Eerst geloofde ik het nog, heb een soortgelijke situatie meegemaakt

Ten eerste, ik kan altijd echt ubergoed mijn kak inhouden. Daar vertrouw ik blind op.
Maar die dag lukte het toch wat minder, en scheet heel mijn onderbroek vol. Gelijk naar de WC strompelen, onderbroek uitgedaan en de meeste kak eruit gehaald met WC papier. Onderbroek in het prullenbakje gooien (let op, wel met een vuilniszakje erin!) En die zakdichtknopen. Daarna probeerde ik mn poep zoveel mogelijk van mijn spijkerbroek te halen, ging opzich redelijk. Maar je blijft het ALTIJD ruiken.
Dus gewoon je spijkerbroek weer aandoen zonder onderbroek, en dan kon ik mijn strontonderbroek in zakje zo mijn kontzak induwen. Naar buiten lopen en de zak in de vuilcontainer gooien. Deze hele situatie kostte zo 3 kwartier want je denkt steeds dat het nog schoner wordt terwijl je alleen maar je kak aan het uitwrijven bent. Maar dan kon ik mooi naar de baas gaan om te zeggen dat ik minstens 3 kwartier boven de WC heb gehangen en dat ik het echt niet meer trok. Toen ik thuis kwam voelde ik me echt de man dat ik deze situatie had overleefd.
Hebben jullie hier iets aan?
Nee.
Maar ik wel, het voelt zo lekker om het eens te delen.
1 ding weet ik wel... NOOIT, maar dan ook NOOIT ga je je vriendin bellen als je in je broek gescheten hebt... ze weet het nu nog steeds niet.
Dus verzonnen.