SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De onzekerheid is heel zwaar denk ikquote:Op zondag 2 februari 2014 13:21 schreef Cygne het volgende:
Joh, geeft niks rijstebuiltje!![]()
Ik voel me een beetje raar. Net weer wat bloed maar ook weer na harde ontlasting.
Maar ook nog misselijk en zere borsten. Ik word een beetje heen en weer geslingerd, zeg maar.
Niet voor zwangerenquote:Op zondag 2 februari 2014 13:50 schreef DagenNachtdromer het volgende:
Hellup! Wie kan mij stoppen! Heb bed verschoond, planten water gegeven, keukenkastjes schoongemaakt, koelkast schoongemaakt en ik ben niet te stoppen!!!! Het is verdorie een rustdag!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb afgelopen vrijdag de Ikea leeggekocht. Helemaal niets voor babyDus ter compensatie op MP wat kleertjes gekocht
![]()
Nog even en ik ben voor het eerste jaar voorzien![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voelt fijn dat ik die onzekerheid niet alleen hoef te dragen.![]()
Misschien een heel stomme vraag ('t is in ieder geval echt serieus bedoeld), maar weet je zeker dat het bloedverlies niet uit je achterkant komt dan?quote:Op zondag 2 februari 2014 15:05 schreef Cygne het volgende:
Oh dat ga ik onthouden.
Bloedverlies vlamt hier op na harde ontlasting. Ik zie een beetje een patroon.
Het komt wel echt uit de voorkant. Telkens na harde ontlasting is het een aardige veeg rood bloed met wat stolseltjes, de twee keer plassen daarna minder naar bruin naar niks en zo op en af. In t inlegkruisje zit telkens niks.quote:Op zondag 2 februari 2014 15:28 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Misschien een heel stomme vraag ('t is in ieder geval echt serieus bedoeld), maar weet je zeker dat het bloedverlies niet uit je achterkant komt dan?
Ik heb de laatste tijd ook last van helderrood bloedverlies namelijk. De pot leek laatst wel opnieuw beschilderd te zijn toen ik op stond. Maar dat komt dus écht uit achterste, want het poepen gaat niet zo heel makkelijk meer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |