Wat zou er saaier zijn ... Zijn hobby of dit gesprek ...quote:
Het wordt een Linkse Lente.quote:Op woensdag 26 maart 2014 23:40 schreef Grifte het volgende:
Ah nog even een politiek correct itempje over een Marokkaanse acteur.
Foeilelijk, maar ik denk niet dat ze daarom bij P&W zitquote:
quote:Op woensdag 26 maart 2014 23:41 schreef gosschalks het volgende:
Judith: "Ik voel me niet zo lekker". Arts: "Je bent ook niet zo lekker"
Dat wordt weer de geur van latex en aangekoekt sperma.quote:Op woensdag 26 maart 2014 23:44 schreef UncleDolan het volgende:
Dat wordt een eenzame nacht in de uitwoonboot van Pauw
Kan ze zichzelf in een lekker wijf toveren.quote:
Dit topic overtreft de uitzending wel.quote:Op woensdag 26 maart 2014 23:50 schreef Mani89 het volgende:
Deze uitzending.
[ afbeelding ]
Ik voorspel een laagterecord, geen gezond mens gaat hier naar kijken.
Print je eigen Judithquote:Op woensdag 26 maart 2014 23:53 schreef luxerobots het volgende:
Nog even en m'n buurman hoeft niet meer naar Thailand op vakantie, de vrouwtjes komen dan gewoon uit de printer.
Kan je gewoon een heel harem van 12 jarige meisjes uitprinten, mooi man.quote:Op woensdag 26 maart 2014 23:53 schreef luxerobots het volgende:
Nog even en m'n buurman hoeft niet meer naar Thailand op vakantie, de vrouwtjes komen dan gewoon uit de printer.
Er zit altijd wel iets in het publiek, zeker in contrast met Judithquote:Op woensdag 26 maart 2014 23:55 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Die baalt er gewoon van dat hij niks voor zijn woonboot heeft.
Potentiële Flopshowquote:Rick van der Ploeg
Voormalig staatssecretaris PvdA over de koers van de partij
Fati Benkaddour
Over de vraag hoe zij die met jongeren werken om moeten gaan met Wilders' uitspraken
Yassin Elforkani
Over de vraag hoe zij die met jongeren werken om moeten gaan met Wilders' uitspraken
Eric van ’t Zelfde
Over de vraag hoe zij die met jongeren werken om moeten gaan met Wilders' uitspraken
Özcan Akyol
Over de Erdogan-tapes
Wim Daniëls
Over het woord 'OK' dat 175 jaar bestaat
Print dat ding ook in kleur, anders ben ik niet geïnteresseerd.quote:Op woensdag 26 maart 2014 23:53 schreef luxerobots het volgende:
Nog even en m'n buurman hoeft niet meer naar Thailand op vakantie, de vrouwtjes komen dan gewoon uit de printer.
Die dikke negerinnen komen er geheid, maak je geen zorgenquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:57 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Print dat ding ook in kleur, anders ben ik niet geïnteresseerd.
Ik zou ook wel mijn eigen Tijs van den Brink in huis willen hebben.quote:Op donderdag 27 maart 2014 22:59 schreef gosschalks het volgende:
[..]
Die dikke negerinnen komen er geheid, maak je geen zorgen
Dat kan geregeld worden!quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:01 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik zou ook wel mijn eigen Tijs van den Brink in huis willen hebben.
Die kerstman ook. He sees you when you're sleeping? He knows when you're awake?quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:00 schreef DrDentz het volgende:
Ik ben ook altijd bang dat ik het land uitgezet word door zwarte piet, in zijn zak mee naar Spanje. Dat zorgt ervoor dat je je gedraagt! Wilders als boeman!
Gewoon Specularium polsen. Die zet een vrij geloofwaardige Tijs van den Brink neer.quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:01 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik zou ook wel mijn eigen Tijs van den Brink in huis willen hebben.
Uh.quote:
Het gaat ook om het fysiek van Tijs.quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:02 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Gewoon Specularium polsen. Die zet een vrij geloofwaardige Tijs van den Brink neer.
Dat geloof ik zoquote:Op donderdag 27 maart 2014 23:02 schreef luxerobots het volgende:
Ik heb les gehad van Eric van 't Zelfde op een school in Scheveningen. Als docent is hij toen gestopt, geflopt, wegens orde problemen in de les.
Hij heeft zich geweldig herpakt dan.quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:02 schreef luxerobots het volgende:
Ik heb les gehad van Eric van 't Zelfde op een school in Scheveningen. Als docent is hij toen gestopt, geflopt, wegens ordeproblemen in de les.
Rick is een baas.quote:
Hij is ook uiterst links, het was toen vlak na de moord op Fortuyn, hij liet zich daarvoor ook links uit in de les. Iemand had op het schoolbord geschreven, Pim we love you. Achteraf belachelijk, maar in de context van die tijd. Maar Van 't Zelfde zei dat Pim voor hem hetzelfde was als Adolf.quote:
Ja inderdaadquote:Op donderdag 27 maart 2014 23:07 schreef luxerobots het volgende:
Wel een heerlijke linkse uitzending, Fati is best een chick. Daar win je zieltjes mee.
Dus hij is zo extremistisch als een jurk?quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:05 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Hij is ook uiterst links, het was toen vlak na de moord op Fortuyn, hij liet zich daarvoor ook links uit in de les. Iemand had op het schoolbord geschreven, Pim we love you. Achteraf belachelijk, maar in de context van die tijd. Maar Van 't Zelfde zei dat Pim voor hem hetzelfde was als Adolf.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eric gaat zijn linkse zegje doen.quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:08 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dus hij is zo extremistisch als een jurk?
En dan denk ik dat jeroen ook nog een hoop tegenhoudt ook.quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:07 schreef marcodej het volgende:
We krijgen nu wekenlang geslaagde Marokkanen bij PenW.
Incidentjequote:Op donderdag 27 maart 2014 23:08 schreef Mani89 het volgende:
87-jarige man die in elkaar is gebeukt en beroofd door een kutmarokkaan op de begraafplaats van zijn vrouw krijg hele zak vol met steunbetuigingen![]()
http://www.omroepbrabant.(...).+.aspx&action=media
Tottenham is eng. Echt eng. Denk je dat Gouda, Roermond en Amsterdam West erg zijn... Tottenham is de hel.quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:06 schreef AmaninFull het volgende:
Die Rick van der Ploeg, wat een belachelijke opmerking over zijn ervaring in Engeland. Engeland is HET voorbeeld van een mislukt integratiebeleid, nog 10x erger dan Nederland. Moslims in Engeland leven in een totaal aparte wereld, en sommige Moslims bedienen zich bv. vrijelijk van shariawetgeving. Ik heb een tijdje in Londen gewoond, als je naar Tottenham gaat, denk je dat je gewoon in het Midden-Oosten beland bent.
Doet er niet toe, wij zijn allemaal marokkanenquote:Op donderdag 27 maart 2014 23:08 schreef Xaobotnik het volgende:
Waarom laten de Marokkanen om dit soort zaken zich wel horen, en niet wanneer het gaat om de randzaken die in grote mate onder de eigen groep zich afspeelt?
Zo ver moeten we het in Nederland niet laten komen. Maar als je grofweg deze mening bent toegedaan, ben je een "racist".quote:Op donderdag 27 maart 2014 23:06 schreef AmaninFull het volgende:
Die Rick van der Ploeg, wat een belachelijke opmerking over zijn ervaring in Engeland. Engeland is HET voorbeeld van een mislukt integratiebeleid, nog 10x erger dan Nederland. Moslims in Engeland leven in een totaal aparte wereld, en sommige Moslims bedienen zich bv. vrijelijk van shariawetgeving. Ik heb een tijdje in Londen gewoond, als je naar Tottenham gaat, denk je dat je gewoon in het Midden-Oosten beland bent. Maar goed in Oxford merk je daar natuurlijk niets van.(daar geeft hij les)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |