abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_138283612
ik merk bij mijn vrienden/vriendinnen dat zij mijn redeneringof gevoel over sex niet delen.
ik weet ook niet goed hoe ik het hier kort kan samenvatten maar toch zou ik graag eens weten of ik echt bizar ben of dat er nog mensen zijn met volgende symptonen.
ik ben 37 jaar oud, heb reeds 20 jaar een sublieme relatie (met 3 mooie kindjes) maar ik merk toch dat ik iets wil, geen idee wat, maar zonder iemand te kwetsen en ik wil alles voor mijn deur opgeruimd zodat ik mezelf niets hoef te verwijten.
er zijn bepaalde dingen die ik niet kan plaatsen en daarom dacht ik eens een anonieme bron te raadplegen.
mijn eerste feit:
ik ben helemaal niet jaloers en ik flirt ook graag. klinkt simpel maar wordt niet echt maatschapelijk aanvaard.
volgend:
ik voel mij seksueel zo goed als onbevredigbaar , niet kinky he, maar nooit genoeg.
het gevoel dat je maar bloed genoeg hebt voor ofwel je penis of anders je hersenen wil ik eigenlijk zeggen. ik denk ook dat ik een van de weinige mensen ben die iedereen eens naakt wil zien?
ik kan me ook niet meer herinneren wanneer ik voor de eerste keer seksueel actief was, ik denk dat het is aangeboren of zo.
misschien was ik in mijn vorig leven een lesbische nymphomane gevangen in een mannenlichaam? ik vind het zalig een vrouw te bevredigen zonder dat ik moet.
ook het idee van sex met een man vraag ik me af???
mss had ik gewoon gigolo moeten worden.

zijn er eigenlijk nog mannen en vrouwen die het verband tussen sex en liefde kunnen plaatsen?
of is iedereen uiteindelijk net zo gek van sex als ik maar willen ze het niet toegeven?

grtn gewoon van tom
pi_138283735
Na een relatie van 20 jaar is het normaal dat je uitdaging zoekt. Misschien eens goed je best doen jullie huidige relatie nieuw leven in te blazen?
pi_138286135
Volgens mij, maar ik weet niet of ik dat goed heb, dat kan ook volledig mijn invalshoek zijn,
is het dat je graag echte (naakte) connectie maakt met mensen en het daarbij mensen naar hun zin maakt.

Verder ben je mens, seksuele verlangens is niet iets wat abnormaal is, dat heeft iedereen, de meeste mensen praten er alleen niet veel (buiten intieme sfeer) over.

En over dat iedereen naakt zien, ja, dat hoeft van mij bijvoorbeeld niet.. ;)

Misschien wel bizar, maar ik zou me daar niet, als ik jou was, niet teveel zorgen over maken, er is namelijk niemand normaal (dat zijn we met z'n allen: iedereen zijn bizarheid / aantal mensen = dat is ongeveer normaal)

Oh, en het verband tussen liefde en sex bestaat niet perse, alleen als je ze goed combineert gaat het met beide beter.
pi_138288618
jullie hebben zeker gelijk, ik heb daar met mijn vrouw over gepraat en ze heeft me naar een parenclub meegenomen (hoe super is dat?) maar ik vind het echt bizar dat ik een vriendin een orgasme wil geven en een vriend wil pijpen. Dat ik het ongelooflijk geil vond om haar ogen te zien draaien als ze werd gepenetreerd door een ander? ze had nog nooit met een ander sex gehad!
en ik wil eens een oudere vrouw masseren ,behagen en likken ,met een jonge vrouw eens een one nightstand doen? ik had vorige keer zelfs zin in een mannelijke klant van me die 63 is.ik heb ook een vriend dat ik wel aantrekkelijk vind.

die oudere vrouw? hoe vind je die???
die vriend, probleem: hoe leg je hem die uit?
en wil je dat wel , even rechtuit zijn terwijl je de vriendschap belangrijker vind?
liever dan eens proberen met iemand die als ik is.

stel je die annonce voor in de krant:

man, 37j ,1m78, 70kg
blond, sportief enz zoekt ofwel:
1 een oudere dame die ik eens mag verwennen,
2 een jonge vrouw die voorzichtig de weg zoekt
3 een duidelijk veel jongere met ook geen ervaring of een veel oudere man die ook iets heeft.
  zaterdag 29 maart 2014 @ 11:19:27 #5
382193 Mucha-Girl
Butterflies are free....
pi_138292847
Ik herken dit gevoel wel. Ik ben een vrouw van (bijna) 26 en inmiddels alweer een tijdje single, mede door dit gevoel, wat ik niet kan plaatsen. Ik ben momenteel niet in de gelegenheid lang te reageren, want ik zit in de trein, maar je mag me altijd een PM-tje sturen.

Je bent niet alleen, zoveel weet ik wel.
Om 17 aug 2012 om 22:51:31 uur schreef TBakkert:
naaaisss :D
goede FOK!ster jij _0_
  zaterdag 29 maart 2014 @ 12:15:45 #6
365714 Vansschoen
Beetje raar, maar wel lekker!
pi_138293985
Ik herken dit gevoel ook, en daardoor zijn monogame relaties ook vest ingewikkeld. Ik merk in mijn omgeving ook dat mijn gedachte patroon vaal niet gedeeld wordt, en het door mijn vrienden wordt bestempeld als spannings behoefte.
pi_138295944
Ik zou inderdaad ja zeggen, maar blijkbaar zijn er meer mensen die dit denken.
Cuckhold en parenclubs zijn IMO niet normaal.
Dit is mijn oordeel en daar moet u het mee doen.

* flies away *
pi_138297558
Ik ben voorstander van enkel en alleen seks met "liefde". O+
Seks zonder liefde hoeft voor me niet, dan nog liever helemaal geen seks! Maar bon, ieder zijn ding. ;)
1) No love without freedom, no freedom without love
2) Dansen is mijn grootste passie
3) "Simplicity is the keynote of all true elegance" , Coco Chanel
pi_138300659
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 maart 2014 13:45 schreef TserrofEnoch het volgende:
Ik zou inderdaad ja zeggen, maar blijkbaar zijn er meer mensen die dit denken.
Cuckhold en parenclubs zijn IMO niet normaal.
Dit is mijn oordeel en daar moet u het mee doen.
[ afbeelding ]
* flies away *
Zien hoe je partner geneukt wordt is niet perse gelijk cuckhold he...
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_138328023
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 maart 2014 12:15 schreef Vansschoen het volgende:
Ik herken dit gevoel ook, en daardoor zijn monogame relaties ook vest ingewikkeld. Ik merk in mijn omgeving ook dat mijn gedachte patroon vaal niet gedeeld wordt, en het door mijn vrienden wordt bestempeld als spannings behoefte.
Voor jou en Mucha-Girl zijn open relaties bedacht, evenals voor TS :)

Wel tof van je vrouw dat zij je meenam naar een parenclub, TS!
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_138354514
bedankt voor alle reactie's
lijkt inderdaad toch voor veel mensen bizar, ben toch blij dat ik ook niet alleen ben.

ps Mucha-Girl, ik kan nog geen PM sturen omdat ik nog niet lang genoeg lid ben.
  maandag 31 maart 2014 @ 15:13:27 #12
42466 EdPowers
Professional Pervert
pi_138363950
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 maart 2014 01:56 schreef gewoontom het volgende:

[...]
stel je die annonce voor in de krant:

man, 37j ,1m78, 70kg
blond, sportief enz zoekt ofwel:
1 een oudere dame die ik eens mag verwennen,
2 een jonge vrouw die voorzichtig de weg zoekt
3 een duidelijk veel jongere met ook geen ervaring of een veel oudere man die ook iets heeft.
nou, als een man die een andere man wil op eten erin slaagt om die ene man te vinden die graag opgegeten zou willen worden....dan kun jij ook deze 3 fantasieën waarmaken ;)
pi_138367506
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 maart 2014 11:19 schreef Mucha-Girl het volgende:
Ik herken dit gevoel wel. Ik ben een vrouw van (bijna) 26 en inmiddels alweer een tijdje single, mede door dit gevoel, wat ik niet kan plaatsen. Ik ben momenteel niet in de gelegenheid lang te reageren, want ik zit in de trein, maar je mag me altijd een PM-tje sturen.

Je bent niet alleen, zoveel weet ik wel.
Score!

Dat was makkelijk :)
pi_138373052
Wat je beschrijft is niet bizar, wel afwijkend van de norm. Zolang jij en je partner een overeenstemming kunnen vinden lijkt mij er niet veel aan de hand. Wat ik het meest interessant aan je verhaal vind is dat je je vrouw hebt laten afneuken door een ander. Als je partner zich in een parenclub laat palen door een andere man, terwijl jij haar enige tot die tijd was, vind ik dat nogal wat. Deed ze dat om jou te plezieren, of wilde ze zelf?
pi_138387403
ruif,
was eigenlijk heel bizar, heel toevallig een koppel tegengekomen (in een club) waarmee het voor beiden klikte.
ik denk dat dit echt een toevalstreffer was.we hadden tijdens het binnenkomen wel afgesproken dat alles kon maar niets moest en dat als de een zei "het is genoeg" we direct gingen vertrekken. achteraf hebben we daar natuurlijk nog over gepraat en zijn we tot de conclusie gekomen dat het leuk was voor beiden, het volgend bezoek aan een club was echt een afknapper voor beiden! dus is dat niet echt voor herhaling vatbaar, of mss in een andere club. hoewel ik daar ook wat zenuwachtig over ben.
het zou toch verdomd makkelijk zijn om een leuk koppel te kennen met de zelfde gedachten denk ik dan, of een "huisvriend/vrouw" . is mss een hele opgave om dat te vinden of om zo veel geluk te hebben dat te vinden.

EdPowers:
als je de manier hebt gevonden om dat te verwezenlijken, dan ben je mijn goeroe!!!
pi_138387632
aan dezeisnogwelvrij en Mucha-Girl

ik kan jullie berichten nog niet beantwoorden, ben pas lid.
een week geduld?

grtn
  dinsdag 1 april 2014 @ 08:14:31 #17
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_138389461
Er zullen vast mensen zijn die dit hebben maar ik zou het maar vermoeiend vinden.

Een beetje klasse in het leven vind ik zelf ook belangrijk, jezelf in kunnen houden...
pi_138389537
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2014 08:14 schreef Mishu het volgende:
Er zullen vast mensen zijn die dit hebben maar ik zou het maar vermoeiend vinden.
:Y dat dacht ik nou ook. Gewoontom, voel je je ook vaak onbevredigd in die tsunami van verlangens? Want dat lijkt mij best een vervelend gevoel als het dagelijks optreedt. Misschien ben je gewoon hyperseksueel, niet bizar hoor, gewoon niet doorsnee ;)

edit: door die wiki-pagina ook een nieuw woord geleerd: 'Satyriasis' O+
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_138408455
Thx voor het nieuwe woord! Had ik nog nooit van gehoord.
Vermoeiend is dit trouwens niet, en ik hou me meestal echt wel in.
Het is niet omdat je meer wil dat het ook direct moet, het spel is meestal leuker dan de daad.

Grtj
  woensdag 2 april 2014 @ 12:28:50 #20
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_138431496
Niet jaloers zijn herken ik wel. Ik weet dat ze toch wel met mij mee naar huis gaat. Doet ze dat niet, haar verlies.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  woensdag 2 april 2014 @ 16:00:09 #21
382193 Mucha-Girl
Butterflies are free....
pi_138438112
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 16:48 schreef Cockwhale het volgende:

[..]

Score!

Dat was makkelijk :)
Ik wil niet eens weten wat je hiermee bedoeld werkelijk......

@ TS: het heeft geen haast, rustig aan hoor.... :-)
Om 17 aug 2012 om 22:51:31 uur schreef TBakkert:
naaaisss :D
goede FOK!ster jij _0_
pi_138442015
Je bent niet de enige hoor gewoontom. Ik zal niet zeggen dat ik zeker weet dat veel mensen het niet durven toegeven, maar dat vermoeden heb ik wel. In principe zijn jij, en ik!, er daar een voorbeeld van. Het is niet bizar, maar wel afwijkend van de norm. Dat is niet iets waar je mee te koop loopt.
Er zijn goede vrienden met wie ik het heb gedeeld, maar het is niet iets dat ik aan de grote klok hang. Ik hanteer een duidelijk verschil tussen liefde en seks en heb daar in nog geen een vrouw een gelijke in gevonden.
pi_138583501
heb inderdaad al gemerkt dat je dit beter niet aan de grote klok hangt!!!
had maar een koppel of 4 die het ongeveer wist en het is al ontploft in mijn gezicht.
ik veronderstel wel dat het een vorm van jaloezie is maar het is toch niet aangenaam om te weten dat een van je vrienden je zo kwetst.

grtn
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')