Zolang hij maar van de moderne vijfkamp afblijft.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:51 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hij mag in Rio waarschijnlijk weer gewoon aanschuiven voor een sport waar die nauwelijks verstand van heeft, dat wordt weer afzien
In de samenvatting wel ja, live reageerde ie meer.quote:Op zondag 23 februari 2014 15:49 schreef heywoodu het volgende:
Jan Roelfs die amper reageert als Dario Cologna z'n ski breekt in de slotfase van de 50km
"Het is over voor Cologna. Het is over voor Cologna."
Van 7 minuten per stukquote:Op zondag 23 februari 2014 13:48 schreef franklop het volgende:
[..]
ja fijn. Maar je kunt het nauwelijks meer een publieke zender noemen met drie reclameblokken in een uur
ja iddquote:
twitter:hendriksmj twitterde op zondag 23-02-2014 om 20:03:2516 dagen Olympische Spelen. 22.000 volgers erbij voor @NOSsport. Dat tikt lekker aan, een beetje sneeuw en ijs. reageer retweet
http://www.mediacourant.nl/?p=167595quote:NOS-baas Jan de Jong is zeer tevreden met de wijze waarop zijn omroep verslag heeft gedaan van de Spelen in Sotsji. Dat zegt hij vandaag in een persbericht. De Jong is in de zevende hemel. “Het gaat in de eerste plaats om de sporters, laat dat duidelijk zijn. Maar daarnaast durf ik wel te roepen dat de afdeling Sport fantastisch werk heeft geleverd. De kwaliteit droop van het scherm. En dat met zo’n kleine groep mensen als je het vergelijkt met buitenlandse omroepen. Grote klasse.”
91% van de mensen van zes jaar en ouder heeft tenminste vijf minuten zonder onderbreking gekeken naar de Spelen. Volgens De Jong toont dit eens te meer aan waarom dit soort grote sportevenementen zo goed bij de publieke omroep past.
“Bijna de hele Nederlandse bevolking heeft naar de Olympische Spelen gekeken bij de NOS. Publieker ga je het niet krijgen“, aldus De Jong.
“Deze prachtige cijfers zijn geen doel op zich, maar een illustratie van het maatschappelijk fenomeen dat de spelen nu eenmaal zijn. Daarbij presteerden de Nederlandse sporters boven verwachting goed. Dat helpt zeer.”
Over een paar maanden zijn dat er al een stuk minder, als er volgers, kritische vragen gaan stellen aan de NOS. Dan worden ze geblokkeerd.quote:Op zondag 23 februari 2014 20:06 schreef Pino112 het volgende:
Het gaat de NOS natuurlijk vooral om het aantal volgers.twitter:hendriksmj twitterde op zondag 23-02-2014 om 20:03:2516 dagen Olympische Spelen. 22.000 volgers erbij voor @NOSsport. Dat tikt lekker aan, een beetje sneeuw en ijs. reageer retweet
Het is inderdaad bizar om van jezelf te zeggen dat de kwaliteit ervan af druiptquote:Op maandag 24 februari 2014 17:45 schreef TheVulture het volgende:
"de kwaliteit droop van het scherm"
Dat je dat uberhaupt van jezelf durft te beweren is al apart, maar zeker gezien hetgeen wat ik gezien heb
Dat moet tijdens schaatswedstrijden zijn geweest, want anders was het bijzonder lastig om vijf minuten onafgebroken naar live sport te kijkenquote:91% van de mensen van zes jaar en ouder heeft tenminste vijf minuten zonder onderbreking gekeken naar de Spelen.
Wat moet je met meer mensen dan gaan doen? Nog meer voorbeschouwen?quote:En dat met zo’n kleine groep mensen als je het vergelijkt met buitenlandse omroepen.
Dat zou denk ik erg goed zijn voor de andere sporten en de resultaten op de spelen in de komende jaren.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:20 schreef TheVulture het volgende:
Ergens hoop ik dat ze de samenvattingen van het voetbal weer kwijt raken, dan komen ze er niet meer mee weg om dit soort sporten in de kantlijn te brengen
Je bedoelt dat ze dan nog langer op schaatsen kunnen voorbeschouwen?quote:Op maandag 24 februari 2014 22:20 schreef TheVulture het volgende:
Ergens hoop ik dat ze de samenvattingen van het voetbal weer kwijt raken, dan komen ze er niet meer mee weg om dit soort sporten in de kantlijn te brengen
quote:Op maandag 24 februari 2014 23:11 schreef Zelva het volgende:
[..]
Je bedoelt dat ze dan nog langer op schaatsen kunnen voorbeschouwen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |