Nee dat mag je niet!quote:Op woensdag 19 maart 2014 21:41 schreef Guard het volgende:
Ik wou eerst niet gaan, vind het maar geneuzel in de marge.
Maar uit principe toch maar gaan stemmen. Ik mag dus ook de komende 4 jaar weer zeuren en zeiken op de raad
Een Tilburger mag altijd zeiken!quote:Op woensdag 19 maart 2014 22:15 schreef theKiD het volgende:
[..]
Nee dat mag je niet!
En hieronder het antwoord op je vraag, 'waarom dan niet Kiddow?"
wel of niet gestemd !quote:
ach, we motten iets te maauwen hebbenquote:Op donderdag 20 maart 2014 08:06 schreef Guard het volgende:
En de kiezers hebben gezeken ook zeg.
Die maauwerd van een Smolders heeft veul stemmen gehad..
van brabant danquote:Tilburg is goedkoopste stad om te wonen
Laatst gewijzigd: donderdag 27 maart 2014 - 10:33 | Auteur: Dirk Verhoeven
Tilburgers wonen goedkoop Tilburgers wonen goedkoop Vergroot foto
TILBURG - De goedkoopste stad om te wonen is Tilburg. Ten minste, als je kijkt naar de gemeentelijke woonlasten en de waterschapslasten samen. Mensen in het oostelijke deel van Tilburg, dat deel uit maakt van waterschap De Dommel betalen gemiddeld 747 euro. Dat blijkt uit de Atlas van de Lokale Lasten van het Centrum voor Onderzoek van de Economie van de Lagere Overheden.
Als je in het westelijke deel van Tilburg woont, dat deel uitmaakt van de Brabantse Delta, dan betaalt u ook niet heel veel: 796 euro. En dat is de zesde plek als je het vergelijkt met alle Nederlandse gemeenten.
Duurste plek
De duurste plek om te wonen is net als in 2013 Wassenaar. Hier betaalt het gemiddelde huishouden 1.535 euro per jaar, 1.183 euro aan de gemeente en 352 euro aan het waterschap Rijnland.
De gemeentelijke woonlasten is het gemiddelde bedrag dat een huishouden in betaalt aan ozb, rioolheffing en reinigingsheffing, minus een eventuele heffingskorting.
Rioolbelasting
In Oosterhout stijgt de rioolbelasting het meest van heel Nederland, namelijk met 28 procent. Een eenpersoonshuishouden en een meerpersoonshuishouden betalen evenveel, namelijk 192 euro.
Gemiddeld in Nederland stijgt dit de rioolheffing dit jaar gemiddeld met 1.6 procent. In Lelystad betalen meerpersoonshuishoudens met 70 euro het minst en in Brummen het meest, met 373 euro.
Ik moet zeggen dat ik het wel een redelijk geslaagde serie vind.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 09:46 schreef Crazy-M het volgende:
Gister gewoon overgeslagen, is het al spannender geworden ?
Dan doe je diegene die je voorbij streeft toch gewoon aanmoedigen?quote:Op zaterdag 5 april 2014 17:17 schreef Guard het volgende:
Doordat de Start & Finish van de Tilburg Ten Miles verplaatst is naar de BBL (Burg Brokxlaan) loopt het parcous op 100 m van huis langs.
Helaas kan ik niet gaan aanmoedigen want ik loop zelf mee.
die laat ik natuurlijk struikelenquote:Op zaterdag 5 april 2014 17:46 schreef theKiD het volgende:
[..]
Dan doe je diegene die je voorbij streeft toch gewoon aanmoedigen?![]()
Hehehe.quote:Op zaterdag 19 april 2014 08:26 schreef Crazy-M het volgende:
Oh my god...... Riep hij nu het M woord?
Voor wanneer is het en waar?quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:24 schreef AMangold het volgende:
Heej Tilburgers.. Hier een Breda'se Fok!ster..
Al een redelijke tijd proberen we een beetje een meet te regelen bij het bredatopic.. maar er is niet zo overdreven veel animo.. Nu stelde iemand voor om ook jullie te benaderen.. Zodat we dan misschien een
redelijke gezellige groep bij elkaar weten te hosselen
Interesse? (inmiddels is er op fb. ook een besloten groep gemaakt voor Fok!kers van Breda en omstreken.. )
We hebben nog niet echt een datum voor binnenkort, maar indien je interesse hebt kan ik je aan de besloten groep toevoegen. Stuur dan even een dm..quote:Op zaterdag 19 april 2014 08:32 schreef Unfckingtitled het volgende:
[..]
Voor wanneer is het en waar?
13 septemberquote:Op zaterdag 19 april 2014 10:27 schreef AMangold het volgende:
[..]
We hebben nog niet echt een datum voor binnenkort, maar indien je interesse hebt kan ik je aan de besloten groep toevoegen. Stuur dan even een dm..
Enige meet die tot nu toe staat is 13 sept. pas.. (dit zodat nieuwe bewoner(s) van de stad ook kunnen komen).. Die meet is in Breda..
Maar als er ook genoeg geïnteresseerde uit Tilburg zijn kunnen we ook is in Tilburg meeten ofzo
ik zal jullie wel toevoegen aan de lijst dan @ fb zodat we overzicht houdenquote:Op zaterdag 19 april 2014 10:46 schreef Darkestrah het volgende:
13 september kan ik waarschijnlijk wel, lijkt me leuk om te doen.
=$ =$quote:
Nee, ik had ooit wel fb maar geen zin meer in.quote:Op zaterdag 19 april 2014 18:29 schreef Unfckingtitled het volgende:
Oh en dit lijkt me een goed moment op facebook aan te maken
Mag ik ook bij jullie geheime groepje?quote:Op zaterdag 19 april 2014 19:30 schreef AMangold het volgende:
[..]
ik zal jullie wel toevoegen aan de lijst dan @ fb zodat we overzicht houdentegen die tijd zal ik nog eens navraag doen of jullie nog willen
stuur ff je fb in dm en ik voeg je toequote:Op zaterdag 19 april 2014 21:20 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Mag ik ook bij jullie geheime groepje?
Betekend wel weer even een stormloopje hier in dit topicquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |