Omdat hij zo'n goede sociale jongen is die het beste met de wereld voor heeft natuurlijk. Ideale schoonzoon, eigenlijk.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 14:05 schreef Verbodsbord het volgende:
Waarom maak je je zorgen als iemand een griepje heeft
Stel he, je bent ziek. En je krijgt dan continu berichtjes van Braddie omdat hij zich 'zorgen maakt'.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 14:25 schreef very het volgende:
Jezus, wat een kuthoer.
Copy/paste dit bericht en stuur het terug:
Kennelijk ben je gewoon een enorm chagrijnige kuthoer. Als ik je vraag naar je gesteldheid dan GEEF JE GEWOON FUCKING ANTWOORD, KUTHOER!
Ik ken Braddie niet, maar ik ga er even van uit dat hij een vriend is van de zieke kuthoer. En als een vriend van mij een berichtje stuurt om te vragen hoe het met me gaat, dan geef ik gewoon antwoord. Of als ik daar geen zin in heb, dan negeer ik het. Maar ik zou niet zo'n lomp kutbericht terug sturen naar iemand die duidelijk begaan is met mijn gesteldheid.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 14:28 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Stel he, je bent ziek. En je krijgt dan continu berichtjes van Braddie omdat hij zich 'zorgen maakt'.
Hoe zou jij reageren?
"Braddie, knul, luister, het gaat goed. Laat me even met rust. Nu geef ik je tien seconden om op te kenkeren."quote:Op dinsdag 18 februari 2014 14:28 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Stel he, je bent ziek. En je krijgt dan continu berichtjes van Braddie omdat hij zich 'zorgen maakt'.
Hoe zou jij reageren?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |