moet je verdomme een halve bioloog voor zijnquote:Op zondag 9 maart 2014 12:21 schreef Rezania het volgende:
http://www.soortenbank.nl/determinatie.php
Veel succes.
het bloeit en het is groen dus het zou kunnen blijven staan maar heb geen zin in een woekerende plant die volgende week de hele tuin en die van de buren in beslag neemtquote:Op zondag 9 maart 2014 12:23 schreef RetepV het volgende:
Als je het een leuk plantje vindt, is het per definitie geen onkruid. Dus wat vind je er zelf van?
Zolang die plant niet Islamitisch is zal dat toch wel meevallen.quote:Op zondag 9 maart 2014 12:26 schreef Klonk het volgende:
[..]
het bloeit en het is groen dus het zou kunnen blijven staan maar heb geen zin in een woekerende plant die volgende week de hele tuin en die van de buren in beslag neemt
Hmm, maar een tuin moet je toch altijd bijhouden. Als je deze ene plant nou niet onkruid vindt, maar zijn nakomeling wel, dan vermoord je gewoon die nakomelingen voordat ze de macht over kunnen nemen.quote:Op zondag 9 maart 2014 12:26 schreef Klonk het volgende:
[..]
het bloeit en het is groen dus het zou kunnen blijven staan maar heb geen zin in een woekerende plant die volgende week de hele tuin en die van de buren in beslag neemt
Een fijn advies.quote:Op zondag 9 maart 2014 12:27 schreef RetepV het volgende:
[..]
Hmm, maar een tuin moet je toch altijd bijhouden. Als je deze ene plant nou niet onkruid vindt, maar zijn nakomeling wel, dan vermoord je gewoon die nakomelingen voordat ze de macht over kunnen nemen.
quote:Op zondag 9 maart 2014 12:27 schreef IBAZ het volgende:
[..]
Zolang die plant niet Islamitisch is zal dat toch wel meevallen.
Niemand zei dat het makkelijk was.quote:Op zondag 9 maart 2014 12:25 schreef Klonk het volgende:
[..]
moet je verdomme een halve bioloog voor zijn
quote:
Het is een bodembedekker.quote:Op zondag 9 maart 2014 13:48 schreef Klonk het volgende:
[..]![]()
dan hebben we hem zelf geplant![]()
en nog een goed idee ook op die plek
ik ben echt de slechtste tuineigenaar ooit, heb wat stekjes gekregen en die in de grond gestoptquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |