Ken dat wijf niet, maar als ze ongevraagt aan mijn deur zou komen dan kan ze een gratis facelift krijgen met een stanleymes of aangescherpte hooivork. Fotos hiervan plaats ik zelfs nog onder mijn eigen facebook account.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 00:10 schreef Wildervankstertje het volgende:
Dat wijf is dus nog geen steek veranderd, alleen maar erger geworden zo te lezen. Een psychopaat is het.
Ik ken haar ook niet persoonlijk. Het bedreigen begon 10 jaar geleden toen ik mijn toenmalige vriend net kende. Toen zij erachter kwam dat hij bij mij was begon ze mij en een aantal familieleden te bedreigen, we hadden haar nog nooit eerder ontmoet/gesproken.quote:Op zondag 23 maart 2014 21:42 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Ken dat wijf niet, maar als ze ongevraagt aan mijn deur zou komen dan kan ze een gratis facelift krijgen met een stanleymes of aangescherpte hooivork. Fotos hiervan plaats ik zelfs nog onder mijn eigen facebook account.
Feichien valt zelf geen mensen aan, doet zelf niks. Is ze te schijterig voor. Wel dreigen maar als iemand zegt van kom maar dan laat ze het afweten.quote:Op zondag 23 maart 2014 21:52 schreef -Hakuna- het volgende:
Ving het maar allemaal vreemd, je kunt pas op iemands account berichten plaatsen als je als vriend bent toegevoegd. Schijnbaar hebben de slachtoffers de stalker lange tijd toegang gegeven tot hun account. Ik zou bij ongewenste berichten meteen degene blokkeren of misschien het spel meespelen. Waarschijnlijk zou ik toch het laatste doen, kijken wie er een langere adem heeft en ik ben vaak nog tot 05.00 uur nog op.
Een foto van een vuurwapen op mijn profiel zou voor mij geen reden zijn om zwaar in paniek te raken, ik zou zelf het spelletje meespelen en de stalker vrijwel de hele dag op het 06 nummer bellen en uitdagen van laat je schietvaardigheden maar eens in het echt zien.
Weet je hoe ik zoiets noen...Een storm in een glas water.quote:Op zondag 23 maart 2014 21:54 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Feichien valt zelf geen mensen aan, doet ook niks. Is ze te schijterig voor. Wel dreigen maar als iemand zegt van kom maar dan laat ze het afweten.
Dat ze 10 jaar geleden opeens mijn ex smste dat mijn broertje zijn jas terug kon halen zegt voor mij al genoeg. Eerst iets jatten en na telefoontje van de politie teruggeven. Teken dat ze bang is.quote:Op zondag 23 maart 2014 21:55 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Weet je hoe ik zoiets noen...Een storm in een glas water.![]()
Een foto van een pistool maakt nog geen zomer.
dat zeg je nou wel, maar hoe lang blijf je dat doen?quote:Op zondag 23 maart 2014 21:52 schreef -Hakuna- het volgende:
Vind het maar allemaal vreemd, je kunt pas op iemands account berichten plaatsen als je als vriend bent toegevoegd. Schijnbaar hebben de slachtoffers de stalker lange tijd toegang gegeven tot hun account. Ik zou bij ongewenste berichten meteen degene blokkeren of misschien het spel meespelen. Waarschijnlijk zou ik toch het laatste doen, kijken wie er een langere adem heeft en ik ben vaak nog tot 05.00 uur nog op.
Een foto van een vuurwapen op mijn profiel zou voor mij geen reden zijn om zwaar in paniek te raken, ik zou zelf het spelletje meespelen en de stalker vrijwel de hele dag op het 06 nummer bellen en uitdagen van laat je schietvaardigheden maar eens in het echt zien.
Zou je aub niet zo dom willen doen....quote:Op zondag 30 maart 2014 21:10 schreef -Hakuna- het volgende:
Is maar een soft watje, die Gerco of hoe hij zich maar noemt. Eerst maar eens zien dan geloof ik pas iets, ben zelf ook eens met de dood bedeigd en ik leef nog altijd.
Een paar bedreigingen maken nog geen zomer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |