Top! Waar ben je overal geweest?quote:Op vrijdag 8 juli 2016 19:52 schreef Leipo666 het volgende:
Wij zijn net terug van 3 weken Noorwegen met ons busje: weer een topvakantie geweest
Globale route:quote:
Nice! 🖒quote:Op vrijdag 8 juli 2016 22:26 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
Globale route:
[ afbeelding ]
Heen via de brug, terug met de boot van Kristiansand naar Hirtshals
Op Runde puffins gezien:
[ afbeelding ]
Heel dichtbij gekomen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
(alles even snel ongecrpped en onbewerkt van de camera gehaald, ben net terug)
Welke kant op?quote:Op dinsdag 2 mei 2017 17:27 schreef motorbloempje het volgende:
Schop! We gaan inderdaad naar Spanje, vertrekken komende week, en gaan voor 3 wekenVia Frankrijk naar Barcelona vor een week, ook voor de Formule 1 Grand Prix, en daarna nog 2 weken rondreizen
![]()
Zo lang kan jij helemaal niet zonder internet manquote:Op dinsdag 2 mei 2017 17:27 schreef motorbloempje het volgende:
Schop! We gaan inderdaad naar Spanje, vertrekken komende week, en gaan voor 3 weken
Zuiden, Granada iig want daar wonen vriendenquote:
Makkelijk! Althans, af en toe even kijken en 'melden', maar op vakantie zijn we de hele dag bezig met wandelen, rennen, fietsen of bier/wijn drinkenquote:Op woensdag 3 mei 2017 08:19 schreef Geralt het volgende:
[..]
Zo lang kan jij helemaal niet zonder internet man![]()
Wij hebben een pauper pre-paid abo hier, en die doen niet aan buitenlandbundelsquote:Op woensdag 3 mei 2017 09:46 schreef Leipo666 het volgende:
ik heb speciaal het T-mobile unlimited abbo genomen
Nou, wij gaan naar de GP van Spanje, en staan op een camping 10km verderop, dus gaan lekker naar het circuit fietsenquote:Op woensdag 3 mei 2017 09:53 schreef Leipo666 het volgende:
de fietsen blijven dit jaar thuis: vorig jaar 1 keer gebruikt, Noorwegen is niet echt een land om te fietsen (voor ons althans)
we staan zo goed als nooit op campings dus we pakten altijd wifi bij de supermarkten of restaurants of scholen. Nu wil ik het dit jaar ook gebruiken voor muziek onderweg: kijken hoe dat gaat met spotify en het bereik in Noorwegen
Bijna overal 4g/lte bereik. En je kan ook gewoon een offline playlist regelenquote:Op woensdag 3 mei 2017 09:53 schreef Leipo666 het volgende:
de fietsen blijven dit jaar thuis: vorig jaar 1 keer gebruikt, Noorwegen is niet echt een land om te fietsen (voor ons althans)
we staan zo goed als nooit op campings dus we pakten altijd wifi bij de supermarkten of restaurants of scholen. Nu wil ik het dit jaar ook gebruiken voor muziek onderweg: kijken hoe dat gaat met spotify en het bereik in Noorwegen
Alles in de root gooien en op random afspelenquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:03 schreef motorbloempje het volgende:
Wij hebben een 32G USB stick met muziek, maar de radio laadt maar 250 mapjes (CDs)... #firstworldproblems
Ja, maar soms wil je ook gewoon een CD opzetten....quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:08 schreef Fogel het volgende:
[..]
Alles in de root gooien en op random afspelen
Je vergeet: F1 kijkenquote:Op woensdag 3 mei 2017 09:44 schreef motorbloempje het volgende:
Makkelijk! Althans, af en toe even kijken en 'melden', maar op vakantie zijn we de hele dag bezig met wandelen, rennen, fietsen of bier/wijn drinkendus dan is daar heul geen tijd voor, voor dat internet!
Oeps.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 11:39 schreef motorbloempje het volgende:
daar moet je je weer voor registreren ofzo om het te mogen lezen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |