SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Want ik wil gezellig met je neutronenbommenstickers op m'n nieuwe tas gaan plakken!
Ah shit 5 euro verspild.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 17:53 schreef Louboutin het volgende:
Je had pure moeten kopen, degene die jij hebt zit vol met mineraal vet en zat waarschijnlijk niet veel doen voor je haar.
Beetje duur, 15 euro, vind ik het niet waard. Maar bedankt weet ik dat in ieder geval voor het vervolg.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 17:51 schreef Holyme het volgende:
Met die kokosolie wordt meestal pure kokosolie bedoeld, dat spul wat je ook kan etenDat kan je bijvoorbeeld bij de Tuinen kopen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bij de toko halen dan, is het veel goedkoper....geur je ook nog eens naar een tropisch eiland.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 17:56 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Beetje duur, 15 euro, vind ik het niet waard. Maar bedankt weet ik dat in ieder geval voor het vervolg.
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 18:00 schreef Holyme het volgende:
Royal Green heeft ook kleine potjes, even snel gekeken, ¤4,- voor 250ml. En vast ook wel 'ns ergens in de aanbieding
Die is prima, gebruik ik als oogmakeupreiniger.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
Je moet het dan daarna ook heel goed er uit wassen.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:13 schreef Pixy_Stix het volgende:
Baggervet haar kreeg ik van deze pot.
Met? Shampoo? Alleen water?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:14 schreef trovey het volgende:
[..]
Je moet het dan daarna ook heel goed er uit wassen.
Shampoo uiteraard, het is puur vet wat je haar weer uit moet.quote:
Je doet er wel enorm lang mee. Ik gebruik kokosolie gewoon als dagcreme, heb je een klein plukje van nodig dus met zo'n pot doe ik maanden. Bij mij is het te vet voor in mijn haar, trekt niet goed in. Heb het wel eens al masker gebruikt, maar moest het daarna wel heel goed wassen. Nu gebruik ik al meer dan een jaar een klein beetje arganolie dat ik dan wanneer mijn haar nog nat is in de punten smeer en dat werkt heel goedquote:Op dinsdag 11 februari 2014 17:56 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Beetje duur, 15 euro, vind ik het niet waard. Maar bedankt weet ik dat in ieder geval voor het vervolg.
Extra virgin coconut oil voor bakkenquote:Op dinsdag 11 februari 2014 17:51 schreef Holyme het volgende:
Met die kokosolie wordt meestal pure kokosolie bedoeld, dat spul wat je ook kan etenDat kan je bijvoorbeeld bij de Tuinen kopen.
Dat klopt niet hoor, als er geen geur aanzit is het juist bewerkt het is dan namelijk zogenaamd "ontgeurt".quote:Op donderdag 13 februari 2014 09:03 schreef dentrommel het volgende:
Echt pure kokosolie werkt wel echt voor droog haar. Gebruik het nu ook een tijdje 1x per week. Pure kokosolie stolt op kamertemperatuur dus kan je pas smeren wanneer je het even opwarmt zodat het vloeibaar wordt. 1 uur laten intrekken en daarna je haar wassen.
Het heeft wel een speciale geur die er na het wassen wel uit gaat. Als het lekker ruikt naar bounty, is het geen echte kokosolie maar zit er waarschijnlijk kokosvlees in... of geurstoffen.
Ik weet wel niet waar je dit koopt, wss natuurwinkels, de mijn is nog een souvenir van vakantie in de dominikaanse.
Dan is het er dus niet goed uitgewassenquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:55 schreef BlueJeans het volgende:
Ik heb gisteren mijn haar ingesmeerd met dit spul en ben ermee gaan slapen. Heb het vanochtend er weer uitgewassen maar het wil er niet meer uit. Het lijkt net of mijn haar heel nat is.Moet morgen nog naar school....
Verse kokosnoot smaakt ook niet naar bounty en ruikt er ook niet naar...quote:Op donderdag 13 februari 2014 10:18 schreef trovey het volgende:
[..]
Dat klopt niet hoor, als er geen geur aanzit is het juist bewerkt het is dan namelijk zogenaamd "ontgeurt".
Kokosolie dan ook ook veel geconcentreerder.quote:Op donderdag 13 februari 2014 11:22 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Verse kokosnoot smaakt ook niet naar bounty en ruikt er ook niet naar...
Dat bedoel ik ook. Aan echte kokosolie zit een speciale geur... waarvan je moet houden. Het is totaal anders dan de geur van ne bounty of kokos shampoo daar deze artificiele geur heeft.quote:Op donderdag 13 februari 2014 10:18 schreef trovey het volgende:
[..]
Dat klopt niet hoor, als er geen geur aanzit is het juist bewerkt het is dan namelijk zogenaamd "ontgeurt".
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 18:00 schreef Holyme het volgende:
Royal Green heeft ook kleine potjes, even snel gekeken, ¤4,- voor 250ml. En vast ook wel 'ns ergens in de aanbieding
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik kan die pot niet oppakken of er rent een kat op mij af. Helemaal lijp op kokosolie! Ik heb het toevallig vandaag weer eens in mijn haar gesmeerd. 100% puur en dan lekker laten intrekken op een dag dat je niet de deur uit hoeft. Of een nachtje, maar je krijgt het niet lekker uit je beddengoed. Uitspoelen kost even moeite maar je haar is heerlijk zacht daarna.
je kan je haar ook wassen met o.a appel cider met conditioner. Er zijn verschillende producten wat je kan gebruiken om je haar schoon te maken, zonder dat je shampoo hoef te gebruiken wat alles uit je haar stript.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:02 schreef BlueJeans het volgende:
Ik heb net m'n haar gewassen dus heb het spul er 4 dagen ingelaten.![]()
Het is eigenlijk de bedoeling om m'n haar 1 keer in de 4 dagen te wassen in plaats van om de dag want wil m'n haar lang laten groeien en da's beter voor je haar![]()
Maar ik voelde me wel echt vies, 4 dagen je haar in het vet, gelukkig is het er nu uit
Waarom in vredesnaam laat je het er 4 dagen inzitten?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:02 schreef BlueJeans het volgende:
Ik heb net m'n haar gewassen dus heb het spul er 4 dagen ingelaten.![]()
Het is eigenlijk de bedoeling om m'n haar 1 keer in de 4 dagen te wassen in plaats van om de dag want wil m'n haar lang laten groeien en da's beter voor je haar![]()
Maar ik voelde me wel echt vies, 4 dagen je haar in het vet, gelukkig is het er nu uit
Omdat ze het er niet uit kreeg.quote:Op maandag 17 februari 2014 12:52 schreef trovey het volgende:
[..]
Waarom in vredesnaam laat je het er 4 dagen inzitten?Uurtje is echt voldoende en als je heftig wil een nachtje (als zou ik daar niet aan moeten denken brrr).
Wassen.quote:Op maandag 17 februari 2014 13:09 schreef Louboutin het volgende:
[..]
Omdat ze het er niet uit kreeg.
Staat op de vorige pagina
Ik kon het er inderdaad niet uitwassen en wilde de volgende dag niet weer mijn haar gaan wassen om het eruit te krijgen wat dat wilde ik juist voorkomen: ik wil mijn haar minder vaak gaan wassen. Ach tot zoverre heeft het mijn haar denk ik niet beschadigd whatsoever en zit nu op de tweede dag dat ik mijn haar niet heb gewassen en het is nog steeds niet vetquote:Op maandag 17 februari 2014 13:11 schreef trovey het volgende:
[..]
Wassen.Ik gebruik overigens liever wonderolie, is een stuk makkelijker eruit te krijgen omdat het vloeibaar blijft (al is het wel heel dik).
Denk ook dat het daar het beste tot z'n recht komt, haaruiteinden hebben uiteindelijk het meeste te lijden.quote:Op maandag 17 februari 2014 15:05 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Ik kon het er inderdaad niet uitwassen en wilde de volgende dag niet weer mijn haar gaan wassen om het eruit te krijgen wat dat wilde ik juist voorkomen: ik wil mijn haar minder vaak gaan wassen. Ach tot zoverre heeft het mijn haar denk ik niet beschadigd whatsoever en zit nu op de tweede dag dat ik mijn haar niet heb gewassen en het is nog steeds niet vet(normaal gesproken al wel) en smeer die kokosolie nu echt alleen in de puntjes, een heeeeel klein beetje.
Klopt. Nu ik mijn haar laat groeien merk ik dat. Hoe verder de haarafzet, hoe droger het wordt, dus bij de puntjes breekt het zowat af, terwijl ik van mezelf niet eens zeer droog haar heb. Maar goed, gelukkig heb ik nu dat kokosspul en was ik het minder vaak dus hopen dat dat goed helpt.quote:Op maandag 17 februari 2014 15:29 schreef trovey het volgende:
[..]
Denk ook dat het daar het beste tot z'n recht komt, haaruiteinden hebben uiteindelijk het meeste te lijden.
Gaat zeker helpen, lang(er) haar vereist nou eenmaal wat meer onderhoud.quote:Op maandag 17 februari 2014 15:30 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Klopt. Nu ik mijn haar laat groeien merk ik dat. Hoe verder de haarafzet, hoe droger het wordt, dus bij de puntjes breekt het zowat af, terwijl ik van mezelf niet eens zeer droog haar heb. Maar goed, gelukkig heb ik nu dat kokosspul en was ik het minder vaak dus hopen dat dat goed helpt.
Is wonderolie net zo fijn als kokosolie?quote:Op maandag 17 februari 2014 13:11 schreef trovey het volgende:
[..]
Wassen.Ik gebruik overigens liever wonderolie, is een stuk makkelijker eruit te krijgen omdat het vloeibaar blijft (al is het wel heel dik).
Ik doe het altijd in de lengte van mijn haar dus een stukje af van de hoofdhuid.quote:Op maandag 17 februari 2014 15:55 schreef Louboutin het volgende:
[..]
Is wonderolie net zo fijn als kokosolie?
En doe je dat dan door je hele haar?
Ik heb nog een flesje staan dus dat kan ik vanavond wel proberen
Ik heb het nu in mijn haar zitten, het wordt er wel heel plakkerig vanquote:Op maandag 17 februari 2014 16:02 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik doe het altijd in de lengte van mijn haar dus een stukje af van de hoofdhuid.
Je moet het straks dan ook uitwassen, gewoon even twee keer wassen en het is weg. Wonderolie is gewoon een hele dikke olie daarom gaat het plakkerig worden.quote:Op maandag 17 februari 2014 17:15 schreef Louboutin het volgende:
[..]
Ik heb het nu in mijn haar zitten, het wordt er wel heel plakkerig van
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |