abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_137554300
N.a.v. van de discussie in het OUD feedback topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :Y
pi_137554523
Ik sloot het vorige topic met dat ik zo vreselijk plezier gehad heb buiten met mijn guppie. En dat ik niet kan wachten tot het écht zomer wordt.
pi_137554850
Iedereen genoten van het mooie weer?

Ik moest gisteren naar Londen vrijdag laat heen en vanmorgen om 07:00 stapte ik mijn huisje weer binnen. Ik heb gisteren wel genoten van het mooie weer maar vandaag niet echt. Mini en maxi zijn wel met hun vader weggeweest het was te warm om binnen te blijven.
  zondag 9 maart 2014 @ 20:34:27 #4
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_137556640
Wij zijn niet echt buiten geweest met uk. Die deed een lange middagdut en hebben hier geklust.
Er komen vast nog wel meer mooie dagen ;)
pi_137558052
Wij zijn wel veel buiten geweest O+ Zelfs meer dan voor mijn doen eigenlijk ;)
Vanochtend heerlijk in het park gespeeld met de jongens van As1981, en daar moest Femke de rest van de middag van bijkomen ;) (Ochtenddutje overgeslagen) En aan het eind van de middag wilde Lars schommelen, en toen bedachten we ons dat Femke dat misschien inmiddels ook wel zou kunnen. Ze vond het prachtig! En nog leuker was natuurlijk die grote broer die je dan duwt O+ O+


Ik ben verliefd.... O+
  zondag 9 maart 2014 @ 21:21:38 #6
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_137559665
Zie d'r pret hebben O+

Dat is het nadeel van een veelslapende baby :+
pi_137564979
Lekker iedereen van het weer genoten! Wij zijn vanmorgen naar een overdekte rommelmarkt geweest en daarna nog wel lekker even buiten gezeten (en de oudste gespeeld) en toen was het echt tijd voor een slaapje (en daarna moest ik werken)

Afgelopen dagen wel lekker buiten bezig geweest met de kinderen. Vrijdag naar een speelbos geweest, echt super leuk voor Jelle en Eline heeft vanuit de maxicosi lekker grote broer in de gaten gehouden en rond gekeken geen tijd voor slapen ( ik weet dat de maxicosi niets ideaal is voor op de wandelwagen maar voor een keertje kon ze zo heerlijk rond kijken ;) )

Wat ik me verder nog af vroeg, wat vinden jullie kindjes van gras? Eline heeft vandaag bij opa en oma even op het gras gelegen en dat vond ze echt helemaal niks, ook niet als ik er bij lag. En ik weet dat Jelle in het begin ook helemaal panisch werd op het gras. (Als hij zat handen omhoog voeten omhoog dat er maar niks in aanraking kwam met gras en heel zielig kijken/mopperen dat we hem er alsjeblieft zo snel mogelijk af wilden halen) z'n eerste zomer vond ie het helemaal niks. Kriebelt natuurlijk ook wel erg apart, maar was benieuwd of meer baby's dit hebben. (Wij hebben zelf geen gras dus ze komen er maar af en toe bij opa en oma mee in aanraking scheelt misschien ook wel)
  zondag 9 maart 2014 @ 22:40:38 #8
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_137565186
Wat een mooie foto's Shandaly! O+ Klinkt als een gezellige dag.

Ik ga morgen L-E en Limone ontmoeten O+
pi_137566740
Hallo ! :W

Ik kom mijn lieve meiden ook aanmelden in dit baby topic. Ze zijn inmiddels ruim vier weken en ze doen het zo goed. O+ Ze drinken goed aan de borst en mijn toestroom is eerder te groot dan te klein. :) De dames beginnen al lekkere bolle wangetjes te krijgen en ze zijn over het algemeen heel rustig en tevreden.

Mijn bevallingsverslag is nog in wording, maar ik zal een verkorte versie als het af is delen in het juiste topic. Het is allemaal prima verlopen en mijn herstel gaat ook behoorlijk goed.

Morgen ga ik naar het CB voor een eerste echte afspraak. We zijn een keertje geweest om de dames te laten wegen nadat de kraamhulp was vertrokken. Ze waren toen 200 gram gegroeid in drie dagen. :o *O*
pi_137567856
quote:
0s.gif Op zondag 9 maart 2014 22:40 schreef Kyara het volgende:
Wat een mooie foto's Shandaly! O+ Klinkt als een gezellige dag.

Ik ga morgen L-E en Limone ontmoeten O+
In de herkansing? Veel plezier! Het schijnt nog net zulk mooi weer te blijven even O+

Welkom Alixia! En met 3 meiden meteen *O* *O*

Hillie, ik heb vorig zomer Femke al eens op gras laten liggen, maar dat leek haar toen niet veel te doen. Misschien nu als ze wat ouder is dat ze het gekker gaat vinden, ik zal het eens uitproberen. De zandbak vanochtend was geen succes overigens. Zit je daar lekker in het zonnetje te duimen... dreig je ineens je evenwicht te verliezen, dus zet je je handje in het zand.... maar dan! Dan zit ineens dat normaal ontzettend lekkere duimpje onder het zand!!! Paniek! 8)7 :D
pi_137572463
alixia welkom

hillie mijn oudste vond gras ook niks als baby en ook het strand was en is geen favoriet.

Mijn baby lijkt qua slapen toen ik een baby was iets teveel op mij. Om 03:00 was het he hallo, joehoe ik ben omgedraaid help mij even wil je? Met een speentje soms wil ze hem wel was ze 30 min stil en toen was het weer ja he hallo?? is daar iemand?? ik lig weer op mijn rug. Nee mama niet eerst naar de wc gaan ik ben wakker. Ha mam ben je daar nu wil ik ook een fles hoor. Bij het zien van de fles van het :)
pi_137572975
Mijn oudste zoon moest als baby ook niks van gras en zand hebben.
Het strand moest ie tot een jaar of drie niks van hebben. Gelukkig is dat nu bijgetrokken en is ie gek op spelen in zand en op het gras.
pi_137573876
Shandaly O+ Wat een leuke foto's, idd die met d'r broer!

Welkom Alixia :D!

Oh en mijn bevallingsverhaal staat in het desbetreffende topic :) voor degene die dat leuk vinden om te lezen
♥ J & S
pi_137573949
Wat een lieve foto's Shandaly! O+

Mijn baby heeft gisteren voor het eerst aardbei op. Ik had het eerder al in kleine blokjes gesneden, maar die werden direct weer naar buiten gewerkt, maar uit het vuistje werden de aardbeien echt geslacht :D O+

Ik haal de foto's straks weer weg
Weg

[ Bericht 36% gewijzigd door Spirit82 op 11-03-2014 09:30:52 ]
Sarcasme. Herken het.
pi_137574217
Spirit wat een leuke fotos heb je gemaakt. Dat kopie erbij.

Fr, wat omschrijf je die nachten geweldig. Ik zie het helemaal voor me. O+

Danic, mini heeft vandaag voor het eerst het lief! Jurkje aan. Echt zo O+
Yesterday is history, tomorrow is a mystery.
  maandag 10 maart 2014 @ 11:29:50 #16
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_137576107
Spirit kijk haar eens smullen O+

Fr je omschrijft het leuk maar fijn is anders ;)
pi_137577381

Nog net niet maar ze vindt de triptrap wel leuk.
pi_137577418
FR, wij hebben in het begin een handdoek opgerold in de lengte en die om Isa heen gevouwen zodat ze wat stabieler rechtop zat :) Leuk he, in een kinderstoel O+
Sarcasme. Herken het.
  maandag 10 maart 2014 @ 12:19:16 #19
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_137577457
Oh ja, kinderstoel. Moeten we ook nog kopen :+.

Vrolijkerd FR! En wat is se gegroeid!

Spirit, smullerd :9
  maandag 10 maart 2014 @ 12:32:38 #20
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_137577856
Fr al in de kinderstoel! Wat een vrolijkerd!

Wanneer begin je daar mee?
pi_137577990
Spirit je meisje met die grote aardbei O+ zelf eten is ook veel leuker.

Bij ean hadden wij er ook een handdoek of theedoek tussen dit was een beetje onvoorbereide actie van mij.

@bubsel sac krijgt ook al even groente en fruit en S. nog niet of wel? eerder dan dat je met eten begint lijkt mij niet nodig.
pi_137578209
Wij zetten Isa pas in de stoel toen ze een beetje kon zitten. Ze viel nog wel om als ze los zat, maar ik lees hier vaker dat kinderen pas mogen zitten als ze zelf kunnen zitten omdat het anders slecht voor de rug zou zijn. Details weet ik verder niet, maar sowieso rustig beginnen, niet langer dan een paar minuutjes.
Sarcasme. Herken het.
pi_137578266
Ean kon heel lang niet zelf gaan zitten maar bleef wel gewoon zitten als ik haar neerzette.
Sac wil wel zelf zitten maar kan dat voorlopig ook nog niet gok ik.
Daarom ook maar even erin gezet om te kijken wat ze deed paar happen fruit gegeven en er weer uit gehaald.
  maandag 10 maart 2014 @ 13:00:53 #24
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_137578784
Nee klopt idd nog geen hapjes.En goed om te weten tnx!!
  maandag 10 maart 2014 @ 13:15:35 #25
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_137579248
Kiek haar zitten dan :D

Noor zit ook nog steeds zo. Moeten er ook echt nog iets tussen proppen, anders blijft ze omvallen.
Ik vind het toch wel raar dat m'n 9,5 maander echt nog niks van zitten bakt... Niet in de stoel en al helemaal niet als ik haar neerzet. Zeker als ik hier zo lees en bijna elke baby al kan zitten. Maar de fysio vond het prima, dus het zal wel :?.

Het lijkt wel alsof de nachtvoedingen weer tot het verleden behoren gelukkig. En ze tijgert nu echt de hele woonkamer door, in straf tempo. En kletsen, de hele dag door. Als ik met m'n tong klak, doet ze het na O+ en niets is leuker dan een beetje ruw stoeien! Dan giert ze het uit.

O+
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')