Hallo fokkers. Ik ben nieuw kwa posten op forums, ik lees altijd wel veel op de forums maar heb zelf nooit iets gepost.
Het verhaal zit zo ik heb een jaar geleden een fantastisch meisje(ik ben 18 en zij is 17) ontmoet toen ik uitging met een groep vrienden. Om een lang verhaal kort te maken we zijn al een jaar samen en we waren heel blij met elkaar....
Ik wist dat dit meisje niet precies normaal was. Daarmee bedoel ik dat ze in het verleden dingen heeft mee gemaakt met haar moeder en dus nu al 2 jaar in een pleeg gezin woont.
Ze is heel open en heeft me alles open en bloot verteld, en ik heb haar geaccepteerd hoe ze is. dat ze met verschillende dingen wel is kan achter lopen, en kwa relaties zero experience heeft..
De laatste tijd twijfelde ze heel erg over bepaalde dingen. Ze twijfelde over school,opleiding, of ze nog in het pleeg gezin wilt wonen(of toch terug naar haar echte vader) en toen was het de eerste keer dat ze mijn hart vertrapte door te zeggen zijn wij voor elkaar gemaakt ja of nee? Waarop ik natuurlijk reageerde, ja natuurlijk ik ben er altijd voor je, ze heeft vaak af en toe ruzie met haar pleeg zus en dan troost ik haar ik probeer haar ook te steunen met school keuzes en als iemand rot tegen haar doet haar tips te geven hoe ze het moet aanpakken.
ze is heel verlegen en durft bijna zelf niks, daarom probeer ik haar zoveel mogelijk te steunen waar ik kan. Ze noemt mij ook een hele lieve jongen waar ze niet zonder kan... en dat ik alles voor haar ben en ze nognooit zo'n lieve jonge heeft ontmoet als mij en ik haar aanvul op elk gebied..
ik ben vrij lief tegenover meisjes(misschien te lief maar zo ben ik gewoon)
dus uit het niets zegt ze tegen me dat ik lief ben waarop ik zeg ja jij ook

(via app)
en dan zegt ze nee ik ben niet lief.. We moeten praten over onze relatie..
dus we hebben gepraat...
Mijn vriendin twijfelt over heel veel dingen dus ze twijfelde ook over onze relatie of er echt een toekomst met mij is en sinds ik haar steun ben en toeverlaat wist ik dat er iets mis was..
Ze heeft verteld dat ze het gevoel voor mij compleet kwijt is en dat ze eigenlijk niet verder wilt gaan met mij. Toen ik zei we kunnen ook een pauze nemen van 1 week begon ze te huilen dat ze dat niet wilden.
Wat moet ik doen??
Ik ben ten einde raad ze heeft altijd gezegd dat ze maar een jongen in haar leven wou.. Wij waren elkaars eerste(ontmaagd) en dat ze zoveel om me geeft en we zo veel op elkaar lijken en ze echt niet zonder me kan... maar uit het niets voelt ze niks meer voor me zegt ze dat ze opzich wel zonder mij zou kunnen als ze ooit een net zo lieve jongen als mij zou kunnen ontmoeten in de toekomst.. De reden dat het aan is omdat ik tegen haar hebt gezegd weet je zeker dat je dit wilt.. ze was heel zeker van haar zaak
ze miste het jong zijn ze wilde stappen met haar vriendinnen en meer tijd met haar vriendinnen door brengen . mijn vriendin heeft ook bindingsangst en kan zich moeilijk binden aan personen, dat komt omdat ze in het verleden veel is gepest en veel in de steek is gelaten door vrienden en door famillie ..
Uiteindelijk hebben we voor 4 uur gepraat en toen kwam het eruit dat ze meer vrij gelaten wou worden in onze relatie. Dat ze meer met haar vriendinnen wou doen I.P.V met mij zijn dus heb ik me er mee in gestemd dat we elkaar ietsje los laten.
Ze blijft ook zeggen dat ik beter dan haar verdien en waarom ik nadat ze mijn hart heeft gebroken ze niet kan begrijpen waarom ik nog steeds van der hou..
op het moment doet ze heel droog en koud op whatsapp.. geen emoticons geen xjes achter haar tekst niks meer...
Sorry voor mijn spelling ik weet dat het heel dramatisch is, maar ik weet me op dit moment geen raad en vraag advies aan de fokkers..
[ Bericht 0% gewijzigd door theoneguy66 op 18-03-2014 18:55:43 ]