Kan allemaal waar zijn. Maar mijn werkgever kon dit ook 8 maanden eerder inzien en waarom helpt hij mij dan in godsnaam schriftelijk aan een lease-auto. Om mij financieel op latere termijn in de grond te trappen?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 10:43 schreef awiebo het volgende:
niets is zwart op wit. dus jouw werkgevwr zit nergens aan vast?
90km x5 x 4 x0,19 is plusminus 350¤ p,/m
vind ik nogal een riant bedrag om dan te vertrouwen op mondelinge afspraken.
Monderlingen afspraken zijn rechtsgeldig, maar het betreft hier een nieuw contract. Volgens mij zijn die mondelinge afspraken van toepassingen op je vorige contract. Verder moet je een getuige hebben, die erbij was toen het gezegd was, omdat je het anders niet kan bewijzen.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 10:49 schreef twiFight het volgende:
Volgens mij zijn mondeling gemaakte afspraken nog altijd rechtsgeldig tussen volwassenen. Maar ik ben geen advocaat, dus wacht nog even wat andere reacties af
Waarom?!quote:Op zaterdag 15 maart 2014 10:32 schreef danos het volgende:
En waarom doe je in godsnaam private lease
Blijft veel te duur natuurlijk.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 10:55 schreef jordyscott87 het volgende:
[..]
Waarom?!
Omdat ik graag op zo'n woon-werksafstand in een vertrouwde auto en bijna altijd en op tijd met zekerheid op mijn werk wil aankomen. En weer terug naar huis of elders. En dat alle onderhoudskosten voor de lease-maatschappij in rekening wordt gebracht.
In sommige Cao's zijn hier wel afspraken over gemaakt.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 10:51 schreef sjorsie1982 het volgende:
Werkgevers zijn NIET verplicht om je reiskosten woon-werk verkeer te vergoeden.
Ook met mijn nieuw contract waren de mondelinge afspraken van toepassing, want ik heb van januari en februari 2014 ook reiskosten vergoeding gekregen. die van maart krijg ik ook nog.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 10:51 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Monderlingen afspraken zijn rechtsgeldig, maar het betreft hier een nieuw contract. Volgens mij zijn die mondelinge afspraken van toepassingen op je vorige contract. Verder moet je een getuige hebben, die erbij was toen het gezegd was, omdat je het anders niet kan bewijzen.
Tevens is het wel dom dat je je reiskostenvergoeding niet hebt laten opnemen in je nieuwe contract. Werkgevers zijn NIET verplicht om je reiskosten woon-werk verkeer te vergoeden.
Zo is het en niet andersquote:Op zaterdag 15 maart 2014 10:59 schreef Weltschmerz het volgende:
Het lijkt mij dat de reiskostenvergoeding gewoon onderdeel uitmaakt van de overeenkomst. Dat het niet op schrift staat maakt niet zoveel uit, aangezien uit de praktijk blijkt dat het mondeling was overeengekomen en dat bij het nieuwe contract niet uitdrukkelijk veranderd is.
Daar heb je helemaal gelijk in. Maar ik wilde gewoon even een schets neerzetten van mijn werkgever van hoewel "fantastisch"quote:Op zaterdag 15 maart 2014 11:10 schreef Queller het volgende:
[..]
Zo is het en niet anders
Maar gelijk hebben en gelijk krijgen zijn wel twee verschillende dingen. Ik zou toch eens kijken of er tussen helemaal niets en alles nog iets te vinden is waar de werkgever en jij het gewoon netjes over eens kunnen worden.
Een ding begrijp ik niet: je twee collega's krijgen wel reiskostenvergoeding en je moet gaan carpoolen. Hoe ziet de werkgever dat voor zich?
Tot slot: laat dat stuk over je kosten voor de lease maar beter los; jouw zaak en niet die van de werkgever. Het enige dat tussen jullie van belang is, is dat de werkgever je de km-vergoeding had toegezegd, die gedurende 8 maanden gewoon betaald heeft en daar nu mee wil stoppen.
Het bedrijf maakt geen verlies, misschien alleen iets minder omzet. Geef mij dan ook geen vast contract als het allemaal zogenaamd te duur is.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 11:20 schreef twiFight het volgende:
Als het op geld aankomt is het altijd ieder voor zich.
Ik vind van niet, maar als andere werknemers het wel krijgen, heb je wel een leuk argument in je voordeel in te brengenquote:Op zaterdag 15 maart 2014 11:20 schreef jordyscott87 het volgende:
Wat vinden jullie van gelijkheid tussen werknemers. Moet iedereen gelijk behandeld worden?! Kan de ene wel reiskostenvergoeding krijgen en de ander niet?! Mits je binnen de de straal van 10 km woont)
Bied aan dat je je vaste contract weer inlevertquote:Op zaterdag 15 maart 2014 11:29 schreef jordyscott87 het volgende:
Het bedrijf maakt geen verlies, misschien alleen iets minder omzet. Geef mij dan ook geen vast contract als het allemaal zogenaamd te duur is.
Haha in deze tijden kan dat natuurlijk zomaarquote:Op zaterdag 15 maart 2014 11:31 schreef Queller het volgende:
[..]
Bied aan dat je je vaste contract weer inlevert
Als je binnen 10KM woont hoor je wat mij betreft helemaal niets te krijgen.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 11:20 schreef jordyscott87 het volgende:
Wat vinden jullie van gelijkheid tussen werknemers. Moet iedereen gelijk behandeld worden?! Kan de ene wel reiskostenvergoeding krijgen en de ander niet?! Mits je binnen de de straal van 10 km woont)
Je haalt er zelf dingen bij die er niet toe doen. Of het bedrijf winst of verlies maakt (iets waar jij overigens waarschijnlijk niet eens inzicht in hebt), doet op dit moment niet ter zake.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 11:33 schreef jordyscott87 het volgende:
Haha in deze tijden kan dat natuurlijk zomaar
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |