Eindelijk zeg je eens iets zinnigs.quote:Op donderdag 27 februari 2014 17:56 schreef Devv het volgende:
Die Mulder kan er ook helemaal niets van.
quote:Op donderdag 27 februari 2014 15:45 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Ging dat toevallig zo?
[ afbeelding ]
Dan zou ik me een partij kut voelen als Feyenoorder zegquote:Op vrijdag 28 februari 2014 08:47 schreef GGMM het volgende:
Als Ajax wint haalt PSV Feyenoord nog in.
True, ze stonden 11 punten achter op een gegeven moment. Dan is het behoorlijk pijnlijk als ze je nog inhalen.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:03 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dan zou ik me een partij kut voelen als Feyenoorder zeg
Nou, het is wat allemaal.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:03 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dan zou ik me een partij kut voelen als Feyenoorder zeg
Ja. Hahaquote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:18 schreef GGMM het volgende:
En dat terwijl veel Feyenoorders toch voor het kampioenschap dachten te gaan dit jaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zou wel mooi zijn, dan verkloten ze onze coëfficient een jaar niet.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:07 schreef Devv het volgende:
waarna Feyenoord instort en ook naast de Europese tickets grijpt.
Je kan het wel vaak genoeg zeggen maar het zijn toch meestal de Ajacieden die het laatst lachenquote:
quote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:19 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ja. HahaWOP WOP WOPSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Steun Feyenoord voor Klassieker via Opel Twitterwall
Feyenoord-supporters kunnen op zondag 2 maart aanstaande pal voor aanvang van de Klassieker tegen Ajax de spelers extra aanmoedigen via een speciale Twitterwall. Deze zal worden geplaatst in het spelershome in De Kuip. Via de hashtag #gajemee kunnen supporters hun aanmoedigingen sturen aan de Feyenoord-selectie. Met de Twitterwall wil hoofdsponsor Opel de hechte band tussen Feyenoord en het legioen een extra impuls geven. Feyenoord is hiermee de eerste club in Nederland die de supporters op deze wijze – vlak voor elke thuiswedstrijd – virtueel toegang verschaft tot de voltallige selectie.
De Twitterwall zal tot het vaste ‘meubilair’ van het spelershome gaan behoren en drie uur voor aanvang van elke thuiswedstrijd worden opengesteld voor tweets van de aanhang. Een ultieme kans voor alle supporters om in dit spelersdomein door te dringen en de selectie een hart onder de riem te steken.
De Twitterwall wordt op zondag 2 maart, voorafgaand de belangrijke Klassieker tegen Ajax, om 11.30 uur voor het eerst in gebruik genomen. Door #gajemee in hun tweets te gebruiken kunnen supporters vanaf dat moment hun steun aan het elftal betuigen. ‘Ga je mee’ is een verwijzing naar de eerste drie woorden van het beroemde clublied ‘Hand in hand, kameraden’. De tweets die op de Twitterwall verschijnen zijn ook te volgen op het ‘Ga je mee-platform’ op www.opel.nl/feyenoord, zodat supporters kunnen zien wat de spelers zien en dus ook welke tweets het spelershome hebben gehaald.
Begrijp je emo-gifs niet. Gewoon een leuk initiatief.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:24 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]![]()
![]()
Hoop voor ze dat die wall Pelle-proof is, anders is dat ding waarschijnlijk een kort leven beschoren.
Eens even wat twitter accountjes maken en die wall volspammen met anti Feyenoord meukquote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:30 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Begrijp je emo-gifs niet. Gewoon een leuk initiatief.
ZO DAN DAAR ZULLEN ZE WAKKER VAN LIGGEN>quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:33 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Eens even wat twitter accountjes maken en die wall volspammen met anti Feyenoord meuk
Terecht. PSV > Feyenoord.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 08:47 schreef GGMM het volgende:
Als Ajax wint haalt PSV Feyenoord nog in.
Vind je, ik vind het een beetje infantielquote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:30 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Begrijp je emo-gifs niet. Gewoon een leuk initiatief.
Precies iets voor Feyenoord dus.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vind je, ik vind het een beetje infantiel
Voor de kleine kinderen misschien. Zo'n wall moet verder ook zwaar gecensureerd worden. Dat zegt al genoeg.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:30 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Begrijp je emo-gifs niet. Gewoon een leuk initiatief.
quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:37 schreef Pleun2011 het volgende:
Iets zegt met dat Ajax een pak slaag gaat krijgen zondag.
De voorbereiding van Ajax kan je niet bepaald super noemen.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
Jullie moeten het wel van de voorpret hebben
Vraag anders even bij AZ na hoe ze dat daar ervaren hebbenquote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:41 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
De voorbereiding van Ajax kan je niet bepaald super noemen.
Die er niet doorkomen. Beter lezen vriend.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:33 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Eens even wat twitter accountjes maken en die wall volspammen met anti Feyenoord meuk
Tja dat heeft AZ aan zichzelf te danken en is niet echt de verdienste van Ajax. Door je in te graven loop je tegen de lamp. RBS zet heel even druk en die walsen direct over Ajax heen.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:45 schreef mickael79 het volgende:
[..]
Vraag anders even bij AZ na hoe ze dat daar ervaren hebben
Tja dat heeft Ajax aan zichzelf te danken en is niet echt de verdienste van RBS.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:50 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
RBS zet heel even druk en die walsen direct over Ajax heen.
Het zal eens wel de verdienste van de tegenstander zijn als Ajax verliest inderdaad.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:54 schreef Tyron het volgende:
[..]
Tja dat heeft Ajax aan zichzelf te danken en is niet echt de verdienste van RBS.
Volgens vast gebruik zal Feyenoord fel van start gaan en Ajax onder druk zetten.. met een beetje mazzel houden ze dat eens langer vol dan 60 minuten. Als dat lukt is Ajax kansloosquote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:45 schreef mickael79 het volgende:
[..]
Vraag anders even bij AZ na hoe ze dat daar ervaren hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |