Toffe reflectiesquote:Op zondag 23 maart 2014 19:59 schreef SuzukiSwift het volgende:
Landschaftspark Duisburg
[ afbeelding ]
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Maak je ook wel eens niet van dit soort, hou zou ik het noemen, bijzonderen foto`s?quote:
			
			
			
			quote:Op donderdag 27 maart 2014 22:59 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Maak je ook wel eens niet van dit soort, hou zou ik het noemen, bijzonderen foto`s?
			
			
			
			Vroeg het me gewoon af. Dan ben je bij Rotterdam centraal wat nu helemaal mooi nieuw gemaakt is. En dan maak je alleen een foto van een reflectie.quote:
			
			
			
			Beschouw kan niet praten volgens mijquote:Op vrijdag 28 maart 2014 08:20 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Vroeg het me gewoon af. Dan ben je bij Rotterdam centraal wat nu helemaal mooi nieuw gemaakt is. En dan maak je alleen een foto van een reflectie.
			
			
			
			Jammer dat je zijn voeten er niet op hebt en zo scheef staat. Anders was het wel een toffe foto. Al helemaal voor een telefoon foto.quote:Op vrijdag 28 maart 2014 10:58 schreef KneusTeun het volgende:
Die momenten dat je vergeten bent je DSLR mee te nemen![]()
[ afbeelding ]
Crappy phone kwaliteit.
			
			
			
			Kan wel praten hoor.quote:Op vrijdag 28 maart 2014 08:35 schreef Uncle het volgende:
[..]
Beschouw kan niet praten volgens mij![]()
Ben soms ook wel benieuwd naar de motivatie dat zulke foto's gemaakt worden en gepost zonder verhaaltje.
Maar een eigen stijl heeft hij/zij in elk geval wel
			
			
			
			Zeggen er toch ook niks van? Vallen je niet aan of zo. Vroeg me gewoon af wat de gedachten achter die foto`s is.quote:Op vrijdag 28 maart 2014 19:20 schreef Beschouw2 het volgende:
[..]
Kan wel praten hoor.Ik hou er van om foto's via glas of andere weerspiegelingen te maken. Mensen, gebouwen; maakt niet uit. Gebruik een simpele camera (Fujifilm AV110) en bewerk mijn foto's niet na. Geen filters, geen kleurwijzigingen, niks recht zetten etc. Gewoon zoals de foto genomen is. Het enige wat ik thuis nog doe is soms een stuk uit de foto knippen en dat vergroten. Dat vind ik leuk. Dit topic heet toch niet voor niets Eigen foto's die je gewoon tof vindt.....?
Speciaal voor over_hedge nog eentje van Rotterdam Centraal![]()
[ afbeelding ]
			
			
			
			Ik voel me niet aangevallen hoor.quote:Op vrijdag 28 maart 2014 19:23 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Zeggen er toch ook niks van? Vallen je niet aan of zo. Vroeg me gewoon af wat de gedachten achter die foto`s is.
			
			
			
			
			
			
			
			Die vind ik echt heel vet, nadruk ligt perfect op dat gebouwquote:Op zaterdag 29 maart 2014 12:23 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[ afbeelding ]
Grin in Zoetermeer.
			
			
			
			Mooi deze!quote:Op zaterdag 29 maart 2014 13:54 schreef Tjado het volgende:
[ afbeelding ]
Kwam deze vriendelijke bij tegen in de achtertuinKlik voor volledige grootte!
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			En hij is zo klein.quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:15 schreef kanovinnie het volgende:
Met img doettie het wel maar dan heb ik dus de directe url. Denk dat ze 't gesloopt hebben.
			
			
			
			Vanuit de paginabron. Moet je effe in mijn post kijken welke url precies.quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:15 schreef Mirjam het volgende:
[..]
En hij is zo klein.
Mij lukte het niet met de img tags ook, heb je gewoon de directe link gepakt?
| 1 | http://farm8.staticflickr.com/7459/13088801804_f55ddfaba4_n.jpg | 
			
			
			
			Ha top!quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:17 schreef Danny het volgende:
vervang de https:// in http:// en de tag werkt weer.
			
			
			
			Het kan soms zo simpel zijnquote:Op dinsdag 1 april 2014 21:17 schreef Danny het volgende:
vervang de https:// in http:// en de tag werkt weer.
			
			
			
			Het is inderdaad nogal een kwelling geworden om even een linkje uit flicker te peurenquote:Op dinsdag 1 april 2014 21:12 schreef Mirjam het volgende:
Hoe plaats je tegenwoordig foto's van Flickr hier? Het lukt me niet sindsa de nieuwe layout
			
			
			
			Ha ook bedankt!quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:18 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Het is inderdaad nogal een kwelling geworden om even een linkje uit flicker te peuren
Eerst dit ding klikken (zoals vroegereergisteren
[ afbeelding ]
Dan die punaise klikken en (elke foto weer, zucht) de resolutie kiezen. Dat gele ding is dan je linque
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |