het was gisteren kwalitatief hoog, ook al zijn er bij elke talentenjacht onbegrijpelijke beslissingen van de juryquote:
quote:
De winnaar gaat naar ESF toch?quote:
Geen idee. Zou wel leuk zijn als het zo is. In ieder geval beter dan Bonnie Tylerquote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:13 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
De winnaar gaat naar ESF toch?
idd goede keuze voor zijn stemquote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:22 schreef BabeWatcher het volgende:
Dit lied is voor zijn stem gemaakt
voila, c'est çaquote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:26 schreef BabeWatcher het volgende:
Deze gaat zeker wel door, past in het profiel.
morgen, BBC3 (als je die hebt), tijd weet ik nietquote:
bedanktquote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:34 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
morgen, BBC3 (als je die hebt), tijd weet ik niet
bedankt maar ik ga toch kijkenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:35 schreef Stickertje het volgende:
[..]
tot nu toe niet het terugkijken waard
eerder dit seizoen hebben ze grotere talenten voorbij laten gaanquote:
echte talenten kijken twee seizoenen en zien dat ze niet binnen het profiel van deze show vallen. Een paar (zoals deze) proberen het toch, maar verder zijn het voornamelijk die typisch Britse obesitaspatiënten,quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:48 schreef Stickertje het volgende:
Ik heb nog geen echte grote talenten gezien dit seizoen, misschien komt het wel omdat dit programma niet heel goede kijkcijfers heeft. Talenten gaan naar andere shows toe.
Volgend jaar moeten ze betere wissels doen, anders was dit mijn laatste seizoen.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:52 schreef Stickertje het volgende:
Nadat het na buiten is gekomen dat Jessie en Danny van te voren afspraken hadden gemaakt zijn de kijkcijfers ook ( tijdelijk of blijvend weet ik niet ) met 1.5 miljoen kijkers gedaald..![]()
Heeft het programma ook geen goed gedaan.
Ik vind alleen de editing vervelend. Te veel tijd wordt besteed aan kiezen van jury en dan ook nog filmpjes van jury's tussendoor.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:54 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Volgend jaar moeten ze betere wissels doen, anders was dit mijn laatste seizoen.
Maar toch... Jessiequote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:55 schreef Stickertje het volgende:
[..]
Ik vind alleen de editing vervelend. Te veel tijd wordt besteed aan kiezen van jury en dan ook nog filmpjes van jury's tussendoor.
15 minuten voor 1 persoon is te veel imo.
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:52 schreef Stickertje het volgende:
Nadat het na buiten is gekomen dat Jessie en Danny van te voren afspraken hadden gemaakt zijn de kijkcijfers ook ( tijdelijk of blijvend weet ik niet ) met 1.5 miljoen kijkers gedaald..![]()
Wie zou je dan op de plaats van Ricky zien?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:58 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Maar toch... Jessieik mis haar
Ricky, met alle respect, want ik ben fan van KC, zit hier niet op zijn plek.
Holly maakte het programma ook, ik weet niet eens hoe de nieuwe presentatrice heet, maar het is een dood vogeltje
Bono, ik mag hem als persoon helemaal niet, maar hij zou als jury geweldig zijnquote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:00 schreef Stickertje het volgende:
[..]
Wie zou je dan op de plaats van Ricky zien?
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:07 schreef Stickertje het volgende:
Jury kan ruiken van meters afstand dat er nu een indier op het podium staat
Precies wat Ricky zeiquote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:08 schreef Stickertje het volgende:
Klonk meer als iets voor een homo bar
Smaken verschillen.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:12 schreef BabeWatcher het volgende:
17 ??????
Zij wordt volgend jaar een hele mooie vrouw.
ik val op donkerquote:
En, toch maar mijn laptop erbij gepakt. Zonder jullie is het niks aan.quote:
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:14 schreef hexje het volgende:
[..]
En, toch maar mijn laptop erbij gepakt. Zonder jullie is het niks aan.
Heeft daar niks mee te maken. Ik vind haar niet zo mooi ongeacht haar kleur.quote:
we zijn blij dat je erbij bentquote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:14 schreef hexje het volgende:
[..]
En, toch maar mijn laptop erbij gepakt. Zonder jullie is het niks aan.
De spoeling is vandaag erg dun.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:16 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
we zijn blij dat je erbij bent
vorige week met moeite 1 topic vol, nu komt het al geopende topic nog niet eens tot 150quote:
allemaal 30 seconden van "zij die ook door zijn"quote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:18 schreef computergirl het volgende:
Als dit de laatste auditieronde is dan heeft niemand nog een vol team?
volgens mij hoeven ze maar 10 per teamquote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:18 schreef computergirl het volgende:
Als dit de laatste auditieronde is dan heeft niemand nog een vol team?
Om te poepen, ja. Om de stoel te draaien, nee.quote:
wat lijkt zijn op de eerste van vandaag, of was dat vorige week alquote:Op zaterdag 15 februari 2014 21:29 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Die van vorige week was beter
Ik snap wat je bedoelt, maar ik vond het wel een lekker geluid.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:04 schreef Stickertje het volgende:
Zal wel aan mijn a-muzikaliteit liggen maar ik vond het niet heel goed
Ik let ook niet goed op. Heb het helemaal gemist.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:10 schreef Stickertje het volgende:
Ik zat niet op te letten, dacht dat de beddenverkoper een jurk aan had getrokken
Gewoon haar eigen liedje zingen.quote:
Echt hè.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:20 schreef Stickertje het volgende:
[..]
godver![]()
dat is toch wel diep triest..
vooral als er niemand draait
Net gedaan, op de wcquote:
Toch niet te hard hè. Oppassen voor scheurtjes.quote:
Niks ranziger dan oud sop.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:36 schreef Stickertje het volgende:
Die staat daar te soppen op dat podium
Mannen moeten hem erin hangen.....quote:
Hij maakt meer kans als Vanilla Ice imitator.. Zingen kan hij nietquote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:55 schreef computergirl het volgende:
Matig, maar kan wel in een boyband goede zaken doen
ja de volgende of die erna of de laatste ....quote:Op zaterdag 22 februari 2014 21:11 schreef ajacied4lf het volgende:
Will I Am
Zo, dat was mijn bijdrage voor vandaag.
Ben nieuwsgierig of het ook de laatste kandidaat op die dag was of dat er om werd geroepen 'alle teams zitten nu vol, de rest kan naar huis'quote:Op zaterdag 22 februari 2014 21:19 schreef Adelante het volgende:
Natuurlijk is het de laatste kandidaat, anders kijkt er niemand meer
Will deed huilie huilie, maar voor de rest geheel niks gemistquote:Op zondag 23 februari 2014 21:02 schreef BabeWatcher het volgende:
Was er gisteren nog iets boeiends? Ik zie dat er wederom niet geadopteerd is, dus ik geloof niet dat ik erg veel gemist heb. Ik denk dat ik de rest van het seizoen ook maar niet meer kijk.
Zonde hoor, het begon allemaal zo goed (1e seizoen). Ik raadde toen nog anderen in mijn omgeving aan om TVUK te kijken.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:05 schreef computergirl het volgende:
[..]
Will deed huilie huilie, maar voor de rest geheel niks gemist
Die heb ik gemist.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 20:22 schreef -Peach het volgende:
Niet zo heel boeiend inderdaad...1e battle was wel oké.
Mijn tenen krullen bij haar.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 20:33 schreef computergirl het volgende:
De jongere country dame zingt af en toe flink vals
klopt.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 20:51 schreef -Peach het volgende:
Geen idee, dit is de eerste ronde battles toch?
Ik ook, al vergeet ie toch weer tekst..quote:Op zaterdag 1 maart 2014 20:55 schreef hexje het volgende:
Ik heb een voorkeur voor de getinte jongen.
Voice?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 20:57 schreef chufi het volgende:
Ah and het stelen optie ... Waar ken ik dit van ?
quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:00 schreef -Peach het volgende:
Die kale lijkt me een ontzettend blij ei!
Ik ook maar die anders was ergens toch een beetje beter.quote:
Valt wel mee hoor. Waarom denk je dat het nu zo stil is hier. Carnaval??quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:08 schreef Peter het volgende:
Die gast had het in NL wel tot de finale geschopt. Kwaliteitsverschilletje..
+ vakantiequote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:08 schreef hexje het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor. Waarom denk je dat het nu zo stil is hier. Carnaval??
Er is iets grondig mis met je oren.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:27 schreef chufi het volgende:
Jai dus door .. (Die bedoelde ik eigenlijk)..
Haha, ik bedoel haar lelijke heksen stemgeluid.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:31 schreef chufi het volgende:
Ik kijk geen 24/7 ... Dus soms mis ik een naam
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |