Hou dan gewoon je bekquote:Op dinsdag 18 februari 2014 09:20 schreef -supergirl- het volgende:
Ik keur drugsgebruik af (uitzondering alcohol).
Boh ja erg he?quote:Op dinsdag 18 februari 2014 09:24 schreef oxy88 het volgende:
Kijk iedereen de 'ja alcohol is ook drugs' kaart spelen.
We doen alleen maar wat ts graag wilquote:Op dinsdag 18 februari 2014 09:24 schreef oxy88 het volgende:
Kijk iedereen de 'ja alcohol is ook drugs' kaart spelen.
Oeh je speelt de kaart! Pas op hoor!quote:Op dinsdag 18 februari 2014 09:26 schreef HaywoodJablome het volgende:
Drugs
Alles drugs afkeuren 'behalve alcohol'
En gek genoeg hebben die het meer op een rijtje dan jij.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 09:26 schreef -supergirl- het volgende:
Hmm ik wist dat ik veel haatreacties ging krijgen, omdat ik al een vermoeden had dat het aantal drugsgebruikers hier redelijk hoog ligt!
Nee, je wist dat je veel reacties ging krijgen, daarom heb je je op zo geformuleerdquote:Op dinsdag 18 februari 2014 09:26 schreef -supergirl- het volgende:
Hmm ik wist dat ik veel haatreacties ging krijgen, omdat ik al een vermoeden had dat het aantal drugsgebruikers hier redelijk hoog ligt!
Omdat ze daarvan geniet.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 09:27 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Nee, je wist dat je veel reacties ging krijgen, daarom heb je je op zo geformuleerd
Argumenten?quote:Op dinsdag 18 februari 2014 09:27 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
En gek genoeg hebben die het meer op een rijtje dan jij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |