2x in de maand voor volle prijs een nieuwe ketel hangen en de groothandelskorting zelf houden, dan lever je er vast niet al te veel op inquote:Op dinsdag 25 februari 2014 20:25 schreef cvboer het volgende:
[..]
Het idee is goed, de uitwerking ervan lijkt mij niet realistisch.
Zo langzamerhand moet je toch wel weten dat een Fok!ker een complete prijsanalyse doet en vervolgens z'n keteltje via internet besteld?quote:Op dinsdag 25 februari 2014 20:40 schreef hottentot het volgende:
[..]
2x in de maand voor volle prijs een nieuwe ketel hangen en de groothandelskorting zelf houden, dan lever je er vast niet al te veel op in
Haha, maar komen er ook genoeg voorbij hier die laten blijken zonder problemen de hoofdprijs te betalen, zelfs al blijkt het gerenommeerde installatie bureau een dikke stinkerd in een oude mercedes te zijn die beweerd dat 2400,- normaal is voor een intergas 28KW, en dat CW3 voldoende is 3 bubbelbaden. Of nog erger ze denken dat de gaswacht een normale prijs hanteert voor een nieuwe ketel, ga daar 500,- onder zitten en je word nog slapend rijk.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 20:51 schreef cvboer het volgende:
[..]
Zo langzamerhand moet je toch wel weten dat een Fok!ker een complete prijsanalyse doet en vervolgens z'n keteltje via internet besteld?
quote:Op dinsdag 25 februari 2014 20:54 schreef hottentot het volgende:
[..]
Haha, maar komen er ook genoeg voorbij hier die laten blijken zonder problemen de hoofdprijs te betalen, zelfs al blijkt het gerenommeerde installatie bureau een dikke stinkerd in een oude mercedes te zijn die beweerd dat 2400,- normaal is voor een intergas 28KW, en dat CW3 voldoende is 3 bubbelbaden. Of nog erger ze denken dat de gaswacht een normale prijs hanteert voor een nieuwe ketel, ga daar 500,- onder zitten en je word nog slapend rijk.
Yup.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 20:57 schreef cvboer het volgende:
[..]Daar heb je ook wel weer gelijk in. Laat ik maar de eerlijke jongen zijn dan. Uiteindelijk bereik je daar meer mee dan de categorie die snel de euro's naar binnen harken.
Mooie tijden waren dat. Beunen om het leven. Doordeweeks voor het zakgeld en in de weekenden voor het loon. Is nu allemaal geschiedenis. Heel af en toe wil ik nog wel een keer een keteltje schoonmaken, maar ook niet meer dan dat.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 21:00 schreef hottentot het volgende:
[..]
Yup.
2 mogelijkheden, fair bedrag vragen en door mond op mond reclame na verloop van tijd meer gekleurde klussen kunnen krijgen dan je ooit aankan, of elke keer op zoek moeten naar een "sukkel" die je een half maandloon aftroggelt.
Het eerste is leuker, en bood mij vroeger ook veel plezier. We waren gelukkig dan ook met een clubje van familie en vrienden, met loodgieter, stucker, timmerman, elektro, dakdekker aan boord elkaar helpen en een kratje bier erbij
Zie je bij veel lieden, ergens in de 30 word vrije tijd belangrijker dan het geld. Sommigen gaan er heel hun leven mee door. Verderop in de straat hier een stel van rond de 60 hij is nog maandelijks aan het beunen (voeger) om een dikke BMW te kunnen betalen waarmee de vrouw overdag boodschappen haalt terwijl hij in een polo naar zijn werk rijd. Doe je in mijn ogen toch iets fout.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 21:05 schreef cvboer het volgende:
[..]
Mooie tijden waren dat. Beunen om het leven. Doordeweeks voor het zakgeld en in de weekenden voor het loon. Is nu allemaal geschiedenis. Heel af en toe wil ik nog wel een keer een keteltje schoonmaken, maar ook niet meer dan dat.
Zo denk ik als 30 plusser ook. Vind het wel prima zo. Mensen die (noodgedwongen) moeten beunen om een dikke BMW te rijden, hebben het niet helemaal begrepen. Ik heb helemaal geen auto, kan het prima doen met de bedrijfsbak.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 21:28 schreef hottentot het volgende:
[..]
Zie je bij veel lieden, ergens in de 30 word vrije tijd belangrijker dan het geld. Sommigen gaan er heel hun leven mee door. Verderop in de straat hier een stel van rond de 60 hij is nog maandelijks aan het beunen (voeger) om een dikke BMW te kunnen betalen waarmee de vrouw overdag boodschappen haalt terwijl hij in een polo naar zijn werk rijd. Doe je in mijn ogen toch iets fout.
Zelf ben ik er helemaal klaar mee, klussen bij goede vrienden en familie in ruil voor een BBQ is prima, maar daar houd het ook mee op, als anderen wat willen heb ik nog wel geldgeile jongere collega's
(god wat klink ik zo als een ouwe lul)
Natte jassen en schoenen gaan mooi dichtbij de radiator in de hal hier. Ben er maar wat blij mee.quote:Op donderdag 27 februari 2014 11:01 schreef BartNH het volgende:
Waarom zou je willen stoken in een halletje bij de voordeur?
Ligt aan de situatie, wij hebben ook een beneden toilet in de hal van de voordeur.quote:Op donderdag 27 februari 2014 11:01 schreef BartNH het volgende:
Waarom zou je willen stoken in een halletje bij de voordeur? De verblijfstijd is nihil en elke keer als de voordeur open gaat is al die warmte alsnog weg. Persoonlijk gebruik ik de radiator in de hal uitsluitend om spullen op te hangen of leggen.
Maar het is een idee om het ding te vervangen door een enkele plaat (type 10) van de zelfde afmetingen, strak tegen de muur, bespaart je wel de moeite van het herstellen van de muur en het levert toch de (zicht)ruimte op.
FHF?quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:34 schreef Laniboekje het volgende:
User naaa is mijn held! Net anderhalfuur bezig geweest en radiator/leidingen zijn verwijderd. Ik ben blij. Nu zelf nog opnieuw behangen en inrichten en dan is de gang (wat toch wel vaak het visitekaartje van een woning is) weer op en top. Toch wel heel blij dat ik de vraag hier gedeponeerd had, zoveel aanbod gekregen van mensen die mij wel uit de brand wilden helpen. Top
En ja, voor sommigen kan een radiator in de gang een uitkomst zijn maar voor mij was het echt een doorn in het oog en het ding heeft ook nooit aangestaan. Wat een ruimte nu ook ineens nu dat lompe, bruine ding verwijderd is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |