Ja de a.b. maar het slot zelf ook..?quote:
Mijn accu is weleens eens leeg geweest, toen kwam ik ook gewoon in mijn auto. Ik weet niet waar je heen wilt.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 20:06 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Ja de a.b. maar het slot zelf ook..?
Dus geen spanning geen deur open?
Waar ik heen wil, is das je dus gewoon met een sleutelgat blijft zitten... of je huis niet meer in komtquote:Op vrijdag 21 februari 2014 20:13 schreef Fer het volgende:
[..]
Mijn accu is weleens eens leeg geweest, toen kwam ik ook gewoon in mijn auto. Ik weet niet waar je heen wilt.
Deze heb ik ook gevonden, wel flink duurder.
http://www.24safe.nl/loxx-one?filter_name=loxx
Heb je dus 2 manieren om in te breken.... en om te beveiligen...quote:Op vrijdag 21 februari 2014 20:19 schreef Fer het volgende:
Dan gebruik je toch je sleutel. Hoef geen shaved voordeur ofzo.
...en dan krijg je de voicemailquote:Op vrijdag 21 februari 2014 20:59 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Je moet er toch niet aan denken om als je thuiskomt eerst een sms of app te moeten versturen om je huis in te kunnen...
Wat is dan het voordeel van zo'n oplossing? Als je toch je sleutel constant bij je moet hebben en niet mag verliezen?quote:Op vrijdag 21 februari 2014 20:19 schreef Fer het volgende:
Dan gebruik je toch je sleutel. Hoef geen shaved voordeur ofzo. Tis een huis, geen Golf MK1
Huhquote:Op vrijdag 21 februari 2014 22:51 schreef Fer het volgende:
Bij je auto het knopje in je jaszak indrukken om vervolgens met je tassen of spullen naar de deur lopen. Ipv eerst naar de deur, sleutelbos in het gat steken, draaien terug naar de auto spullen pakken en binnengaan.
Dan gaat je deur van het slot, wauw. Moet je hem nog steeds open duwen of ram je gewoon je tas er tegenaan?quote:Op vrijdag 21 februari 2014 22:51 schreef Fer het volgende:
Bij je auto het knopje in je jaszak indrukken om vervolgens met je tassen of spullen naar de deur lopen. Ipv eerst naar de deur, sleutelbos in het gat steken, draaien terug naar de auto spullen pakken en binnengaan.
Mooi man. Leg nou nog even uit waarom je die boodschappen vanaf de auto niet gelijk mee kunt nemen naar de voordeur, en die van slot af kan halen met een sleutel. Volgens jou moet je namelijk met sleutel eerst naar je voordeur, dan die van slot afhalen, en dan weer terug naar je auto om de boodschappen te kunnen pakken....quote:Op vrijdag 21 februari 2014 23:15 schreef Fer het volgende:
Ja in tegenstelling tot de meeste zolderautisten hier heb ik een gezin en omvatten de boodschappen 4 tot 8 tassen/dozen. En RFID is inderdaad al uitgesloten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |