quote:Op maandag 24 februari 2014 19:57 schreef givemenovacaine het volgende:
aan m'n dealer om ze te rollen (is m'n beste vriend dusja).
Ik gebruik geen drugs manquote:Op maandag 24 februari 2014 19:58 schreef DuTank het volgende:
"kijk ik ben kk stoer want ik gebruik druks"
jawel je bent gewoon een junkquote:Op maandag 24 februari 2014 20:03 schreef givemenovacaine het volgende:
Tis maar wat je drugs noemt. Ik vind wiet persoonlijk geen drugs en ik misbruik het ook absoluut niet, dus ik zie het probleem echt niet.
dit inderdaadquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
tuurlijk wel, als je niet in staat bent één stukje papier over de andere kant te rollen ben je gewoon een aap zonder duimenquote:Op maandag 24 februari 2014 20:10 schreef Piye het volgende:
maar je kan niet verwachten dat je in één klap een pro bent. Koop een pak shag, vloe en tip en draai gewoon het hele pak shag op.
Jouw eerste jointje leek ook nergens opquote:Op maandag 24 februari 2014 20:15 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
tuurlijk wel, als je niet in staat bent één stukje papier over de andere kant te rollen ben je gewoon een aap zonder duimen
jawel, toevallig weet ik wel dat nog omdat er fotografisch bewijs is gemaaktquote:Op maandag 24 februari 2014 20:18 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Jouw eerste jointje leek ook nergens op
Kwestie van aanleren. Er was een tijd dat ik niet kon lopen, nu lijkt het zo simpel.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:15 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
tuurlijk wel, als je niet in staat bent één stukje papier over de andere kant te rollen ben je gewoon een aap zonder duimen
cones.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:20 schreef givemenovacaine het volgende:
Ik heb al honderden blaadjes verkracht door m'n mislukte pogingen, maargoed, blijven oefenen dan maar :p the battle continues. Nog een laatste poging voor vandaag, anders wacht ik wel op m'n huisgenote.
Beste kun je gewoon bij de ijscoman een doos ijshoorntjes kopen. Bij thuiskomst helemaal volduwen met wiet (en eventueel tabak), een klein stukje van de onderkant van het ijshoorntje afsnijden en dan de rest oproken.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:27 schreef givemenovacaine het volgende:
He ik had nog nooit van cones gehoord maar het ziet er wel handig uiteffe uitvissen wat die dingen precies zijn. Iemand een idee waar in België je die kan halen?
Die cones zijn wel bedoeld om 5g in een keer in te doen toch. Dat zijn iig de enige cones die ik ken.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:27 schreef givemenovacaine het volgende:
He ik had nog nooit van cones gehoord maar het ziet er wel handig uiteffe uitvissen wat die dingen precies zijn. Iemand een idee waar in België je die kan halen?
Gewoon blijven oefenen met rollenquote:Op maandag 24 februari 2014 20:31 schreef givemenovacaine het volgende:
Die dingen zijn wel niet goedkoop man. Dan komt het nog goedkoper uit om vrienden af en toe een pint te trakteren ter compensatie van de lasten die ik ze opzadel door niet te kunnen rollen.
Denken dat melk goed voor je is.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:49 schreef Kwalberto het volgende:
Waarom drink je niet gewoon een glaasje melk? Is ook lekker en nog stukken gezonder ook!
met blaadjes bedoel je vloeitjes?quote:Op maandag 24 februari 2014 20:20 schreef givemenovacaine het volgende:
Ik heb al honderden blaadjes verkracht door m'n mislukte pogingen, maargoed, blijven oefenen dan maar :p the battle continues. Nog een laatste poging voor vandaag, anders wacht ik wel op m'n huisgenote.
Dit.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:10 schreef Piye het volgende:
Mijn tip: oefenen, oefenen en nog eens oefenen. Iedereen kan jointjes leren draaien, maar je kan niet verwachten dat je in één klap een pro bent. Koop een pak shag, vloe en tip en draai gewoon het hele pak shag op.
quote:Op maandag 24 februari 2014 19:58 schreef DuTank het volgende:
"kijk ik ben kk stoer want ik gebruik druks"
16-jarige mennekes die tegen drugs zijn eindigen vaak als junk, op latere leeftijd.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |