Ik begrijp nog steeds niet hoe die Ellen Degeneres zo'n lekker wijf heeft gescoord.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:57 schreef donroyco het volgende:
[..]twitter:zachbraff twitterde op maandag 03-03-2014 om 16:31:55Look at Frank Underwood in the back; he can't wait to kill all these people: http://t.co/ILRMyMe0OF reageer retweet
Nu Rachel en Meechum nogquote:Op dinsdag 4 maart 2014 01:37 schreef gazhims3lv het volgende:
De ene na de andere van mijn lievelingspersonages gaat eraan.. Eerst Russo, toen Zoë, en nu ook nog Doug Stamper. It ain't fair!
Zou die sextape wel kijken.quote:Op maandag 3 maart 2014 21:19 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik begrijp nog steeds niet hoe die Ellen Degeneres zo'n lekker wijf heeft gescoord.
De presidentquote:Op zondag 2 maart 2014 15:48 schreef Forbry het volgende:
Ik heb de eerste 2 afleveringen van HoC gezien, maar zitten er in deze serie ook sympathieke karakters of...?
Dat vind ik een beetje een doetje.quote:
Ja, hij is eigenlijk té sympathiekquote:
vind ik ook wel ja, al vanaf seizoen 1 eigenlijk. Kwam toen al op me over dat ze geen zwaargewicht tegenover Spacey neer wilden zetten maar een totaal ander iemand. Toch wel jammer, zou leuker zijn als de president niet zo makkelijk met zich liet sollen.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 09:43 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ja, hij is eigenlijk té sympathiek.
Wel raar dat hij dan op de presidentsstoel terecht is gekomen, daar moet je ook wel een stukje meedogenloosheid voor bezitten lijkt me.
dat klopje op het eindquote:Op maandag 3 maart 2014 20:19 schreef BrainOverfloW het volgende:
Voor wie niet wil kiezen tussen House of Cards en The West Wing
Natuurlijk bleek Tusk wel een flinke pain in the ass.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 13:23 schreef planethugo het volgende:
[..]
vind ik ook wel ja, al vanaf seizoen 1 eigenlijk. Kwam toen al op me over dat ze geen zwaargewicht tegenover Spacey neer wilden zetten maar een totaal ander iemand. Toch wel jammer, zou leuker zijn als de president niet zo makkelijk met zich liet sollen.
Ik vond de president eigenlijk wel goed en sterk getypecast. Sympathiek uiterlijk, straalt vriendelijkheid en bekwaamheid uit, maar toch ook wel autoritair op bepaalde momenten. Niet zo geslepen en meedogenloos als een Underwood, maar wel meer charisma, wat hem nu zijn presidentschap kost, maar uiteindelijk wel 60 miljoen (give or take) Amerikanen zo ver kreeg om op hem te stemmen.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 09:43 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ja, hij is eigenlijk té sympathiek.
Wel raar dat hij dan op de presidentsstoel terecht is gekomen, daar moet je ook wel een stukje meedogenloosheid voor bezitten lijkt me.
Daar moet je een megalomane psychopaat voor zijn.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 09:43 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ja, hij is eigenlijk té sympathiek.
Wel raar dat hij dan op de presidentsstoel terecht is gekomen, daar moet je ook wel een stukje meedogenloosheid voor bezitten lijkt me.
We zijn toch af van de spoilers?quote:Op dinsdag 4 maart 2014 21:28 schreef OverRated het volgende:
Seizoen 2 nu helemaal gekeken. NiceSpacey is echt een baas
Zoals eerder gezegd, is het inderdaad wel jammer dat er op deze manier niet veel discussie over de serie mogelijk is. Op Reddit is er voor elke episode een aparte discussie. Vond ik wel fijn.
Nee, ik bedoelde meer tijdens het kijken.. Die speculatie en theorieën en zo. Nu hoeft het niet meer zo nodigquote:Op woensdag 5 maart 2014 01:32 schreef The_Groove het volgende:
[..]
We zijn toch af van de spoilers?
Ga ervoor! Vertel wat je dwars zit of juist niet?
ik zet dan liever de volgende aflevering op ipv dat ik ga speculeren wat er nog gaat komenquote:Op woensdag 5 maart 2014 09:29 schreef OverRated het volgende:
[..]
Nee, ik bedoelde meer tijdens het kijken.. Die speculatie en theorieën en zo. Nu hoeft het niet meer zo nodig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |