Maar dat is precies wat ik bedoel. In zo'n huisje is dat toch allemaal niet aan de orde.quote:Op woensdag 5 maart 2014 10:12 schreef Isabeau het volgende:
Lonaa, ik zie best hoe je 4 maanden kan klussen....aan je nieuwe koopwoning waar je de badkamer uit hebt gebroken, de bedrading vernieuwd, een serre wilt hebben voor je er in trekt etc etc Maar daar is hier natuurlijk allemaal geen sprake vanVandaar dat ik denk dat hij nog bij mama woont, er is geen ènkele haast hier in te trekken.
Deze woningen hebben sinds een jaar een nieuwe badkamer en sinds 2 jaar een nieuwe keuken + toilet. Dus ik gok zo dat dat er nog uitstekend uitziet.quote:Op woensdag 5 maart 2014 10:19 schreef Vork het volgende:
Een huurwoning betrekken moet toch echt niet langer dan een maand duren. Of de nieuwe bewoners zijn lui en traag, of de woningbouw had wel wat aan de staat van de woning mogen doen.
Dat doet ze nooit meer!quote:Op woensdag 5 maart 2014 10:59 schreef AnneX het volgende:
Hoe is het eigenlijk verlopen met de buuvrouw die alsmaar het trappenhuis
poetst?
Hier ook! Al weken koud, grauw en waterigquote:Op woensdag 5 maart 2014 09:56 schreef Lonaa het volgende:
Ja, maak me ff lekker.![]()
Hier is het grijs en grauw.
Verhuist naar een instelling misschien?quote:Op woensdag 5 maart 2014 11:04 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat doet ze nooit meer!Maar ik zie haar zoon ook nooit meer.
En zelfs loeiheet in de bus! Heb mijn jas maar uitgedaan..quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:09 schreef PdeHoog het volgende:
Net ff rondje gewandeld. Het is gewoon warm in het zonnetje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |