'quote:
Slaap lekkerquote:
halloquote:
Ik zou vandaag een playlist van wat death metal, Nicki Minaj, Oasis, veel Black Metal en wat folkmuziek krijgen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 00:59 schreef Fok-it het volgende:
Toch wel weer leuk om met Last.fm bezig te zijn
Haha, Death Metal en Nicki Minajquote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:01 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik zou vandaag een playlist van wat death metal, Nicki Minaj, Oasis, veel Black Metal en wat folkmuziek krijgen.
Die site zou volledig in de war raken van mij.
Volgens mij heb ik mijzelf gehersenspoeld door de 'grap' nu al jaren vol te houdenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:02 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Haha, Death Metal en Nicki MinajLeuke combi is het wel
Ah ik zat in een lobby net van Left 4 dead 2 en ze spraken allemaal Pools of Russisch en zo en toen ik iets in Engels zij begonnen ze keihard te lachen en FUCK YOU te gillen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:15 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
vooral oude shooters als counterstrike en shit
gezellig tochquote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Ah ik zat in een lobby net van Left 4 dead 2 en ze spraken allemaal Pools of Russisch en zo en toen ik iets in Engels zij begonnen ze keihard te lachen en FUCK YOU te gillen.
En dat Ashtley Cole een nigger was.
Tot zover mijn spannende anekdote.
Kurwa mać, odpierdolić sięquote:
Haags dialect daarom goedgekeurd.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:24 schreef Elan het volgende:
https://www.facebook.com/(...)30031&type=3&theater
Mijn Pools stopte daar wel ongeveerquote:
Je moeder lukt nog. Dus ik neuk je moeder of zo?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:32 schreef Insomnia_ het volgende:
jebalem twoja matke is ook een klassieker
mijn poolse schrijven is erg erg matig.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:32 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Mijn Pools stopte daar wel ongeveerZolang je maar kunt schelden toch.
En hem eerst maar definitief overtuigen voordat ik concreet ga plannen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |