abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 7 maart 2014 @ 08:50:05 #26
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_137474332
Je 'klasse' wordt naar mijn idee niet louter bepaald door je opleiding of waar je huis staat. En het heeft wel met fatsoen te maken dat je niet je hele hebben en houden maar vertelt aan mensen die hoogstens kennissen zijn.
The love you take is equal to the love you make.
pi_137477371
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 03:46 schreef -Hakuna- het volgende:
Zo heb ik jarenlang een soort contact gehad met de orginele Hakuna. Zij heeft mij in 2004 voor het eerst aangesproken in een kunstwinkel vanwege een heel kleurige folklore trui (die ik nog steeds heb) en na een kwartier over ditjes en datjes en mijn trui gesproken te hebben begon zij geheel alles over haar dagelijkse beslommeringen en dat ze veel last had van pesterijtjes van plaatselijke jeugd en kinderen vanwege haar opvallende kleurige kleding en dat ze ook regelmatig met haar buurman overhoop lag vanwege geluidsoverlast van zijn radio en TV en zijn luide telefoongesprekken. Ze klaagde ook dat alle mannen te zeer haar misbruikten en dat familie alleen maar negatiegf over haar roddelde. Elke keer dat ik haar in de stad tegenkwam hield ze mij gerust 1 tot zelfs 1,5 uur aan de praat waarbij ze alleen maar over zich zelfs vertelde en elke keer over dezelfde prolemen en beslommerigen. We hebben samen geruime tijd ook gewandeld in het Hakuna bos waarbij ze gerust 2 uur of langer alles over zich zelfs vertelde en waarbij ik alleen maar bij wijze van spreken ja en nee knikte. Want ze was nogal bazig en dominant en wilde niet hebben dat ik haar in de rede viel of de discussie met haar aanging. Buitenstaanders dachten dat wij een relatie hadden omdat we beiden gelijksoortige kleurige wijde kleding droegen

Totdat ik in 2010 zonder het haar te vragen enkele kledingstukken had nagemaakt en eens tegen haar uitviel dat het maar eens afgelopen moest zijn met alleen maar klagen naar mij toe en alleen maar over jezelf praten en daarbij ook eens de bazin uithangen tijdens onze wandelingen.

Hakuna 1 had ik hiermee diep op de ziel getrapt.

Maar als alles goed gaat worden de 2 Hakuna's in een korte kunstfilm weer herenigd. Iemand die ik persoonlijk kent en bij haar in de buurt woont en haar ook gesproken heeft probeert weer het vertrouwen te winnen zodat ze misschien na 4 jaar weer met mij wilt wandelen, en ik had mijn excuus aangeboden dat ik niet meer de strijd met haar zal aangaan. Ze leeft al meer dan 4 jaar depressief en teruggetrokken in haar huis.
Goed voorbeeld ^O^
2147483647 angels can dance on the point of a needle.
Add one and they will all turn into devils.
  vrijdag 7 maart 2014 @ 11:35:14 #28
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_137478024
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 11:14 schreef jeroen25 het volgende:

[..]

Goed voorbeeld ^O^
LOL.... ook mooi dat daaruit blijkt dat de echte Hakuna in werkelijk alles gekopieerd wordt door haar stalker.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Licht Ontvlambaar vrijdag 7 maart 2014 @ 11:39:00 #29
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_137478123
R&P
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  vrijdag 7 maart 2014 @ 11:47:11 #30
188734 Revolution-NL
VOC Mentaliteit
pi_137478371
quote:
0s.gif Op donderdag 6 maart 2014 21:15 schreef Queller het volgende:
Tsja. Zo moeten jonge jongens altijd vertellen hoe geweldig ze zijn, studenten etaleren hoe intellectueel ze zijn, praten jonge ouders echt alleen maar over poepluiers en borstvoeding. En zo kan ik waarschijnlijk nog wel minimaal 3 kwartier doorgaan zonder een moment langer dan 3 seconden te hoeven nadenken.
Ouders die niet ophouden over hoe geweldig hun prins of prinsjes wel niet is, gek wordt je ervan :r :r :r :r
pi_137478458
quote:
0s.gif Op donderdag 6 maart 2014 21:12 schreef StefDeStuntpiloot het volgende:
Het valt me geregeld op dat mensen, en dan vooral die uit een lagere sociale klasse, binnen een paar minuten nadat je ze hebt leren kennen meteen hun hele levensverhaal beginnen te vertellen en je opzadelen met de vele problemen die ze hebben. Vaak ook op erg opdringerige wijze, dat ze na elk hoofdstuk van hun verhaal als het ware bevestiging zoeken en ze min of meer verwachten dat je het met hen eens bent of hun problemen ook ervaart.

Zo was ik gisteren bij mijn broer, waar ook een vriend van hem op bezoek was die ik alleen maar ken van de verhalen van mijn broer. Iemand die schijnbaar al jaren zonder werk thuis zit en zijn dagen doorbrengt door wat te gamen en blowen. Die vind het allemaal wel prima, schijnbaar. Afijn, ik zit nog geen 5 minuten, krijg ik zo'n heel verhaal te horen dat 'ie écht wel een paar jaar hard gewerkt heeft en het nu verdient om lekker niks te doen, hoe kut de sociale dienst, zijn banencoach en de overheid wel niet zijn, hoeveel geldproblemen hij wel niet heeft, dat hij schulden heeft door een verschrikkelijk wijf van een ex, enzovoorts.

Daarnet ook nog. Ik ga met vriendinlief de hond uitlaten en we komen een oud-buurvrouw van vriendin tegen. Ze stelde zich aan me voor en raakte vervolgens met mijn vriendin aan de praat. Toen vroeg vriendin hoe het met haar zoon en zijn vriendin ging, begint dat mens een heel verhaal te vertellen over dat hij inmiddels een nieuwe vriendin heeft die bij hun thuis woont, want een klote gezinssituatie bij die meid thuis en alcoholistische ouders en zo. Echt een kwartier lang niks anders dan details en gekke verhalen over de geschifte ouders van d'r schoondochter. Het onderwerp veranderde daarop op haar eigen geldproblemen. Want nu ook d'r schoondochter bij d'r was ingetrokken had ze het nóg moeilijker ondanks al vele geldproblemen bla bla bla. Vriendin wist het gesprek eindelijk af te kappen en we vervolgden onze weg.

Nog meer mensen die dit herkennen? Waarom doet men dit? Vreselijk irritant als mensen dit doen, want ik zit echt niet op de misère van wildvreemden te wachten.

EDIT: oeps, verkeerde forum. Hoort natuurlijk in R&P. ;)
Mijn schoonmaakster doet dat ook altijd. Was een keer thuis ivm ziekte, volgende keer ga ik wel in de auto zitten als ze komt.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:07:39 #32
421920 StefDeStuntpiloot
Vlieg toch op joh
pi_137479019
Okee, dus 2 voorbeelden geven staan dus gelijk aan het feit dat ik een hypocriete TS ben en ook mijn hele levensverhaal aan de grote klok zou hangen. Wat een dom volk zit er hier tussen zeg...
pi_137479176
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:07 schreef StefDeStuntpiloot het volgende:
Okee, dus 2 voorbeelden geven staan dus gelijk aan het feit dat ik een hypocriete TS ben en ook mijn hele levensverhaal aan de grote klok zou hangen. Wat een dom volk zit er hier tussen zeg...
Nee hoor, maar ergens over klagen, in de OP precies het zelfde doen en uit het oog verliezen dat werkelijk zo ongeveer iedereen doet wat jij beschrijft, lokt nou eenmaal reacties uit :)

En welkom; je bent op je plek hier zie ik wel :P
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:19:52 #34
421920 StefDeStuntpiloot
Vlieg toch op joh
pi_137479411
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:12 schreef Queller het volgende:
Nee hoor, maar ergens over klagen, in de OP precies het zelfde doen
Euh, ik heb het in de OP over mensen die ongevraagd hun hele privéleven en problemen met anderen, soms wildvreemden, willen delen. Waar zie je mij mijn gal spuien over dergelijke zaken van zo'n kaliber in de OP?

quote:
en uit het oog verliezen dat werkelijk zo ongeveer iedereen doet wat jij beschrijft, lokt nou eenmaal reacties uit :)
Dat is het hem nou juist. Naar mijn idee niet. Gelukkig maken de meeste mensen zich hier niet schuldig aan. Maar juist willekeurig klootjesvolk die uit het niets een praatje tegen je beginnen te maken op de meest willekeurige plekken heeft hier een handje aan. Vroeg me enkel af of meer mensen dit ervaren, en waarom juist 'dat soort mensen' hier een handje aan hebben.

[ Bericht 0% gewijzigd door StefDeStuntpiloot op 07-03-2014 13:57:58 ]
pi_137479627
Totaal niet herkenbaar.

Ik ben gewone, 'simpele' mensen de afgelopen paar jaar steeds leuker gaan vinden om mee om te gaan. Bij mijn sportvereniging zitten ook vrijwel alleen maar zulke mensen, ik kan er beter mee omgaan dan de meeste hoogopgeleiden.
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:26:39 #36
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_137479639
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:19 schreef StefDeStuntpiloot het volgende:

[..]

Euh, ik heb het in de OP over mensen die ongevraagd hun hele privéleven en problemen met anderen, soms wildvreemden, willen delen. Waar zie je mij mijn gal spuien over dergelijke zaken van zo'n kaliber in de OP?

[..]

Dat is het hem nou juist. Naar mijn idee niet. Gelukkig maken de meeste mensen zich hier niet schuldig aan. Maar juist willekeurig klootjesvolk die uit het niets een praatje tegen je beginnen te maken op de meest willekeurige plekken hebben hier een handje aan. Vroeg me enkel af of meer mensen dit ervaren, en waarom juist 'dat soort mensen' hier een handje aan hebben.
.
Ik ben het met je eens, ik werd laatst ook ineens overvallen met een kerel die ging vertellen over zijn hartproblemen, en dat shag zo duur was en zijn broodje hamburger niet te vreten.

Nu interesseren weinig dingen mij echt muv humor, omdat het vaak banaal gezeik is, maar dit sloeg alles.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:27:38 #37
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_137479672
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:26 schreef Gewas het volgende:
Totaal niet herkenbaar.

Ik ben gewone, 'simpele' mensen de afgelopen paar jaar steeds leuker gaan vinden om mee om te gaan. Bij mijn sportvereniging zitten ook vrijwel alleen maar zulke mensen, ik kan er beter mee omgaan dan de meeste hoogopgeleiden.
Ik vind het juist irritant om met laagopgeleiden om te gaan. Als je per ongeluk een 'duur woord' zegt dan gaan ze daar al over zeiken. Ik pas wel op.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:28:11 #38
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_137479684
Als ik mijn vocabulaire moet aanpassen naar iemand dan is diegene gewoon een proleet.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:29:56 #39
421920 StefDeStuntpiloot
Vlieg toch op joh
pi_137479742
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:26 schreef Gewas het volgende:
Totaal niet herkenbaar.

Ik ben gewone, 'simpele' mensen de afgelopen paar jaar steeds leuker gaan vinden om mee om te gaan. Bij mijn sportvereniging zitten ook vrijwel alleen maar zulke mensen, ik kan er beter mee omgaan dan de meeste hoogopgeleiden.
Dat zijn ook 2 extremen natuurlijk. :) Doe mij maar gewone, normale en nuchtere mensen. :P Opgefokt, dom tokkievolk kan ik niet uit staan, maar snobistische en pretentieuze carrièretijgers met een dertien in een dozijn HBO diploma`tje net zo min.
pi_137479767
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:29 schreef StefDeStuntpiloot het volgende:

[..]

Dat zijn ook 2 extremen natuurlijk. :) Doe mij maar gewone, normale en nuchtere mensen. :P Opgefokt, dom tokkievolk kan ik niet uit staan, maar snobistische en pretentieuze carrièretijgers met een dertien in een dozijn HBO diploma`tje net zo min.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:30:50 #41
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_137479773
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:28 schreef inslagenreuring het volgende:
Als ik mijn vocabulaire moet aanpassen naar iemand dan is diegene gewoon een proleet.
Aanpassen aan.
The love you take is equal to the love you make.
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:35:20 #42
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_137479926
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:30 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Aanpassen aan.
Nee.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
pi_137480098
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:35 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]

Nee.
Jawel. Ik pas me aan aan jouw niveau.
Evolution is from the Devil
Did you know that Ted Bundy's first dog, a collie, was named Lassie, did you know that?
pi_137480116
En ik ik verlaag me naar jouw niveau.
Evolution is from the Devil
Did you know that Ted Bundy's first dog, a collie, was named Lassie, did you know that?
pi_137480139
Maar niet echt natuurlijk, want ik geef geen neuk.
Evolution is from the Devil
Did you know that Ted Bundy's first dog, a collie, was named Lassie, did you know that?
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:41:43 #46
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_137480140
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:07 schreef StefDeStuntpiloot het volgende:
Okee, dus 2 voorbeelden geven staan dus gelijk aan het feit dat ik een hypocriete TS ben en ook mijn hele levensverhaal aan de grote klok zou hangen. Wat een dom volk zit er hier tussen zeg...
Dat eerste niet direct, dat je hier gelijk begint te schelden maakt wel dat je in de categorie "lagere sociale klasse" valt, want kennelijk valt het je wat lastig op een normale manier te communiceren.

Overigens vind ik het ook triest om te miepen over het feit dat de buurvrouw iets vertelde waar je vriendin specifiek naar vroeg.
Als ze alleen "ja prima, leuk dat je het vraagt" als reactie had willen hebben dan had ze de interesse niet moeten fingeren.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_137480215
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:29 schreef StefDeStuntpiloot het volgende:

[..]

Dat zijn ook 2 extremen natuurlijk. :) Doe mij maar gewone, normale en nuchtere mensen. :P Opgefokt, dom tokkievolk kan ik niet uit staan, maar snobistische en pretentieuze carrièretijgers met een dertien in een dozijn HBO diploma`tje net zo min.
Dan zijn we het wat dat betreft eigenlijk best wel met elkaar eens. :)

Opgefokte of asociale mensen kan ik ook niet uitstaan (gelukkig zijn ze bij mijn sportvereniging niet zo ;) )
pi_137480360
Moet je nagaan dat ik als kapster, aardig wat levensverhalen hoor op een dag... vreselijk :')
pi_137480397
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:47 schreef fluffy2 het volgende:
Moet je nagaan dat ik als kapster, aardig wat levensverhalen hoor op een dag... vreselijk :')
De reden dat ik nooit naar de kapper ga.
  vrijdag 7 maart 2014 @ 12:51:43 #50
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_137480480
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 maart 2014 12:40 schreef Neuroscience het volgende:

[..]

Jawel. Ik pas me aan aan jouw niveau.
Wijzigen/Schikken/ Aanpassen, allemaal bijster oninteressant. Lienekien wilde even gevat uit de hoek komen. Zal wel zo'n shagtokkie zijn die de hogere klasse probeert neer te halen.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')