Halverwege de baktijd inknippen?quote:Op donderdag 17 april 2014 10:51 schreef mignonne het volgende:
Oh wat een leuk idee die kuiken-eitjes! Die gaan op de lijst.
Ik wilde die konijnenrboodjes maken voor mijn dochter, maar het deeg moet glutenvrij zijn. Heeft iemand enig idee hoe ik dat het handigst aanpak? De glutenvrije broodjes die ik normaal maak daarvan is het deeg niet geschikt om in te knippen, dat zakt weer in, het blijft vrij nat. Meer bloem toevoegen heeft als resultaat dat het brood vervolgens niet te eten isvoor zover het al te eten is met minder bloem...
ah goeie tip thanks! M'n deeg lijkt mee te vallen qua stevigheid; ik ga het 50/50 proberen, gelijk inknippen en halverwege inknippenquote:
Laat even weten of het lukt! En mag ik misschien je broodrecept? Ben een beetje aan het experimenteren met glutenvrij bakken (gewoon uit nieuwsgierigheid, niet omdat het moet), maar heb me nog niet aan brood gewaagd..quote:Op donderdag 17 april 2014 12:20 schreef mignonne het volgende:
[..]
ah goeie tip thanks! M'n deeg lijkt mee te vallen qua stevigheid; ik ga het 50/50 proberen, gelijk inknippen en halverwege inknippen
Noem dat maar niet veel!quote:Op donderdag 17 april 2014 12:23 schreef Myraela het volgende:
Ik ga niet teveel maken voor pasen. Een paasstol, suikerbrood en een focaccia.
ik heb nu voor het eerst een mix van Free From voor witbrood gebruikt. Te koop bij oa Jumbo. So far zien de broodjes er okay uit, maar het is lastig om mooie 'gladde' broodjes ermee te maken, ik heb ietwat rustieke konijntjes nuquote:Op donderdag 17 april 2014 12:21 schreef minilot het volgende:
[..]
Laat even weten of het lukt! En mag ik misschien je broodrecept? Ben een beetje aan het experimenteren met glutenvrij bakken (gewoon uit nieuwsgierigheid, niet omdat het moet), maar heb me nog niet aan brood gewaagd..
oh maar de pest met die mix is dat het gewoon een heel duur stuk karton om je basisingrediënten heen isquote:Op donderdag 17 april 2014 13:10 schreef minilot het volgende:
Ah, okee - mixen daar doe ik niet aan. From scratch of anders niet.
Nailed itquote:Op donderdag 17 april 2014 13:10 schreef minilot het volgende:
Ah, okee - mixen daar doe ik niet aan. From scratch of anders niet.
haha iddquote:
Dat ziet er lekker uit.quote:Op donderdag 17 april 2014 13:34 schreef mignonne het volgende:
[..]
Nailed it
[ afbeelding ]
de rest is okay-ish geworden maar lijkt toch meer op een cavia dan op een konijnnog even verder puzzelen met from scratch deeg dus
[ afbeelding ]
Engels ontbijt?quote:Op zaterdag 19 april 2014 15:40 schreef minilot het volgende:
Morgenmiddag paaslunch bij mijn schoonouders, zo bleek vanmorgen ineens.
Nou is mijn jonge schoonzusje net middenin f*cking fase één van het Atkins-dieet, dus ik vind het een beetje zielig om brood, quiche of andere keihard koolhydraatrijke dingen te bakken. Ik ga eens op zoek naar iets lekkers dat ze wél kan eten.
Wel een uitdaging.
quote:Op donderdag 17 april 2014 13:34 schreef mignonne het volgende:
[..]
Nailed it
[ afbeelding ]
de rest is okay-ish geworden maar lijkt toch meer op een cavia dan op een konijnnog even verder puzzelen met from scratch deeg dus
[ afbeelding ]
doodgewone Paasbrunch.quote:Op vrijdag 18 april 2014 20:10 schreef Iwanius het volgende:
Op verzoek van mijn vriendin maar besloten eerste paasdag een paasontbijt te houden.
Heel simpel en op zijn Hollands en zonder al te veel poespas. Pic volgt later wel.
Zo... onze eerste paasdag zit er op. Morgen komt de schoonfamilie hier. Ik heb wat salades (huzaren, eier en pasta) gemaakt. Morgen de eitjes vullen in de vorm van die kuikentjes. Aan de konijnbroodjes heb ik mij niet gewaagd, wegens tijdgebrek om ze te testen. Er is gewoon stokbrood maar wel met eigen kruiden- en kerrieboter. Verder aspergesoep, verschillende vleeswaren en kaassoorten, gehaktballetjes in tomatensaus, warm vlees met saus en verder verse fruitsalade en pavlova met aardbeiencoulis. Voor de kinderen zijn er eitjes om te zoeken. Komt wel goed dus.quote:Op zaterdag 19 april 2014 20:57 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En nog één om het af te leren:
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |