Nee. Ik heb een vrij sterke connectie met ZO Azie, Ik heb daarnaast weinig behoefte aan het mensen als groep denigrerend neer te zetten dmv tekst.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:26 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat wat niet hoe werkt?
[..]
Mijn verhaal? Als in dat politici zich met belangrijkere zaken dienen bezig te houden dan een stoer knaapje dat boze dingen over ze zegt?
[..]
Dat soort dingen zeg jij misschien onderling.
Dat doe ik dan ook nergens.quote:
Dan moet je het vooral niet doen, natuurlijk.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:28 schreef Globali het volgende:
[..]
Nee. Ik heb een vrij sterke connectie met ZO Azie, Ik heb daarnaast weinig behoefte aan het mensen als groep denigrerend neer te zetten dmv tekst.
Haha, je zou eens je eigen teksten door moeten lezen. Dan zal je zien dat je net zo hard van de toren blaast als de gemiddelde jehova.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:28 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Oh, ik heb absoluut niet de gedachte dat ik de waarheid in pacht heb hoor.
In tegenstelling tot onze moslim medebewoners en ook alle andere godsdiensten wat mij betreft, alleen steekt de islam nogal hoog boven het maaiveld uit, in negatieve zin.
Want wij kunnen niet emigreren als het ons niet meer bevalt?quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:26 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ik zal niet hoeven te leven in een fascistische staat. Ik kan m'n biezen pakken en lekker ergens anders gaan wonen. Jij zal onder het bevel van een fascist moeten blijven leven.
Mensen "zandnegers" noemen is denigrerend bedoelt.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:29 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat doe ik dan ook nergens.
[..]
Dan moet je het vooral niet doen, natuurlijk.
Gelukkig staat de hele wereld te springen om een stel asielzoekers uit Nederlandquote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:30 schreef Hathor het volgende:
[..]
Wany wij kunnen niet emigreren als het ons niet meer bevalt?
Daar waar ze zich gevestigd hebben doen ze het goed en worden ze niet met de nek aangekeken zoals jouw soort.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:31 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Gelukkig staat de hele wereld te springen om een stel asielzoekers uit Nederland
Als jij dat denigrerend bedoelt kan je beter vermijden om dat tegen zandnegers te zeggen, dan.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:30 schreef Globali het volgende:
[..]
Mensen "zandnegers" noemen is denigrerend bedoelt.
Het verschil is wel dat nederlanders gewoon komen met geld of expertise. Men komt niet wonen in landen om misbruik te maken van zaken.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:31 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Gelukkig staat de hele wereld te springen om een stel asielzoekers uit Nederland
Bingo.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:34 schreef Globali het volgende:
[..]
Het verschil is wel dat nederlanders gewoon komen met geld of expertise. Men komt niet wonen in landen om misbruik te maken van zaken.
Jij bedoelde het denigrerend. Dat was mijn punt.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:33 schreef ems. het volgende:
[..]
Als jij dat denigrerend bedoelt kan je beter vermijden om dat tegen zandnegers te zeggen, dan.
En de ware aard van user nummer zoveel komt bovendrijven.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:32 schreef Hathor het volgende:
[..]
Daar waar ze zich gevestigd hebben doen ze het goed en worden ze niet met de nek aangekeken zoals jouw soort.
Geloof me, dat zou ik graag doen, ze met rust laten.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:26 schreef Globali het volgende:
[..]
En wat dan nog? Ik heb niets met geloof. Maar laat mensen die dat wel doen met rust. Kom niet aan met onzin als "jij met je boekje".
!!!!!quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:34 schreef Globali het volgende:
[..]
Het verschil is wel dat nederlanders gewoon komen met geld of expertise. Men komt niet wonen in landen om misbruik te maken van zaken.
Geef dan een normaal antwoord ipv "jij met je boekje".quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:35 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Geloof me, dat zou ik graag doen, ze met rust laten.
Jammer genoeg proberen ze het aan alle kanten door de strot te douwen als zijnde de enige echte waarheid, met alle daarbij behorende privileges.
Als je hoog van de bomen gaat schreeuwen moet je niet verrast zijn dat er een weerwoord volgt, daar moeten ze maar tegen kunnen.
Het zal mij werkelijk een rotzorg wezen wat iemand gelooft, en als je daar kracht uithaalt, more power to you, maar doe dat lekker thuis in je eigen kring en val andere mensen er niet mee lastig en dring het niet op.
De waarheid is hard.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:35 schreef Phlogi2013 het volgende:
[..]
En de ware aard van user nummer zoveel komt bovendrijven.
Ja. Zo werkt dat. Of denk je werkelijk dat Nederlanders ergens anders gaan wonen omdat het zo makkelijk is en men niets hoeft te doen?quote:
Nee, van de torentjes blazen doen ze 5 x per dag indie dingen in moskeeen.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:29 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Haha, je zou eens je eigen teksten door moeten lezen. Dan zal je zien dat je net zo hard van de toren blaast als de gemiddelde jehova.
Dit levert meer aandacht op.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:40 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik vind het jammer dat Geert altijd meteen aangifte wil je doen, je kunt deze achterlijke haatbaard ook gewoon van repliek dienen, dat is veel stijlvoller.
Alles om in de spotlights te staan. Eigenlijk moet je Wilders gewoon beschouwen als een entertainer en niet als politicus. Al zal ie nooit volle zalen trekken, maar dat terzijde,quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:40 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik vind het jammer dat Geert altijd meteen aangifte wil je doen, je kunt deze achterlijke haatbaard ook gewoon van repliek dienen, dat is veel stijlvoller.
De waarheid vind je door je te verdiepen in het hoe en wat van zaken.quote:
Nee, waarom?quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:38 schreef Globali het volgende:
[..]
Geef dan een normaal antwoord ipv "jij met je boekje".
quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:43 schreef Phlogi2013 het volgende:
[..]
De waarheid vind je door je te verdiepen in het hoe en wat van zaken.
Dat je het woord waarheid überhaupt in de mond durft te nemen na zo'n oprisping.
Wow, zoveel onzin in drie zinnen. Het is knap.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 16:24 schreef Phlogi2013 het volgende:
[..]
We kunnen hier op FOK! dagelijks zien hoe eenieder hier overloopt van de mensenliefde ja
En is Greetje dood dan?
Man, man, man wat een kleine nietszeggende mensjes lopen hier toch rond.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |