Valt mee hoorquote:Op vrijdag 25 april 2014 11:27 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Dan zie ik echt voor me dat je met een groep überautisten zit te pielen om die kleine figuurtjes te schilderen, en dan als een klein kind "pieuw pieuw jouw orcleger is dood" loopt te roepen.![]()
![]()
torrent of demo's, en je hebt ook lichtere versies, bijv. reason essentials, zo'n 90 euro. reaper mag je zelf kiezen wat je betaaltquote:Op dinsdag 25 februari 2014 21:33 schreef Godshand het volgende:
[..]
Wat voor programma's?
Google open source muziek(film) maken/ produceren en er gaat een wereld voor je open.
Van Ardour tot Openshot (film bewerking), het is er allemaal
www.ingress.comquote:Op maandag 24 februari 2014 21:51 schreef Hetbanaantje het volgende:
Beste FOK!
De afgelopen 5 jaar heb ik wel wat lopen gamen per dag. Niet om me te onttrekken aan me omgeving maar omdat ik het heel leuk vond om te doen. Lang was ik er ook dan wel mee bezig maar het begint steeds saaier te worden,. Ik verveel me steeds meer en meer spellen heb ik maar eraf gegooid.
Nu ben ik wat aan het denken naar iets wat dit grote gat aan vrije tijd kan vullen, alleen is dat wel heel lastig om iets op te vullen waar je vaak minimaal 3 uur mee bezig was.
Zijn er hier mensen onder ons die ook van die games afwilden? Zoja waarmee heb je je vrije tijd opgevuld?
Puur voor inspiratie
Ingress is leuk tot level 4 of 5. Daarna is het elke keer steeds maar weer hetzelfde riedeltje. Als je in de stad woont heb je veelal pech, want dan kun je echt niks doen tegen L7 en L8 portals overal. Vaak heeft niemand ook tijd of zin om je te helpen om portals te mollen, en mag je naar de buitenwijken fietsen om daar proberen een L3 neer te halen, die vervolgens een uur later weer terugveroverd is.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |