Dat lijkt me heel verstandig, aangifte doen bij de politie Emmen... in feite beschuldig je me nu dus weer van iets waar ik niets mee te maken heb, maar ga vooral aangifte doen.quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:12 schreef Paule33 het volgende:
[..]
Leandra of hoe je heet..je ga door...stopt mee.vraag ik en je gaat door..ik heb toch Emmen dorp geroept dus de aangifte zal daar komen. ik heb alles opgenomen
Ik heb Paule net even gemaildquote:Op woensdag 19 maart 2014 18:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die factuur kan geen anderhalf jaar oud zijn.
Maar goed, dat hij nep was was al duidelijk.
Wats de weersverwachting? Ik zou nog een terrasje doen binnenkort ..quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:42 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Van alles wat hier gepost is is dat één van de weinige dingen die ik geloof.
Waarom? Zoals ik al zei, de zeer globale info was van NA de aanvaring, de info had bovendien niets stokerigs, maar was juist bedoeld om mij af te remmen omdat de betreffende user die eend toen in elk geval een warm hart toe droeg en de betreffende user heeft mij gevraagd zijn/haar naam hierin niet in te betrekken. En aangezien ik die betreffende user veel hoger in het vaandel heb dan die eend zal ik zijn/haar verzoek ook niet/nooit negeren. Waarom zou ik?quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:38 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Misschien moet jij melden van wie jij je info hebt, dat zou heel veel verklaren.
Dat siert jequote:Op woensdag 19 maart 2014 18:48 schreef Jian het volgende:
[..]
Waarom? Zoals ik al zei, de zeer globale info was van NA de aanvaring, de info had bovendien niets stokerigs, maar was juist bedoeld om mij af te remmen omdat de betreffende user die eend toen in elk geval een warm hart toe droeg en de betreffende user heeft mij gevraagd zijn/haar naam hierin niet in te betrekken. En aangezien ik die betreffende user veel hoger in het vaandel heb dan die eend zal ik zijn/haar verzoek ook niet/nooit negeren. Waarom zou ik?
Tenzij die user Zouzou is natuurlijk, want dat is gewoon de oude nick van Paule33quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:48 schreef Jian het volgende:
[..]
Waarom? Zoals ik al zei, de zeer globale info was van NA de aanvaring, de info had bovendien niets stokerigs, maar was juist bedoeld om mij af te remmen omdat de betreffende user die eend toen in elk geval een warm hart toe droeg en de betreffende user heeft mij gevraagd zijn/haar naam hierin niet in te betrekken. En aangezien ik die betreffende user veel hoger in het vaandel heb dan die eend zal ik zijn/haar verzoek ook niet/nooit negeren. Waarom zou ik?
Dat denk ik nietquote:Op woensdag 19 maart 2014 18:50 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tenzij die user Zouzou is natuurlijk, want dat is gewoon de oude nick van Paule33
Hoezo eens?, ik heb je net min of meer op dat onderwerp al vrijgepleit domme kut, of ben jij ook een EX-user? Oh en niet uit de goedheid van mijn hart hoor, maar zo rol ik nu eenmaal.quote:
quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:52 schreef Jian het volgende:
[..]
Hoezo eens?, ik heb je net min of meer op dat onderwerp al vrijgepleit domme kut, of ben jij ook een EX-user? Oh en niet uit de goedheid van mijn hart hoor, maar zo rol ik nu eenmaal.
Ik ken Zouzou (Pauel33) langer dan vandaag en dat is dan ook voor mij geen EX-userquote:Op woensdag 19 maart 2014 18:50 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tenzij die user Zouzou is natuurlijk, want dat is gewoon de oude nick van Paule33
Dat gescheiden houden is jullie aardig geluktquote:Op woensdag 19 maart 2014 18:45 schreef Soury het volgende:
[..]
Grappig ook want Eend wilde altijd alles fok en privé gescheiden houden. Doe je dat wel krijg je de deksel op je kop. Doet hij het niet krijg jij ook enorme shit.
Ik hoor nu poink en zie een bordje omhoog vliegen, Wie ben ik, Wie ben ik ......quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:54 schreef Leandra het volgende:
Is het een ex-user vanwege een perm-ban of heeft hij/zij het tijdelijke met het eeuwige verwisseld?
Of gewoon een nieuwe nick, nieuwe drain, nieuwe persoonlijkheid?
Ik ook, maar hij dreigde al vaker met "uitvechten" op fok. En ik ben er wel klaar mee.quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:56 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat gescheiden houden is jullie aardig gelukt![]()
Ik vind het wel heel jammer dat als je 4 jaar samen bent geweest er op zo'n nare manier een einde aan komt. Voor jou en en PC-eend.
Ron Brandsteder denk ik.... dan zal er wel weer genoeg drank inzitten.quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:58 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik hoor nu poink en zie een bordje omhoog vliegen, Wie ben ik, Wie ben ik ......
Het wie ben ik gaat voor meer opquote:Op woensdag 19 maart 2014 18:58 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik hoor nu poink en zie een bordje omhoog vliegen, Wie ben ik, Wie ben ik ......
Maar ok jij maild haar toch nietquote:Op woensdag 19 maart 2014 18:55 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik ken Zouzou (Pauel33) langer dan vandaag en dat is dan ook voor mij geen EX-user
Juist, de hersenspinsels van Eend zijn de waarheid in zijn kopquote:
Ik heb een goed hart.quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:11 schreef Copycat het volgende:
[..]
Snap ik. En ik doelde niet op jou, hè. Maar op die Paule met haar zelfverklaarde goede hart.
Toevallig dat ik van de week hier ergens mbt Patty Brard roep dat degenen die dat van zichzelf zeggen, het juist niet hebben. Wordt nu mooi bewezen.
Ik wil wel een fruitmandquote:
Dat klopt. Jij zegt het echter niet uit borst- en hartklopperij uit het niets, maar wordt door mijn uitspraak getriggerd. Groot verschil.quote:
LOLquote:
Is het de moeite waard om de cos en streams op te zoeken. Ik ben een beetje uit het veld geslagenquote:
Nooit weer die ellende.quote:
Ik zat een beetje te geinen hoor, ik heb ook best nare kanten.quote:Op woensdag 19 maart 2014 19:10 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat klopt. Jij zegt het echter niet uit borst- en hartklopperij uit het niets, maar wordt door mijn uitspraak getriggerd. Groot verschil.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |