Je hebt het niet over Spaans voetbal, lijkt me de belangrijkste reden om Sport 1 überhaupt aan te schaffen.quote:Op maandag 10 november 2014 18:56 schreef Iwanius het volgende:
Ik zit eigenlijk een reden te verzinnen om Sport 1 eraf te gooien als vaste abonneehouder.
Reden? Alleen The Masters en de Ryder Cup (golf) en enkele Manchester United wedstrijdjes in het buitenland zijn interessant waar je tegen die tijd ook los een abonnement voor dat weekend of avond kan kopen is mij vertelt.
De andere wedstrijden/competities zijn totaal niet interessant (Griekse/Portugese Braziliaanse competities) of komen op Eurosport. Dus is een vast abonnement op die Sport 1 kanalen elke maand onzinnig vind ik, hoe klein het bedrag ook.
Heb het ook opgezegd, voor 15 euro per maand zenden ze gewoon te weinig interessant voetbal uit. Bundesliga is ook op Eurosport te zien, eigenlijk blijft alleen de Primera Division en een hele incidentele Ligue 1 wedstrijd over.quote:Op maandag 10 november 2014 18:56 schreef Iwanius het volgende:
Ik zit eigenlijk een reden te verzinnen om Sport 1 eraf te gooien als vaste abonneehouder.
Reden? Alleen The Masters en de Ryder Cup (golf) en enkele Manchester United wedstrijdjes in het buitenland zijn interessant waar je tegen die tijd ook los een abonnement voor dat weekend of avond kan kopen is mij vertelt.
De andere wedstrijden/competities zijn totaal niet interessant (Griekse/Portugese Braziliaanse competities) of komen op Eurosport. Dus is een vast abonnement op die Sport 1 kanalen elke maand onzinnig vind ik, hoe klein het bedrag ook.
twitter:NOS twitterde op vrijdag 02-01-2015 om 16:17:56De NOS moet van het Commissariaat voor de Media drie dingen aanpassen in de afspraken met de Eredivisie: http://t.co/fveKVedGiF reageer retweet
Helaas past het gezegde 'voor wat hoort wat' niet bij de Publieke Omroep.quote:Op vrijdag 2 januari 2015 16:38 schreef Evertjan het volgende:
wop woptwitter:NOS twitterde op vrijdag 02-01-2015 om 16:17:56De NOS moet van het Commissariaat voor de Media drie dingen aanpassen in de afspraken met de Eredivisie: http://t.co/fveKVedGiF reageer retweet
http://derotsmedia.com/20(...)strijden/#more-23286quote:Vanaf maandag 2 maart wordt het bestellen van losse wedstrijden van Fox Sports goedkoper. De prijs gaat van nu ¤11,95 per wedstrijd naar ¤7,95 per wedstrijd. De prijs komt nu dichter bij de adviesprijs van ¤6,95 die Sport1 per wedstrijd vraagt.
Toen Eredivisie Live omgedoopt werd in Fox Sports Eredivisie, werd de prijs van losse wedstrijden met 70% verhoogd. Uit onderzoek dat in januari 2014 werd gepubliceerd, bleek het aantal losse wedstrijden dat werd afgenomen met 85% was gedaald. De hoge prijs was daar mede debet aan.
Spaanse rechten voor komend(e) seizoen(en) moeten nog op de markt komen.quote:Op donderdag 12 februari 2015 12:26 schreef Zocalo het volgende:
Toch wel benieuwd of de Spaanse competitie bij Fox terecht gaat komen. Dan zou ik best een International abbonement erbij af willen sluiten. Alleen Engels voetbal is net te weinig, bovendien ben ik zaterdagmiddag vaak weg. Spaans voetbal is vaker op avonden.
Niet te vergeten dat ze het Italiaanse voetbal, verschillende bekertoernooien en volgend seizoen ook nog Duits voetbal hebben.quote:Op donderdag 12 februari 2015 12:26 schreef Zocalo het volgende:
Toch wel benieuwd of de Spaanse competitie bij Fox terecht gaat komen. Dan zou ik best een International abbonement erbij af willen sluiten. Alleen Engels voetbal is net te weinig, bovendien ben ik zaterdagmiddag vaak weg. Spaans voetbal is vaker op avonden.
Alleen nog de CL dan...quote:Op vrijdag 13 februari 2015 02:34 schreef Iwanius het volgende:
M.a.w wat blijft er dan voor reden over om Sport 1 te hebben in de toekomst als FOX bijna alles opslokt.
Bedoel Eurosport zendt nu al de Bundesliga uit.
Da's ook alleen basketbal, F1, Moto GP en Diamond League volgens mijquote:Op zaterdag 14 februari 2015 19:44 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
En andere sporten dan voetbal.
Moto GP is naar Eurosport.quote:Op donderdag 19 maart 2015 12:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Da's ook alleen basketbal, F1, Moto GP en Diamond League volgens mij
quote:Naast de 2,6 miljoen kijkers die Nederland – Spanje gisteren scoorde op SBS 6, keken er nog eens 3000 mensen naar dezelfde wedstrijd op betaalzender FOX, goed voor een marktaandeel van afgerond 0 procent. Dat blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. FOX bracht een verslag ‘zonder reclames en met analyses van Mario Been en Kenneth Perez‘. “Naast SBS zond ook FOX Sports Nederland – Spanje uit. 4000 kijkers! Wie bedenkt zoiets?“, twittert NOS-ster Jack van Gelder.
Ook met de voor- en nabeschouwing wist FOX Sports weinig kijkers te bekoren. Het voorpraatje kwam uit op 2000 kijkers, terwijl het napraatje 4000 kijkers wist te vermaken.
Waar SBS 6 met een marktaandeel van ruim 23 procent de meest bekeken tv-zender van de avond was, kwam FOX Sports met afgerond 0 procent aandeel in geen enkel overzicht voor.
Nederland – Spanje eindigde in 2-0 winst voor Oranje.
Dat was het al voor een hoop mensen hoorquote:Op woensdag 1 april 2015 20:29 schreef Boezeidekoe het volgende:
Voor de mensen die FOX Sports International hebben, is vanaf vandaag ook FOX Sports 6 beschikbaar op je TV.
oke ik heb(had) zelf UPC en het was me nog niet eerder opgevallen. Waarschijnlijk bij Ziggo abonnees al eerder danquote:Op woensdag 1 april 2015 20:36 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat was het al voor een hoop mensen hoor
quote:Op woensdag 1 april 2015 20:51 schreef Seam het volgende:
Wel jammer want het niveau van SBS 6 voetbal is nog slechter dan op de NOS. Fox vond ik gisteren prima eigenlijk, met name die debiele commentator van SBS hoefde ik dan niet aan te horen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |