En intussen zijn we 83 pogingen verder?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 22:15 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dat is m`n theorie.
M`n instructeur zegt dat hij er 100% zeker van is dat ik in Augustus met vlag en wimpel slaag.
Maak geen fouten meer, geen ingrepen meer, rij nagenoeg goed
M`n 2e x theorie haal ik hem gewoon. Hell, ik ken mensen die 4-5x over hun Theorie hebben gedaan, Als het nou hun praktijk was, dan had ik nog wel begrepen dat ze een gevaar op de weg zijn.. Maar je theorie.
Het gaat om voortuig beheersing/besturing, dan is je theorie inprincipe niet echt van belang.
Tuurlijk, je moet hem hebben, maar je gaat door het halen van je theorie opeens niet rijden als Schumacher of Barichello
Serieus kerel, hoe kan je nu moeite hebben met het slagen van dat theorie-examenpje? Als je gewoon eens een keer rustig alles doorleest in een boekje of op die gratis toegankelijke website dan slaag je daar gegarandeerd voor.quote:Op maandag 10 maart 2014 12:21 schreef Braddie het volgende:
Nee, ik niet.. Ik moet in April weer op voor mijn Theorie.
Ik heb( door mijn eigen onkunde op het Theorie gebied) een haat ontwikkelt aan mensen die hun rijbewijs in een keer halen nadat ze later zijn begonnen met lessen dan ik.
Normaal doe je 3-4 maanden over het behalen van je rijbewijs, en dat was ik dus ook van plan (Zodat ik hem vorig jaar zo rond augustus of september zou kunnen hebben)
Maar door gezeik met mijn theorie zijn we nu precies 10 maanden en 2 weken verder, en heb ik mijn rijbewijs nóg niet.
Toch merk ik dat steeds meer kennissen en vrienden om mij heen hun rijbewijs halen, dan beginnen ze met lessen in November, en slagen ze in Maart (een uitzondering daargelaten die begin in Juli 2012 en vanochtend is geslaagd na 1,5 jaar lessen achtereen)
Een vriend van mij is begonnen met lessen in de 2e week van Februari, hij mag morgen al afrijden.
Echt afgunst is dat van mijn kant, en dan puur omdat ik het niet kan
Het begint me steeds meer te irriteren dat vrienden van mij al zelfstandig de weg op mogen, en dat ik nogsteeds aan het kutten ben met dat theorie examen.
Nu maar hopen dat ik in April wel gewoon mijn theorie haal, en ik in de zomer kan gaan toeren, en de geplande roadtrip ook daadwerkelijk zelf kan rijden.
Klacht: mensen om mij heen halen hun rijbewijs eerder dan ik, omdat ik nog heel veel moeite heb met theorie.
Sub-Klacht: Misplaatste arrogantie van mijzelf.
Anti-Klacht: Roadtrip naar Spanje van de zomer
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaquote:Op maandag 10 maart 2014 12:25 schreef Rectum het volgende:
KLB / Mensen die lang over hun rijbewijs doen.
is die maar alvast gepost
Hahahaha godverquote:Op maandag 10 maart 2014 12:25 schreef Rectum het volgende:
KLB / Mensen die lang over hun rijbewijs doen.
is die maar alvast gepost
quote:Op maandag 10 maart 2014 12:24 schreef vera166 het volgende:
Braddie is jaloers op mijcool
Maar komt wel goed ja ook al haal je m pas over 3 jaar ofzo. Je hebt tenminste een doel.
Kost alleen wel veel geld..![]()
Behalve Braddie. Die heeft inmiddels al zeker 2x zo'n cursus gedaanquote:Op maandag 10 maart 2014 12:28 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Neem zo'n 3 daagse theorie cursus. Zakken is dan bijna onmogelijk volgens mij.
Door zich meerdere keren slecht voor te bereiden. D'uh.quote:Op maandag 10 maart 2014 22:46 schreef RTB het volgende:
Hoe kan iemand nou meerdere keren zakken voor een theorie-examen. Ben je geretardeerd ofzo?
Jouw posts.quote:Op maandag 10 maart 2014 12:41 schreef TwentyFourr het volgende:
Braddie, je moet wel een rijbewijs halen. Stel je breekt eindelijk door je met je getikkel op de zwart-witte steentjes, dan moet je toch wel op tournee. Hoe wil je anderrs in Roermond of Assen komen?!
Hm ik zal eens met hem overleggen. Maar nu eerst slapen.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:52 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Als je geen tweewekelijkse afspraak bij de psychiater hebt mag je DM'en.
Teleurstellend teruggekrabbelquote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:54 schreef Onnozelaar het volgende:
[..]
Hm ik zal eens met hem overleggen. Maar nu eerst slapen.
Ja voor 2500 euro heb je vast een goede betrouwbare auto. NOT. Kennelijk verschillen we van mening op dat vlak, want in mijn beleving kun je voor 2500 euro nauwelijks een fatsoenlijke auto kopen, maar het is misschien ook maar net wat je gewend bent.quote:Het budget voor een eerste auto is 2,500 euro, dus dat is geen barrel, dat weet ik zeker.
Het is niet zo dat ik de roadtrip met vrienden alleen doe.
Ik heb overigens geen vrienden meer die misbruik van mij maken op dat gebied, ik kies ze nu wel iets zorgvuldiger.
Ja, want voor 2500 euro heb je natuurlijk een geweldige auto. NOT.quote:Het budget voor een eerste auto is 2,500 euro, dus dat is geen barrel, dat weet ik zeker.
Het is niet zo dat ik de roadtrip met vrienden alleen doe.
Ik heb overigens geen vrienden meer die misbruik van mij maken op dat gebied, ik kies ze nu wel iets zorgvuldiger.
¤ 900 WAJONG per maand zonder vaste lasten, geen uitgaven voor uiterlijke verzorging en moeders die zijn eten bekostigt. Dan houd je wel wat geld over voor telefoonabonnementen van ¤ 80,- per maand, aftandse keyboards en de vakanties van zijn rijinstructeur.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 09:46 schreef gelepino het volgende:
Ik ben toch elke keer weer benieuwd hoe jij nu aan al dat geld komt?
Ongelofelijkquote:Op maandag 10 maart 2014 12:25 schreef Rectum het volgende:
KLB / Mensen die lang over hun rijbewijs doen.
is die maar alvast gepost
Neuh, je hebt gewoon geen gelijk.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 09:36 schreef gelepino het volgende:
[..]
Ja voor 2500 euro heb je vast een goede betrouwbare auto. NOT. Kennelijk verschillen we van mening op dat vlak, want in mijn beleving kun je voor 2500 euro nauwelijks een fatsoenlijke auto kopen, maar het is misschien ook maar net wat je gewend bent.
Hoe kan dat? Ingreep = gezakt, toch?quote:Op dinsdag 11 maart 2014 10:58 schreef very het volgende:
TS haat mij, want ik heb het allemaal in 1 x gehaald, ondanks 2(!) ingrepen en een bijna ingreep.
Blijkbaar niet. Het is wel 12 jaar geleden, maar ook toen waren de horrorverhalen vaste prik bij dit onderwerp. Ik denk dat het er gewoon mee te maken heeft of de instructeur zich op zijn/haar gemak voelt. Die voelt wel aan of je er klaar voor bent of niet. En dat gevoel kan alsnog overeind blijven, ook al heb je een ingreep.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 11:42 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Hoe kan dat? Ingreep = gezakt, toch?
Een geweldige niet maar daar kun je prima een auto voor kopen. Zelf jarenlang in een auto van ¤350,- gereden. Nooit problemen mee gehad.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 09:46 schreef gelepino het volgende:
Ja, want voor 2500 euro heb je natuurlijk een geweldige auto. NOT.
Kennelijk verschillen we hier over van mening of is het maar net wat je gewend bent.
Weet je de situaties nog waarin je een ingreep kreeg?quote:Op dinsdag 11 maart 2014 11:46 schreef very het volgende:
[..]
Blijkbaar niet. Het is wel 12 jaar geleden, maar ook toen waren de horrorverhalen vaste prik bij dit onderwerp. Ik denk dat het er gewoon mee te maken heeft of de instructeur zich op zijn/haar gemak voelt. Die voelt wel aan of je er klaar voor bent of niet. En dat gevoel kan alsnog overeind blijven, ook al heb je een ingreep.
1e ingreep was een voorrangsfout: Ik reed op een weg die leek op een voorrangsweg, maar dat was het blijkbaar niet, en iemand van links had ik voor moeten laten, dus stapte de instructeur op de rem.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 11:58 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Weet je de situaties nog waarin je een ingreep kreeg?
Uitkering jwzquote:Op dinsdag 11 maart 2014 09:46 schreef gelepino het volgende:
[..]
Ja, want voor 2500 euro heb je natuurlijk een geweldige auto. NOT.
Kennelijk verschillen we hier over van mening of is het maar net wat je gewend bent.
Gelukkig heb je geen vrienden meer die misbruik maken op dat gebied. Gezien de wekelijkse topics die aanmaakt over je "vrienden", maken ze gelukkig voor ons vermaak nog op genoeg andere gebieden misbruik van je. Mijn Braddie bingo kaart wordt in ieder geval steeds voller.
Ik ben toch elke keer weer benieuwd hoe jij nu aan al dat geld komt? Theorie cursussen en examens alleen al kosten een klein vermogen. Dan nog je rijlessen waar je ongetwijfeld ook nog wel 10 keer voor gaat zakken van de zenuwen. Dan een auto van 2500 euro, de verkoop van keyboards, telefoons, camera's etc zijn ook altijd met verlies. Je plannen om op jezelf te gaan wonen en je emigratieplannen maar even in de ijskast gezet? Als je nu emigreert naar een of andere bananen staatje, heb je waarschijnlijk daar zo je rijbewijs en sla je twee vliegen in 1 klap.
Je hebt toch alleen een Wajong uitkering? Met dat josti gepingel verdien je toch niks en je werkt ook niet toch? Toch altijd weer bijzonder hoe jij zonder enige vorm van schaamte je uitgavenpatroon het internet op pleurt.
Ik snap ook niet dat iemand zo zenuwachtig kan zijn voor z'n theorie. Je zet jezelf zonder schaamte of zenuwen voor lul op een podium met al dat gehuppel en gespring van je, maar in een redelijk anoniem zaaltje waar niemand je kent loop je te stressen. Hoe doe je dat straks dan met je praktijkexamen. Of nog erger, mocht een of andere zwakzinnige examinator onder bedreiging van een of ander familielid van je toch besluiten je een rijbewijs te geven, hoe reageer je dan in het verkeer op onverwachte stressvolle situaties? Geloof me die gaan er echt komen. Jij kunt dan misschien vinden dat je goed rijdt, maar anderen kunnen ook fouten maken of onverwachte dingen doen in het verkeer en dan moet je toch je hoofd er bij kunnen houden en de fouten van anderen kunnen anticiperen of op kunnen vangen.
Zal wel tegen een boom klappen tijdens de roadtrip (quote:Op dinsdag 11 maart 2014 21:07 schreef Ramkraker het volgende:
Deze jongen moeten ze geen kans meer geven.. Nadat deze jongen plusminus 25 keer is gezakt moet het maar eens een keer afgelopen zijn met zijn gebeunhaas..
Roadtrip samen met NieuweNier?quote:Op dinsdag 11 maart 2014 21:19 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Zal wel tegen een boom klappen tijdens de roadtrip ()
Overdrijf niet en doe niet zo misplaatst arrogant.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:51 schreef Spongeboss het volgende:
Rijbewijs, wil niet weten hoeveel idioten ik op de weg ben tegengekomen die dat gehaald hebben.De grootste idioten die bestaan kunnen blijkbaar autorijden ik snap er nooit wat van. De meeste die ik zie rijden hebben een verstand van niks of een wens om te sterven.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 22:15 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dat is m`n theorie.
M`n instructeur zegt dat hij er 100% zeker van is dat ik in Augustus met vlag en wimpel slaag.
Maak geen fouten meer, geen ingrepen meer, rij nagenoeg goed
M`n 2e x theorie haal ik hem gewoon. Hell, ik ken mensen die 4-5x over hun Theorie hebben gedaan, Als het nou hun praktijk was, dan had ik nog wel begrepen dat ze een gevaar op de weg zijn.. Maar je theorie.
Het gaat om voortuig beheersing/besturing, dan is je theorie inprincipe niet echt van belang.
Tuurlijk, je moet hem hebben, maar je gaat door het halen van je theorie opeens niet rijden als Schumacher of Barichello
Alleen domme mensen doen zo'n uitspraak.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:57 schreef Plantagehouder het volgende:
komt wel goed vriend, alleen dombo's en nerdjes halen het in 1 keer.
3 tot 4 maanden? Met hoe vaak les per week?quote:Op maandag 10 maart 2014 12:21 schreef Braddie het volgende:
Nee, ik niet.. Ik moet in April weer op voor mijn Theorie.
Ik heb( door mijn eigen onkunde op het Theorie gebied) een haat ontwikkelt aan mensen die hun rijbewijs in een keer halen nadat ze later zijn begonnen met lessen dan ik.
Normaal doe je 3-4 maanden over het behalen van je rijbewijs, en dat was ik dus ook van plan (Zodat ik hem vorig jaar zo rond augustus of september zou kunnen hebben)
Maar door gezeik met mijn theorie zijn we nu precies 10 maanden en 2 weken verder, en heb ik mijn rijbewijs nóg niet.
Toch merk ik dat steeds meer kennissen en vrienden om mij heen hun rijbewijs halen, dan beginnen ze met lessen in November, en slagen ze in Maart (een uitzondering daargelaten die begin in Juli 2012 en vanochtend is geslaagd na 1,5 jaar lessen achtereen)
Een vriend van mij is begonnen met lessen in de 2e week van Februari, hij mag morgen al afrijden.
Echt afgunst is dat van mijn kant, en dan puur omdat ik het niet kan
Het begint me steeds meer te irriteren dat vrienden van mij al zelfstandig de weg op mogen, en dat ik nogsteeds aan het kutten ben met dat theorie examen.
Nu maar hopen dat ik in April wel gewoon mijn theorie haal, en ik in de zomer kan gaan toeren, en de geplande roadtrip ook daadwerkelijk zelf kan rijden.
Klacht: mensen om mij heen halen hun rijbewijs eerder dan ik, omdat ik nog heel veel moeite heb met theorie.
Sub-Klacht: Misplaatste arrogantie van mijzelf.
Anti-Klacht: Roadtrip naar Spanje van de zomer
Braddie is weer eens gestopt met FOK!, dus je krijgt volgende week pas antwoord.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:19 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
3 tot 4 maanden? Met hoe vaak les per week?
Volgens mij is 4/5 maanden best snel. Heb er 11 maanden over gedaan maar had er ook periodes bij dat ik wekenlang geen les had doordat ik vaak ziek was in die tijd. Normaal gesproken had ik 1 les van 45 minuten per week.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:19 schreef deadprez het volgende:
[..]
Braddie is weer eens gestopt met FOK!, dus je krijgt volgende week pas antwoord.
quote:Op maandag 10 maart 2014 12:22 schreef HaywoodJablome het volgende:
Dan kun je op iedereen die competenter is dan jij wel jaloers zijn, dat is toch geen doen ts.
Zou ik ook zeggen met zo'n domme euler icoonquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:17 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Alleen domme mensen doen zo'n uitspraak.
Hij opent ze zelfquote:Op woensdag 12 maart 2014 00:12 schreef NieuweNier het volgende:
Zijn dit soort topics niet best wel slecht voor de faalangst van Braddie?
Alsof jij met je topics wat bereikt, Roadtripquote:Op woensdag 12 maart 2014 00:12 schreef NieuweNier het volgende:
Zijn dit soort topics niet best wel slecht voor de faalangst van Braddie?
Ach, wat een geluk dat jij zo geliefd bent op FOK! hequote:Op woensdag 12 maart 2014 07:32 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Alsof jij met je topics wat bereikt, Roadtrip
Ga je nu iemand anders voor RT kloon uitmakenquote:Op woensdag 12 maart 2014 07:32 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Alsof jij met je topics wat bereikt, Roadtrip
NieuweNier=Roadtripquote:Op woensdag 12 maart 2014 09:24 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Ga je nu iemand anders voor RT kloon uitmaken![]()
![]()
27 februariquote:Op woensdag 12 maart 2014 09:26 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
=Erno-BE.....
(overigens wist ik dat nieteens, hoelangpost die NN al?)
Nu is er alleen gevaarherkenning bij gekomen waar je de helft fout mag hebbenquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:23 schreef Wildervankstertje het volgende:
Heb in 2008 mijn theorie in 1x gehaald zonder te lerenAfspraak gemaakt bij CBR, week later kon ik al terecht en geslaagd
. Maar volgens mij is het theorie-examen nu ook anders. Toen 50 vragen waarvan je er 6 fout mocht hebben. Volgens mij waren het 45 vragen met ja/nee beantwoorden en 5 met een getal of a/b/c.
Jij bent in de war en jij denkt dat dit forum een VMBO-schoolplein is?quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:27 schreef Plantagehouder het volgende:
[..]
Zou ik ook zeggen met zo'n domme euler icoon
~5 maanden is vrij normaal tegenwoordig hoor als ik zo in mijn omgeving kijk naar hoe lang iedereen erover doet. De meeste mensen nemen 2-3 lessen per week en nemen mensen steeds vaker lessen van anderhalf uur in plaats van 45 minuten.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:24 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Volgens mij is 4/5 maanden best snel. Heb er 11 maanden over gedaan maar had er ook periodes bij dat ik wekenlang geen les had doordat ik vaak ziek was in die tijd. Normaal gesproken had ik 1 les van 45 minuten per week.
Dat kon ik niet betalen, dus deed daarom gewoon 45 minuten per week. Had er ook geen haast mee.quote:Op woensdag 12 maart 2014 15:48 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
~5 maanden is vrij normaal tegenwoordig hoor als ik zo in mijn omgeving kijk naar hoe lang iedereen erover doet. De meeste mensen nemen 2-3 lessen per week en nemen mensen steeds vaker lessen van anderhalf uur in plaats van 45 minuten.
Bron: http://www.autoweek.nl/forum/read.php?9,5277178,page=2quote:Het is nu Juli en ik ben nog steeds bezig met mijn rijbewijs.
Eind mei had ik het met mijn (nieuwe) instructeur over een TTT en toen kreeg ik te horen dat hij daar nog niet eens over na wilde denken omdat ik levensgevaarlijk zou rijden (bochten te ruim, te onzeker bij een aantal situaties) naja... Hij is daar nu wel van bijgetrokken en zegt dat ik een "Lange weg" te gaan heb en ik zeker niet voor september (De maand waarin ik met famillie een week weg ga) mijn rijbewijs heb, vind dit natuurlijk erg jammer... Maar:
Nou moest ik eergisteren wat dingen van hem noteren in een kladblokje (De dingen waar we nog aan moeten werken) en het lullige is... Dat dit eigenlijk nog best wel veel is.
1: Volgorde Kijken > knipperlicht, om maar wat te noemen... Het lullige is namelijk dat ik het wel gewoon doe, maar soms in de verkeerde volgorde (mijn kijkgedrag is gewoon in orde volgens hem, en ik heb het voertuig goed onder controle)
2: Plaats op de weg, ik heb af en toe de neiging om (Bij snelheden boven de 80!) steeds lichtelijk te corrigeren aan mijn stuur waardoor ik heel af en toe te veel naar links of naar rechts ga op de weg, het is niet zo dat ik ook daadwerkelijk spookrij of andere in gevaar breng, maar het gebeurd wel...
3: snelweg rijden.. Puur door mijn onzekerheid nog (Alleen op de snelweg that is) ben ik af en toe bang om in te voegen, uitvoegen is geen probleem, het snelweg rijden zelf is ook prima, maar het invoegen vind ik niks, zweet breekt me dan uit...
Die 3 dingen zijn het dus, en ... af en toe zegt hij wel "keurig" of "Netjes man" of zoals vorige week het scenario:
"Braadslee, zet de auto daar maar even naast, dan kan ik wat met je oefenen " Ik zag een parkeer vak en dacht, mja... Ik zet hem daar wel even neer, dus ik begin te handelen, kijken, koppelen, kijken etc etc en draai hem direct voor die auto het vak in, waarna mijn instructeur zei " Eh... Dat wilde ik juist met je gaan oefenen, perfect gedaan man, rij maar weer verder, ik ben verbaast "
Dat soort dingen zijn wel fijn, en ik merk ook dat er flink wat progressie is, maar af en toe dan ben ik gewoon helemaal het spoor bijster, en gebeuren er dus dingetjes zoals een verkeerde volgorde doen (Eerst knipperlicht en dan kijken i.p.v eerst kijken en dan knipperlicht) En dan maakt mijn instructeur weer een rottige opmerking en word ik weer onzeker enz, en er met hem over praten heeft ook niet super veel zin, heb ik al een keer gedaan, ik praat gewoon luid tegen mezelf als ik iets goed doe of niet of iets zie of niet zie, zodat mijn instructeur ook weet wat er in m`n hoofd omgaat zeg maar... En vervolgens krijg ik dan vaak te horen "Ja, waarom benoem je dat? Ik zie ook wel dat je dat en dat doet " Waarop ik dan reageer met " Ja, jij kan dat wel zien... Maar jij kan niet weten wat er in mijn hoofd omgaat en waarom ik dat doe, toch? " En vervolgens was ie stil...
Naja, ik wil gewoon graag weten wat er eventueel aan te doen is om het wat beter te krijgen... Want ik wil graag dat pasje, ben nu sinds Mei weer aan het lessen en ben in Maart 2013 begonnen (Door theorie gezeur heb ik 7 maanden pauze in gelast en heb ik pas in Mei weer echt het rijden opgepakt)
Alvast bedankt, en... Sorry voor het lange verhaal, maar ik moest het even kwijt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |