#machtigetreinverhalenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:53 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hahahaha die bocht in Meppel is altijd mooiMensen die niet weten vliegen soms die hele trein door en ik maar lachen in m'n vuistje
Omg, heb misschien wel eens in dezelfde trein als jij gezeten. =$quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:53 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hahahaha die bocht in Meppel is altijd mooiMensen die niet weten vliegen soms die hele trein door en ik maar lachen in m'n vuistje
Mooi.quote:
Ben jezelf soort van.quote:
Why? Jij vloog door de trein?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:12 schreef krioro het volgende:
[..]
Omg, heb misschien wel eens in dezelfde trein als jij gezeten. =$
Weet niet hoe ik me hierover moet voelen. ;squote:
Ik zou mij goed voelenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:17 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Weet niet hoe ik me hierover moet voelen. ;s
red je makkelijkquote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:17 schreef VeerEli het volgende:
Aaaah, 7 min overstap. Hmz. Risky, want moet die verrekte rottrappen helemaal op en af en weer terug voor uitchecken
Ok nou denk dat ik nu gewoon maar na half 7 de trein dan maar neem zuchtquote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:18 schreef Salatrel het volgende:
[..]
red je makkelijkdat red ik zelfs met mijn conducteurstempo
quote:
Daar stond het volgens mij eerst wel idd. Als je in bv. Zwolle moet overstappen zie je wel een aankomst- en vertrektijd.quote:
Zwolle is echt een tyfusstation met die teringtrappen ja.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:17 schreef VeerEli het volgende:
Aaaah, 7 min overstap. Hmz. Risky, want moet die verrekte rottrappen helemaal op en af en weer terug voor uitchecken
Voel me eigenlijk ook wel goed.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:18 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik zou mij goed voelen
Als je niet goed voelt moet je dit maar even bekijkenzit mooi spul bij
[pic] 39 Gruwelijke tattoos
[ afbeelding ]
Ja, loopt je je benen eraf te rennen met vet veel kilo's gewicht bij je (je koffer bedoel ik dan he), fucking hinderlijkquote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:20 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Zwolle is echt een tyfusstation met die teringtrappen ja.Moest een keer met een grote koffer van Groningen naar Arnhem, overstappen in Zwolle. Had 4 minuten voor overstap anders moest ik weer een uur wachten. Leuk man.
ik hoop dat het kind niet echt zo uitzietquote:
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:21 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Ja, loopt je je benen eraf te rennen met vet veel kilo's gewicht bij je (je koffer bedoel ik dan he), fucking hinderlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |