tuurlijk wel, ik ben fucking sexy mmmhhquote:Op maandag 17 februari 2014 09:41 schreef awiebo het volgende:
moah......life goes on TS,
Wees realistisch, gerkregen had je haar nooit.
tuurlijk welquote:
stel je voor dat zij iets krijgt met lindsay lohanquote:Op maandag 17 februari 2014 09:48 schreef Tja..1986 het volgende:
Je had toch geen kans. Nu hebben we allemaal kans op een leuke sekstape.
Had het in Juno al door. Toen ze met Michael Cera moest neuken was ze helemaal klaar met mannen... Zelfs Leo DiCaprio kon haar niet meer redden.quote:
ik heb haar een mailtje gestuurd met 'ik val ook op vrouwen, daten??'quote:Op maandag 17 februari 2014 09:49 schreef HaywoodJablome het volgende:
Het is niet zo zeer dat je haar verloren bent, meer dat je haar nooit gehad hebt.
Fingers crossed.quote:Op maandag 17 februari 2014 09:49 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
ik heb haar een mailtje gestuurd met 'ik val ook op vrouwen, daten??'
Ik ga in de zomer naar Canada, de kans dat er een gesprek zou plaatsvinden tussen ons was redelijk groot.quote:Op maandag 17 februari 2014 09:55 schreef fathank het volgende:
Wat een treurwilg ben je ook
Een topic openen omdat iemand die je nog nooit van je leven gesproken hebt een kuttenlikster is tegenwoordig
hard candy?quote:Op maandag 17 februari 2014 09:56 schreef Panzermaus het volgende:
Dat is die chick uit die pedofilm.
Hard Candy?quote:Op maandag 17 februari 2014 09:56 schreef Panzermaus het volgende:
Dat is die chick uit die pedofilm.
Nu ze pot is kan ze niet meer praten?quote:Op maandag 17 februari 2014 09:57 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Ik ga in de zomer naar Canada, de kans dat er een gesprek zou plaatsvinden tussen ons was redelijk groot.
ze heeft toch kut in haar mondquote:Op maandag 17 februari 2014 09:58 schreef fathank het volgende:
Nu ze pot is kan ze niet meer praten?
Man, dan neuk je Emmanuelle Chriqui toch? Is nog een stuk geiler wijf ookquote:Op maandag 17 februari 2014 09:57 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Ik ga in de zomer naar Canada, de kans dat er een gesprek zou plaatsvinden tussen ons was redelijk groot.
mwaah, ze is te oudquote:Op maandag 17 februari 2014 09:59 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Man, dan neuk je Emmanuelle Chriqui toch? Is nog een stuk geiler wijf ook
Zou d'r nog steeds een miljoen keer liever doen dan het meisje waar jij nu over loopt te huilenquote:
Kijk deze man heb smaakquote:Op maandag 17 februari 2014 09:59 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Man, dan neuk je Emmanuelle Chriqui toch? Is nog een stuk geiler wijf ook
Des te beter, zeurpiet. Je bent zeker ook homofoob?quote:Op maandag 17 februari 2014 09:58 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
ze heeft toch kut in haar mond![]()
'ook'?quote:Op maandag 17 februari 2014 10:11 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Des te beter, zeurpiet. Je bent zeker ook homofoob?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |