Je mag best verwachten dat je in zo'n eerste ronde ingezet wordt en dus waarschijnlijk een medaille krijgt.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 10:21 schreef Jane het volgende:
"Ik word gebruikt voor noodgevallen"
Wat aan het woord 'reserve' zou hij niet snappen?
Ik denk niet dat het misgunnen is. Koops heeft gewoon voor het sterkste team gekozen, maar onderschat dat dat wel eens wrevel zou kunnen opwekken.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 10:20 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Dat idd. Iemand een medaille misgunnen, dan snap ik heel goed dat hij nu ook zegt: zoek het maar lekker zelf uit.
En dan gaat het mis, en dan valt heel Nederland er weer over dat ze het niet serieus aangepakt hebben. Wát een gezeik!quote:Op zaterdag 22 februari 2014 10:22 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Je mag best verwachten dat je in zo'n eerste ronde ingezet wordt en dus waarschijnlijk een medaille krijgt.
Ik heb het geluid uitgezet. Kan het niet meer aanhoren.quote:
Als je Bergsma er in de eerste ronde in had gezet tegen een team wat hier niks te zoeken had zou de kans op doorgaan misschien 98% zijn ipv 99%, tja..quote:Op zaterdag 22 februari 2014 10:23 schreef Jane het volgende:
[..]
En dan gaat het mis, en dan valt heel Nederland er weer over dat ze het niet serieus aangepakt hebben. Wát een gezeik!
Op zich is de kans, zo kort voor de start, niet meer zo groot dat iemand een ziekte of blessure krijgt. Aan de andere kant vind ik het onprofessioneel. Een beetje van: "als ik mijn zin niet krijg, ga ik jullie voor het blok zetten." Maak het bespreekbaar, zeg na de spelen af voor je reserverol ofzo... Maar om dat uitgerekend nu te doen... Vind ik gewoon niet de houding die past bij een prof. Al vind ik ook wel dat hij best een rit had mogen rijden (tegen Frankrijk kon dat prima). Maar de andere drie moeten de basis vormen. Die zijn het beste op elkaar ingespeeld.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 10:09 schreef Van_Poppel het volgende: [..] het volgende schaatsrelletje
![]()
Ik kon even niet op zijn naam komen, Wopke, vandaag de dag toch kootsj van de skieers? Nog niks van gezien die man. Ook geen ruggegraat, wel strakke coupequote:Op zaterdag 22 februari 2014 10:24 schreef snellejelle het volgende:
Zelfs Wopke de Vegt had dit beter gemanaged
Inderdaad, dat blijkt maar weer.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 10:25 schreef pfaf het volgende:
Kleuterklas.
Teamsport blijkt toch wat anders te zijn dan individuele sport.
Als iemand in het voortraject te weinig commintment toont, neem hem dan ook niet mee als reserve.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 10:23 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het misgunnen is. Koops heeft gewoon voor het sterkste team gekozen, maar onderschat dat dat wel eens wrevel zou kunnen opwekken.
En Bergsma en Jillert hebben in het voortraject ook al weinig commitment getoond.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |