http://fc08.deviantart.ne(...)aintevil-d67w4l9.jpg en dan gewoon 80% transparant makenquote:Op vrijdag 7 maart 2014 17:05 schreef ToT het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Nederjihadist die het nog niet helemaal snapt!
Hoe heb je trouwens dat druppeleffect gemaakt?
GOD! GOD! GLOEIENDE GODVER!!!!quote:Op vrijdag 7 maart 2014 17:08 schreef Gloorbek het volgende:
[..]
http://fc08.deviantart.ne(...)aintevil-d67w4l9.jpg en dan gewoon 80% transparant maken
Verrek!quote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:32 schreef Gloorbek het volgende:
Voor iedereen hier, altijd zoeken op transparante afbeeldingen want heeft geen witte achtergrond (als het kan, hoef je niet te knippen) (= .png formaat)
en altijd in google
[ afbeelding ]
quote:
achja blijf je houden, maar heb vaak het idee dat mensen niet weten hoe het werkt, en dan maar gaan paintpoepenquote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:39 schreef ToT het volgende:
[..]
Verrek!Ik zoek wel vaak op .png, maar dat Transparant als zoekoptie is me nooit opgevallen!
![]()
[..]Echt he!
Ach er zitten zeker wel goeie tussen, maar piemels enzo is altijd wel een beetje jammer!
Ja zoiets als .png'tjes gebruiken is ook iets wat ik hooguit pas anderhalf jaar ken of zo!quote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:42 schreef Gloorbek het volgende:
[..]
achja blijf je houden, maar heb vaak het idee dat mensen niet weten hoe het werkt, en dan maar gaan paintpoepen![]()
klopt!, het is niet heel erg moeilijk, maar mensen moeten ff leren in "lagen" te werken, als je dat beheerst komt de rest vanzelfquote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:43 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja zoiets als .png'tjes gebruiken is ook iets wat ik hooguit pas anderhalf jaar ken of zo!![]()
Verder denk ik dat mensen te bang zijn om Photoshop, Gimp of paint.net uit te proberen; het komt allemaal zo eng en complex over!Je weet vaak niet hoe je moet beginnen.
Protip: tutorials!Stap voor stap iets namaken.
Mijn allereerste frutselwerkje was een oog in een met klimop overwoekerde rots. Iets abstracts van één of andere tutorial-site. Ik heb zelf wat variaties aangebracht, en het resultaat was ronduit bagger, maar TROTS dat ik was!quote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:46 schreef Gloorbek het volgende:
[..]
klopt!, het is niet heel erg moeilijk, maar mensen moeten ff leren in "lagen" te werken, als je dat beheerst komt de rest vanzelf
haha ik weet wat je bedoeld, toen ik voor het eerst ontdekte hoe je iets moest uitknippen en plakken vond ik zo vet!!, me moeder was zo trots ( 15 jaar terug ofzo) dat ze er placemats van had gemaakt...quote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:50 schreef ToT het volgende:
[..]
Mijn allereerste frutselwerkje was een oog in een met klimop overwoekerde rots. Iets abstracts van één of andere tutorial-site. Ik heb zelf wat variaties aangebracht, en het resultaat was ronduit bagger, maar TROTS dat ik was!![]()
![]()
quote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:54 schreef Gloorbek het volgende:
[..]
haha ik weet wat je bedoeld, toen ik voor het eerst ontdekte hoe je iets moest uitknippen en plakken vond ik zo vet!!, me moeder was zo trots ( 15 jaar terug ofzo) dat ze er placemats van had gemaakt...
quote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:55 schreef ToT het volgende:
[..]![]()
Ja op zich was het best mooi gelukt, alleen kon ik geen mooi plaatje van een oog gebruikt, dus heb ik maar een paardenbloem gepakt, die ik met Hue een mooi ander kleurtje had gegeven!_________________!
Dit topic is echt lachen, maar het is gewoon jammer dat de meeste mensen niet weten hoe het "soepen' werkt/moeten aanpakken. wat meestal de creatie verziekt.. als iedereen een beetje respect heeft voor andermans creaties en niet gelijk het hele "werkvlak" benutten, kan je echt super toffe dingen creëren..quote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:55 schreef ToT het volgende:
[..]![]()
Ja op zich was het best mooi gelukt, alleen kon ik geen mooi plaatje van een oog gebruikt, dus heb ik maar een paardenbloem gepakt, die ik met Hue een mooi ander kleurtje had gegeven!_________________!
Ach het is en blijft ONZ. Het verzieken van andermans werk hoort bij dit soort basale painttopicjes, en die piemels waar ik het net over had, helaas ook!quote:Op vrijdag 7 maart 2014 19:04 schreef Gloorbek het volgende:
Dit topic is echt lachen, maar het is gewoon jammer dat de meeste mensen niet weten hoe het "soepen' werkt/moeten aanpakken. wat meestal de creatie verziekt.. als iedereen een beetje respect heeft voor andermans creaties en niet gelijk het hele "werkvlak" benut, kan je echt super toffe dingen creëren..
Heb het paus topic gezien, is zeker grappig, maar het leuke van dit topic is de onderlinge interactie. en als mensen de moeite nemen "het verhaal" te volgen, en daar weer iets grappigs mee te doen. is dit toch net een stripboek..quote:Op vrijdag 7 maart 2014 19:09 schreef ToT het volgende:
[..]
Ach het is en blijft ONZ. Het verzieken van andermans werk hoort bij dit soort basale painttopicjes, en die piemels waar ik het net over had, helaas ook!
Echt constructief teamwerk gaat nooit lukken, daar is ONZ ook niet de juiste plek voor.
Wil je goeie paints hebben, dan moet je echt topics hebben zoals met die paus of My sweet 116 enzo. (Die laatste doe ik weinig mee, omdat ik gewoon niets kan met de kwaliteit van het plaatje. Het bronmateriaal moet gewoon goed zijn.)
quote:Op vrijdag 7 maart 2014 19:18 schreef Gloorbek het volgende:
[..]
Heb het paus topic gezien, is zeker grappig, maar het leuke van dit topic is de onderlinge interactie. en als mensen de moeite nemen "het verhaal" te volgen, en daar weer iets grappigs mee te doen. is dit toch net een stripboek..
Aie aie kapitein!!!... doe me best, ben ff voor een klant bezig hierquote:Op vrijdag 7 maart 2014 19:19 schreef ToT het volgende:
[..]True, true.
Nou, ga eens verder met het plaatje wat ik gepost heb!
quote:Op vrijdag 7 maart 2014 19:25 schreef Gloorbek het volgende:
[..]
Aie aie kapitein!!!... doe me best, ben ff voor een klant bezig hier20 min ofzo..
quote:Op vrijdag 7 maart 2014 20:07 schreef DeLachendeVierde het volgende:
Een grote sneeuwstorm ontnam alles van het zicht...
[ afbeelding ]
Die brandslang is nog opgeroldquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:06 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja, kut!
[ afbeelding ]
Opgelost!En niet zeuren over dat die brandslang plat en nog opgerold is!
quote:Op zaterdag 8 maart 2014 21:40 schreef ToT het volgende:
[..]
Je hebt de grote versie er zeker niet meer van he?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |