ik vertrouw supermarkt vlees niet.. Ik heb jaren geleden in een supermarkt gewerkt op de vlees afdeling.. Daar gebeuren echt zieke dingen met vlees.. Kip komt ingevroren binnen, en zou dan nog 5 dagen houdbaar zijn.. dat kan wel, maar dan heb je de kip wel met iets vol gespoten.
Kip dat dagen lang op het DC wordt laten staan, onder code 12 naar de winkel komen, betekend omgestickerd, verkopen als overschot, korte houdbaarheids datum, verpakkingen fout. (eigenlijk al op de datum).
vlees dat op zondag op de datum was, voor VK en kip werd op zaterdag uit de bak gehaald, en daar werden vaak kip rollades van gemaakt en ingevroren, maandag ontdooit en een datum van 2 dagen erop. Of dat was op maandag gegrild en als VK verkocht of bij de vleeswaren als kipfilet.
grap is dat wij helemaal geen kip mochten verwerken..
Bij AH is geen slager, maar bij AH is al het vlees dusdanig lang houdbaar dat ik zeker weet dat het niet goed is.. Het vlees duurt echt lang voor het in de winkel komt, en dan is het nog 5 dagen houdbaar. Dan heb je het dus over 8 tot 10 dagen.. Waar je je kunt afvragen of die kip niet al ingevroren is geweest bij de slager. Je proeft het natuurlijk ook aan het vlees.