issues genomen. Al zag Ted er helaas wel op uit als een dikke Chinees.
Ooooooh. Maar toch, Grinch, bitch, lijkt meer op elkaar dan cunt. Maar het zou wel een hoop verklaren. En je hebt ergens wel gelijk hoor; toen ik opnieuw begonnen was met de reeks vanaf S01E01 op Netflix viel het me op wat een verwend trutje Lily wel niet is. Ze laat Marshall achter met alle kopzorgen midden in hun verloving, keert dan bij hem terug en gaat hem lopen opgeilen tijdens de brunch (lol), besluit dat ze een kind wil dus gaat irritant-dronken naar het kantoor van Marshall, maakt alle relaties van iedereen stuk, moet zo nodig Aldrin Justice uitvoeren op alles en iedereen, zelfs als er mensen ontslagen kunnen worden, en dringt veel te veel die lesbische actie met Robin op.quote:Op zondag 6 april 2014 21:47 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik dacht altijd dat grinch cunt was, anders zou ze er vast niet zo boos over zijn.
Ik vond Lily sowieso het minst leuke karakter, veel te dominant tegenover de rest van de groep, zeurderig.. gewoon niet leuk.
In de eerste aflevering zegt ze ook duidelijk bitch tegen Ted, iets van so you chickened out like a little bitchquote:Op maandag 7 april 2014 09:51 schreef JDx het volgende:
Ik dacht dat de hele grap was dat ze son of a beach zegt omdat bitch niet mag op tv
I lived a lie for 9 seasonsquote:Op maandag 7 april 2014 16:23 schreef Loserkid het volgende:
[..]
In de eerste aflevering zegt ze ook duidelijk bitch tegen Ted, iets van so you chickened out like a little bitch
Toch zou ik minder snel aan een rewatch beginnen, puur vanwege het teleurstellende einde. Dat blijft toch steeds in je achterhoofd zitten.quote:Op maandag 14 april 2014 17:15 schreef DuvelDuvel het volgende:
Wat nu overheerst is toch een beetje de teleurstelling maar over een tijd ga ik de geweldige eerste seizoenen weer kijken en dan zit ik toch weer te genieten van al die leuke en droevige afleveringen.
Kijk het nog maar eens terug. De mysteries worden wel degelijk beantwoord, maar niet hap klaarquote:Op donderdag 17 april 2014 07:38 schreef Jivis het volgende:
[..]
Toch zou ik minder snel aan een rewatch beginnen, puur vanwege het teleurstellende einde. Dat blijft toch steeds in je achterhoofd zitten.
Is ook een van de redenen waarom ik Lost nooit terug ben gaan kijken. Al die zogenaamde hints en mysteries die uiteindelijk nergens op blijken te slaan.
Zo verkoop je wel wat extra dvd'squote:Op donderdag 17 april 2014 06:52 schreef Burdie het volgende:
http://www.cbs.com/shows/how_i_met_your_mother/news/1002330/
Dexter scheen toch ook kut te eindigen?quote:Op donderdag 17 april 2014 07:38 schreef Jivis het volgende:
[..]
Toch zou ik minder snel aan een rewatch beginnen, puur vanwege het teleurstellende einde. Dat blijft toch steeds in je achterhoofd zitten.
Is ook een van de redenen waarom ik Lost nooit terug ben gaan kijken. Al die zogenaamde hints en mysteries die uiteindelijk nergens op blijken te slaan.
How I Sold Your DVD Boxquote:Op donderdag 17 april 2014 10:40 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Zo verkoop je wel wat extra dvd's
Six Feet Underquote:[b]Op donderdag 17 april 2014 10:44 schreef JDx het volgende:[/b
Welke einde's vond je trouwens wel mooi dan?
belachelijk vooral, laatste 3 seizoenen sowiesoquote:Op donderdag 17 april 2014 10:44 schreef JDx het volgende:
[..]
Dexter scheen toch ook kut te eindigen?
Dit inderdaad! Fantastisch einde van een briljante serie.quote:Op donderdag 17 april 2014 11:16 schreef Burdie het volgende:
[..]
Six Feet Under.
Beste einde van een serie ooit.
Ja, dat zeggen alle fanboys.quote:Op donderdag 17 april 2014 08:49 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Kijk het nog maar eens terug. De mysteries worden wel degelijk beantwoord, maar niet hap klaar
Dat inderdaad. Er was ook een website met een stuk of 30 mysteries die niet nooit zijn uitgelegd. De eerste paar seizoenen van Lost waren leuk, maar daarna was het pure bagger.quote:Op donderdag 17 april 2014 19:43 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ja, dat zeggen alle fanboys.
Er is een tijd geleden een pitch uitgelekt waaruit blijkt dat ze geen idee hadden waar ze heen wilden.
Ze hadden de grens moeten trekken bij Dharma. Dat laatste toverseizoen ging nergens over (en dat zeg ik als fantasy-fanquote:Op donderdag 17 april 2014 19:46 schreef Operc het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Er was ook een website met een stuk of 30 mysteries die niet nooit zijn uitgelegd. De eerste paar seizoenen van Lost waren leuk, maar daarna was het pure bagger.
Je zit hier op een discussieforum, deal with itquote:Op donderdag 17 april 2014 20:13 schreef theKiD het volgende:
Wat een gejank weer. Als je het niks vind, kijk dan niet![]()
Ipv hier oeverloos te blijven discusieren over.. naja, over niks eigenlijk
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |