Inderdaad. toen ik bij KPN werkte ging ik met de auto naar Ikea(nog opgesloten gezeten daar op het parkeerterrein; hekken waren al dicht.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 16:43 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Ik ga meestal op de P staan tussen die verplichte bocht en de ACLO, is gratis vanaf vijf of zes uur, geloof ik. Ik kom alleen 's avonds met de auto op Zernike want tot zes of zeven uur rijdt lijn 15 gewoon, prima verbinding.
Maar goed stiekem moet je gewoon niet met de auto Groningen in willen.
quote:Op dinsdag 25 maart 2014 16:47 schreef Sjouveur het volgende:
Zo, ik zit even aan een Amerikaanse portie AH koffie in de kantine van het telescoopgebouw :p
Expo Grote Markt, vijf euro.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 16:53 schreef Exorbitantes het volgende:
Iemand trouwens een auto-usblader die werkt voor een iPhone s over? Neem hem dan graag van je over!
Daar moet je in de parkeergarage parkeren op volgens mij de 3e verdieping. Ook aftanken geloof ik.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 17:28 schreef Solidberg het volgende:
Morgen Audi A4 station 2.0 TDIe van Harkstede naar Houten![]()
Moet overigens afleveren bij A. aan de Duwbout, moet je daar nog iets speciaals doen met de auto?
In de ritinformatie kan ik enkel wat vinden over Barneveld en Meerkerk.
En lezen jullie de comments op de nieuwsberichten van EW wel eens? Bij elk nieuwsbericht staat er wel iemand die graag als hiker aan de slag wil, en dat laten ze natuurlijk weten in een comment ipv sollicitatieformulier![]()
Aftanken moest ik ook doen, parkeerdek 3a moet je wezenquote:Op dinsdag 25 maart 2014 17:36 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Daar moet je in de parkeergarage parkeren op volgens mij de 3e verdieping. Ook aftanken geloof ik.
Je moet ook bij het schadebedrijf de sleutels en papieren afleveren, dat is gevestigd aan de andere kant v/d parkeergarage t.o.v. het kantoorgebouw van A.
Iemand anders die dit kan bevestigen voor de arme stakker? Ik ben er pas 1 keer geweest
Meestal staat dat wel bovenaan.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 18:07 schreef Solidberg het volgende:
Stond dat ook in de ritinformatie bij jullie?
Ja, klopt, daar zitten dus 2 locaties van in Houten. Eentje waarbij je moet aftanken en op 3a parkeren en nog eentje. Geen idee precies wat daar ook alweer de info was, maar het zal weinig verschillen, want het zit in dezelfde straat.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 18:11 schreef Solidberg het volgende:
Deze zit ook in Meerkerk, en niet aan de snelweg
Ooit wel eens bij het hoofdkantoor geweest als je daar een auto moet halen / brengen moet je bij -1 zijn achter zo'n hek. In je ritinfo staat wss wel schadebedrijf oidquote:Op dinsdag 25 maart 2014 18:13 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ja, klopt, daar zitten dus 2 locaties van in Houten. Eentje waarbij je moet aftanken en op 3a parkeren en nog eentje. Geen idee precies wat daar ook alweer de info was, maar het zal weinig verschillen, want het zit in dezelfde straat.
In die parkeergarage staat altijd wel mooi speelgoed, ik ben er al vaak m5's tegengekomen. En recht er tegenover staat regelmatig een gifgroene Focus RSquote:Op dinsdag 25 maart 2014 18:41 schreef trolley het volgende:
De Duwboot is inderdaad parkeergarage verdieping 3A en aftanken.
Aftanken staat als het goed is wel in de ritinfo, alleen 3A stond bij mij destijds niet in mijn ritinfo. Gevolg was dat ik de auto op de eerste en beste plek in die garage heb neergezet
Gelukkig was die kerel op het kantoor wel chill, en zei: ik schrijf het er wel even bij als notitie, je hoeft 'm niet te verplaatsen naar 3A
Ik heb daar ook een RS5 gezienquote:Op dinsdag 25 maart 2014 18:52 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
In die parkeergarage staat altijd wel mooi speelgoed, ik ben er al vaak m5's tegengekomen. En recht er tegenover staat regelmatig een gifgroene Focus RS
Dat is tegen de malloten die hun deur open gooien zonder te kijkenquote:Op dinsdag 25 maart 2014 19:44 schreef Kiprollade het volgende:
Gaaf! Meneer moet alleen wel leren parkeren. Toen ik er was stond die midden in 4 vakken
Dacht ik al, zou ik ook doen met zo'n auto.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 19:45 schreef RTS91 het volgende:
[..]
Dat is tegen de malloten die hun deur open gooien zonder te kijkenGenoeg plek daar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |