Daarom, volgende spelen in Pennsylvania!quote:Op zondag 23 februari 2014 15:03 schreef Saviola het volgende:
[..]
Die sfeerloze arena helpt ook niet echt
Letland vooralquote:Op zondag 23 februari 2014 15:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ze hebben ook een flink paar keer pisgeluk gehad.
Net als schaatsen..quote:Op zondag 23 februari 2014 15:04 schreef clavier het volgende:
Saaie finale. Niks aan. Canada is veel te goed en pakt 2 x goud. Slecht voor de sport. Snel van het olympisch programma afhalen dus!
Totaal sfeerloze spelen. Vergelijk het eens met het feest in Lillehammer.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:03 schreef Saviola het volgende:
[..]
Die sfeerloze arena helpt ook niet echt
Rusland is ook sfeerloos, daarom geen OS daar!quote:Op zondag 23 februari 2014 15:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Totaal sfeerloze spelen. Vergelijk het eens met het feest in Lillehammer.
Gelukkig hebben ze bruin water uit de kranen om het te compenseren.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:07 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Rusland is ook sfeerloos, daarom geen OS daar!
Oneens, het systeem met voetbal op de OS gaat nergens over. Het beste land is het beste land, punt.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:07 schreef emokid het volgende:
Wat ze wel kunnnen doen is net als voetbal op de OS. Of een leeftijd instellen, met max 3-5 compensatiespelers, of gewoon een college/amateur competitie van maken met max 3-5 compensatiespelers.
Dit gaat nergens over.
Ik denk dat dat inherent is aan de OS houden in een land waar de bevolking zelf amper geld heeft om een kaartje te kopen en de rest van de wereld denkt, is het daar wel veilig/kolere wat ver.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Totaal sfeerloze spelen. Vergelijk het eens met het feest in Lillehammer.
De gemiddelde fan daar zit met een glas wodka wezenloos voor zich uit te staren denk ikquote:Op zondag 23 februari 2014 15:07 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Rusland is ook sfeerloos, daarom geen OS daar!
quote:Op zondag 23 februari 2014 15:09 schreef Saviola het volgende:
[..]
De gemiddelde fan daar zit met een glas wodka wezenloos voor zich uit te staren denk ik
zelfs bij wedstrijden van hun eigen team waren er hele periodes waar je een speld kon horen vallen
Dat zijn belachelijke prijzen, dan krijg je alleen bobo's en sponsoren in een stadion en geen fans.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:10 schreef tong80 het volgende:
Uccie en dan kost een kaartje ook nog eens 130 euro.
quote:Op zondag 23 februari 2014 15:07 schreef emokid het volgende:
Wat ze wel kunnnen doen is net als voetbal op de OS. Of een leeftijd instellen, met max 3-5 compensatiespelers, of gewoon een college/amateur competitie van maken met max 3-5 compensatiespelers.
Dit gaat nergens over.
Bettman is een zeiksnor en moet zijn bek houden. Hij doet helemaal niks dat goed is voor de league..quote:Op zondag 23 februari 2014 15:12 schreef emokid het volgende:
Ik denk dat we NHLers in Zuid-Korea 2018 kunnen vergeten. Bettman deed voor de OS al moeilijk.
Dan krijg je hetzelfde met voetbal.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:12 schreef emokid het volgende:
[..]
Want? Breng wat tegenargumenten ipv wat je nu doet.
Tja daar is hockey ook sport #1 natuurlijk..quote:Op zondag 23 februari 2014 15:12 schreef Thezeurminator het volgende:
Wat een verschil met 4 jaar geleden. Ik zelf heb vrij weinig met ijshockey alleen vond het 4 jaar geleden echt een verademing om naar te kijken. Die sfeer in Vancouver. Hier heb je echt het gevoel alsof je naar de Tilburg Trappers zit te kijken qua atmosfeer.![]()
Nou zit je daar ook wel in een ijshockeyland bij uitstek, ik denk dat die canadezen zelfs nog een feestje maken van Liechtenstein-Kazachstan als dat een wedstrijd was.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:12 schreef Thezeurminator het volgende:
Wat een verschil met 4 jaar geleden. Ik zelf heb vrij weinig met ijshockey alleen vond het 4 jaar geleden echt een verademing om naar te kijken. Die sfeer in Vancouver. Hier heb je echt het gevoel alsof je naar de Tilburg Trappers zit te kijken qua atmosfeer.
Sterk argument.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:14 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Dan krijg je hetzelfde met voetbal.
De sfeer is in Stappegoor nog beter.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:12 schreef Thezeurminator het volgende:
Wat een verschil met 4 jaar geleden. Ik zelf heb vrij weinig met ijshockey alleen vond het 4 jaar geleden echt een verademing om naar te kijken. Die sfeer in Vancouver.Hier heb je echt het gevoel alsof je naar de Tilburg Trappers zit te kijken qua atmosfeer.
![]()
Ja klopt het hoeft ook niet te evenaren aan die sfeer in Vancouver maar dit is wel erg triestig. Maar vind Sotsji sowieso 1 grote sfeerloze bende. Viel mij ook op bij het schaatsen en het snowboarden.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:14 schreef Uccie het volgende:
[..]
Nou zit je daar ook wel in een ijshockeyland bij uitstek, ik denk dat die canadezen zelfs nog een feestje maken van Liechtenstein-Kazachstan als dat een wedstrijd was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |