ah oke, bedankt voor de uitlegquote:Op zondag 23 maart 2014 20:33 schreef CarltonBanks het volgende:
[..]
Ik zat daar te wachten tot schoonmama het eten klaar heeft en we kunnen aanschuiven aan tafel?
uuuh, dit soort reacties verwacht ik niet van een mod?quote:Op zondag 23 maart 2014 23:11 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Duw je plakkerige boxer in het gezicht van je schoonmoeder en plas daarna over je schoonvader heen. Hilariteit alom en een avond om nooit te vergeten!
Carlton, maak je niet druk. Dit was een test maar je blijkt een vermogen te hebben om zelfstandig te denken en actie-reactie te kunnen inschatten.quote:Op zondag 23 maart 2014 23:30 schreef CarltonBanks het volgende:
[..]
uuuh, dit soort reacties verwacht ik niet van een mod?
toptip!quote:Op zondag 23 maart 2014 23:32 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Carlton, maak je niet druk. Dit was een test maar je blijkt een vermogen te hebben om zelfstandig te denken en actie-reactie te kunnen inschatten.
Als ik je een tip mag geven, draag de volgende keer twee boxershorts, ga naar toilet en doe de vieze boxershort uit en draag dan de schone.
Niet met schoonouders maar ik fap nogal vaak dus zit ik vaak met een plakkerige onderbroek. Dat is gewoon niet fijn een plakkerige onderbroek of als kwak in je navel komt, vreselijk.quote:Op zondag 23 maart 2014 23:33 schreef CarltonBanks het volgende:
[..]
toptip!
ervaring met dit soort situaties?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |