Mooi is dat he, om dan het commentaar te horen uit een land waar zo'n sport WEL heel erg leeft. Net als Amerikaans commentaar als NL weer eens iets gaafs doet bij de World Baseball Classic. In NL zelf wordt zoiets totaal niet op waarde geschatquote:Op vrijdag 21 maart 2014 18:18 schreef DeeBee het volgende:
Indiaase vrienden waren door het dolle heen en vonden het ongelofelijk legendarisch, super mooi.
Echt een topprestatie.
quote:Op zaterdag 22 maart 2014 00:02 schreef Dr_Flash het volgende:
![]()
[ afbeelding ]
Ik hoop ook dat er ergens beelden zijn. Op Youtube nog niet iig.
Dank, dank, dankquote:Op vrijdag 21 maart 2014 19:12 schreef The_Groove het volgende:
http://mycrickethighlight(...)hts-2014-21st-march/
Gehele wedstrijd terugkijken
http://www.wiziwig.tv/com(...)s&discipline=cricketquote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:07 schreef Levitas het volgende:
Is er een overzicht met links naar livestreams voor andere wedstrijden? Leuk om met een schuin oog cricket te kunnen kijken, terwijl ik met andere dingen bezig ben
quote:Op zaterdag 22 maart 2014 15:36 schreef The_Groove het volgende:
[..]
http://www.wiziwig.tv/com(...)s&discipline=cricket
Hier bij elke wedstrijd even kijken. 100% succes so far
quote:Op zaterdag 22 maart 2014 16:30 schreef Levitas het volgende:
Hey, leuk. David "bumble" Lloyd bij Sky Sports. Ik heb David Lloyd ontmoet toen ik in Sydney bij de official ashes cricket luncheon aan het werk was. Ontzettend grappige man
Ik heb in Australië stage gelopen bij een bedrijf dat veilingen organiseerde voor o.a goede doelen (Australian Red Cross, Ronald McDonald, etc.) om zo het goede doel te helpen geld in te zamelen. Maar ook sportverenigingen doen vaak aan "fundraising events". Denk aan NRL en AFL teams (rugby), waarbij ik verschillende prof teams heb gezien, en een ander event was dus de Ashes Cricket Luncheon ( dat was voor de AUS - ENG ashes serie eind 2013 in Australië)quote:Op zaterdag 22 maart 2014 17:07 schreef The_Groove het volgende:
[..]Held. Wat gaaf je daar mocht werken! Puur toeval?
Heb je ooit zelf gecricket?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op de middag zelf kon je lootjes kopen en daar werden prijzen onder verloot. Onder andere wat gesigneerde cricket bats, ballen en wat andere meuk. Eén man was vanuit Melbourne naar Sydney komen vliegen, paar lootjes gekocht, en won 2(!) van die gesigneerde cricket bats. Tot overmaat van ramp, kon hij ze dus niet mee terug nemen in het vliegtuig (geen baggage o.i.d). Toen hij mij dat vertelde vroeg ik meteen wat hij ervoor wilde hebben, want ik had wel een australisch nichtje die heel erg van cricket houdt. Maar hij had ze al aan iemand anders beloofd.
* Levitas baalt nog harder
De kromme gerechtigheid van de DL methode. Bij 20/20's slaat het bijna nergens op. Al geloof ik best dat Nieuw-Zeeland had gewonnen. Is niet veel dit WK die Engelsen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 18:15 schreef Levitas het volgende:
Wat zuur voor Engeland trouwens! Regen en onweer zorgt ervoor dat ze vroegtijdig stoppen met spelen en ENG verliest met 9 runs door de D/L methode.
Wow, wat gaaf zeg! Ik wou dat ik deze sport wat eerder had leren kennen. Had ik misschien een lokaal cricket clubje kunnen zoeken om daar wat mee te spelen. Nu ben ik daar IMO wat te oud voor en loop ik veel te veel achter op de rest van spelers van mijn leeftij (24 jaar)quote:Op zaterdag 22 maart 2014 18:21 schreef The_Groove het volgende:
Als het even kan speel ik in de zomer dubbele weekenden, ga ik op tour naar Engeland en speel ik 2x per maand door de week ook nog wedstrijden.
Haha, zo moet je er niet over denken!quote:Op zaterdag 22 maart 2014 18:37 schreef Levitas het volgende:
[..]
Wow, wat gaaf zeg! Ik wou dat ik deze sport wat eerder had leren kennen. Had ik misschien een lokaal cricket clubje kunnen zoeken om daar wat mee te spelen. Nu ben ik daar IMO wat te oud voor en loop ik veel te veel achter op de rest van spelers van mijn leeftij (24 jaar)
Je speelt het in Nederland, of woon je in het buitenland?
Ik stuur je een DM, praten we daar verder!quote:Op zaterdag 22 maart 2014 19:47 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Haha, zo moet je er niet over denken!
Genoeg 24 jarige die nog nooit gecricket hebben en wel gewoon beginnen (Ik kan het weten, zelf ook 24)Het kan soms wel even duren voordat je echt gaat presteren maar al snel kom je achter je kwaliteiten en kan je daar op concentreren. Genoeg niveau's in Nederland waar je ook de kans krijgt om dan te bowlen of hoog in de order te batten. Overigens, goeie fielders (Dus snel en goed kunnen vangen/stoppen) zijn ook waardevol, dus als je al een beetje atletische bent kan je alsnog van waarde zijn voor je team.
Als je een beetje balgevoel hebt is cricket vanaf het begin al leuk. Veel hockeyers, tennissers en honkballers gezien die sowieso met batten al snel stappen zetten. Het is allemaal hetzelfde principe alleen een iets andere techniek (en slagmiddel)
Ik speel gewoon in Nederland! Er valt genoeg te cricketen in Nederland als je weet waar je moet zijnWaar woon je ongeveer? dan kan ik best wat tips geven waar goede clubs zitten die teams hebben waar je bij zo bij kan aansluiten en er goeie trainingen zijn (Zelfs voor lagere senioren)
Dat is 1 van de vaste commentatoren bij Sky en inderdaad een ontzettend grappige man. Ooit in een pub in Birmingham een woordje mee gewisselt.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 16:30 schreef Levitas het volgende:
Hey, leuk. David "bumble" Lloyd bij Sky Sports. Ik heb David Lloyd ontmoet toen ik in Sydney bij de official ashes cricket luncheon aan het werk was. Ontzettend grappige man
Tja, onmogelijke opgave. Waar hebben we dat eerder gehoordquote:Op zondag 23 maart 2014 12:14 schreef Levitas het volgende:
Pakistan op 191 runs na de eerste innings. Dat wordt een onmogelijke opgave voor Australië.
Zeker waar ja. Enneh, lekkere start voor Australië wel. Veel boundaries (87/2 nu)quote:Op zondag 23 maart 2014 12:37 schreef Max23 het volgende:
[..]
Tja, onmogelijke opgave. Waar hebben we dat eerder gehoord
Edit: 44 uit 5 overs.
Redelijk begin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |