abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 31 januari 2014 @ 16:05:06 #276
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_136173676
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 januari 2014 15:52 schreef Clubsoda het volgende:
Dat stuit wel op enige logistieke hindernissen :+
ah, details.... :{w
pi_136174216
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 januari 2014 16:01 schreef Soempie het volgende:

[..]

:+

Ja, het is jammer dat je geen hermafrodiet bent.. -O-
Nou, in het dagelijks leven ben ik daar niet heel rouwig om :+
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_136175694
Wat een leuke foto's! O+

Oh, en hillie, toevallig dat je het zei, van dat rollen, want Ellie is het vandaag gelukt! *O* Nu ligt ze lekker op haar buik te spelen, verkouden en wel O+.
Home is where the O+ is...
  vrijdag 31 januari 2014 @ 17:12:17 #279
381212 Gulara
From the future
pi_136175828
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2014 20:40 schreef bellelena het volgende:


Ik heb het trouwens echt vaak tegen mijn lief over jullie :D Die heeft volgens mij onderhand ook het gevoel dat ie jullie persoonlijk kent :')
Hier ook. O+
Als we ergens niet uit komen of iets niet weten dan oppert hij ook altijd dat ik het hier maar moet vragen. :D
pi_136177350
Ik heb net gemeet met O+ Spirit O+ . Het was mijn eerste keer: een Fokker irl en het deed niet eens pijn! :P
  vrijdag 31 januari 2014 @ 18:27:35 #281
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_136177957
Rollende Ellie *O*

Nog foto's van de minininimeet Limoentje & Spirit?

Belle :* stom is dat he? Ajoh, kind in draagdoek ervoor en gaan ;)

Ik ga voor de 3e plakavond op rij. Nog steeds verkouden en verre van zichzelf -O- Hele tijd aan het miepen en onrustig.

Heb me trouwens opgegeven om met m'n werk mee te doen aan de Roparun (als verzorger). Heel tof, maar wel ruim weekend weg van T ;(

Ohh en naar aanleiding vd discussie over op wie je kind lijkt..:



Thias en Yur, beiden bij 3.5 mnd :+

[ Bericht 13% gewijzigd door GotC op 31-01-2014 18:49:54 ]
  vrijdag 31 januari 2014 @ 18:47:08 #282
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_136178560
Leuk die rollende baby's! Hier komt ze tot haar zij en dan zít dat armpje in de weg maar het duurt denk ik niet heel lang meer.

Heel goed doel Gotc wel even weg van T.
pi_136179108
Ooh GotC. Ik vind dat hij eigenlijk ook heel erg op jou lijkt! Hij lijkt op YUR, hoor, maar heeft ook duidelijk dingen van jou. Leuk zo'n mengelmoes. O+

Volgende keer maken we selfies ;)
pi_136179134
Zo hier weer in het land der levenden. Zelf ziek zijn met zorg voor kind is best pittig, helemaal als hij ook ziek wordt :( Was te verwachten dat hij met 2 zieke ouders in huis de dans niet zou ontspringen. Maar gelukkig heeft hij alleen nog verhoging ipv de 38.6 koorts en hij hoest nog een beetje. Blij dat ik de vaccinaties heb overgeslagen. Bedankt voor de support daarin.
M heeft de 8 weken-sprong trouwens achter zich gelaten en is weer een stukje makkelijker. En groter :o Hij slaat nu naar de hangers van de babygym en pakt ze soms stevig vast! Zijn brabbeltjes zijn veranderd, hij stopt bewust z'n knuistje in zijn mond en lacht met geluid O+ Als hij op het voedingskussen ligt dan komt hij soms een paar cm overeind zonder direct terug te vallen en op zijn buik houdt hij zijn hoofd nóg langer omhoog. Hij volgt me als ik langsloop en lacht naar zijn vader die vanachter een raam naar 'm zwaait.
Vandaag heeft hij voor het eerst 2 slaapjes in zijn ledikant gedaan, 40 en 30 minuten, goed begin. Dit is alleen voor overdag, 's nachts nog lekker bij ons.

Geen puf om alles terug te lezen, ik haak gewoon hier aan.
Wel zag ik heel veel mooie foto's voorbij komen O+ , overlevers van een mimimeet Wil ik ook wel! :D , rollende kindjes *O* , ziekige kindjes :*
pi_136179633
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 januari 2014 18:07 schreef Limone het volgende:
Ik heb net gemeet met O+ Spirit O+ . Het was mijn eerste keer: een Fokker irl en het deed niet eens pijn! :P
Oh! Ik wist niet eens dat het je eerste keer was :D Nou als je mij hebt overleefd is de rest een eitje :P en je meisje O+ O+ ooohhh zwijmelzucht O+

Nogmaals dank voor het kado! Ik kwam ermee binnen, man meteen: oh is dat voor mij?? NEE }:|
Sarcasme. Herken het.
pi_136180175
Wacht maar Mabawa, als hij straks naar het kdv of de gastouder gaat, wordt het andersom. Dan steekt hij jullie aan en is hij beter tegen de tijd dat jullie echt beroerd zijn :P Wel fijn dat het beter met jullie gaat!
Sarcasme. Herken het.
  vrijdag 31 januari 2014 @ 19:30:59 #287
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_136180282
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 januari 2014 19:02 schreef Limone het volgende:
Ooh GotC. Ik vind dat hij eigenlijk ook heel erg op jou lijkt! Hij lijkt op YUR, hoor, maar heeft ook duidelijk dingen van jou. Leuk zo'n mengelmoes. O+

Volgende keer maken we selfies ;)
Dat vind ik wel leuk om te horen O+

Mabawa, welcome back ;) Zieke kindjes zijn zo zielig..
pi_136180508
GotC, ohhh, hij heeft echt wel wat weg van Yur O+ Wat schattig om te zien zo!
En je hebt ook gelijk, kind in draagdoek is een heel handig camouflage middel ;) :D

Mabawa, wat gaan die eerste ontwikkelingen snel he?! Van zo'n net-geboren kuikentje naar al heuse bewuste bewegingen en kijken O+
pi_136181833
Aaahw, ik zit toevallig de eerste twee pagina's te lezen Cwen O+ Skips O+
pi_136182389
Ben je zelf weer opgeknapt inmiddels Mabawa?
Belle, heb je wel eens bij Sissyboy gekeken voor jurkjes? Leuke winkel, doet me een beetje denken aan jou qua sfeer.
GotC, T. lijkt op deze foto erg op jou vind ik, alleen het mondje is wel erg Yur!
Cwen, rolt ze al ja? Knappe Ellie! En S. van Bubs ook al bijna.. die van mij doet nog mooi niks. Ja, op d'r buik of rug liggen. En zingen (as we speak ligt ze in bed te zingen, dat hoor ik door de babyfoon en het is zoo O+ O+ Vooral als ze er dan af en toe keihard tussendoor rochelt :Y) )
  vrijdag 31 januari 2014 @ 20:27:27 #291
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_136182564
T. Lijkt op jullie beide vind ik!

Zingen dat klinkt beter dan het gillen wat S. doet om haar stem te oefenen _O-
  vrijdag 31 januari 2014 @ 20:32:25 #292
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_136182762
LB, bedankt voor de tip mbt New Look. Wat een leuk merk! Ik kende het helemaal niet maar die jurkjes O+ O+
pi_136182816
Hilz! *zwaai* Hoe is het met de Senn?

GotC, ik zie er ook een mengelmoes van jullie beiden in! Jouw ogen of oogopslag, voor m'n gevoel.

Juud, zingen? Da's tof! Gillen is hier ook leuker ;).

Mabawa, sterkte! Hier ook alle 3 verkouden, ML is bijna beter en ik begin net. Leuk, een baby ;). Goed voor de weerstand!

Flobo, sterkte! Bekende situatie, helaas...

Nog een vraag: ik lees overal over hardop lachende baby's. Hoewel Ellie heel vaak en breed lacht, zit er nog heel weinig tot geen giechel in, laat staan schateren! Bekend bij iemand?
Home is where the O+ is...
pi_136182852
Ik heb veel leuke foto's gezien hier O+

Mabawa fijn dat je weer opgeknapt bent
pi_136183002
Ik heb gewoon niet bijgelezen, maar ik moet echt even dit kwijt:

mijn longtime flesweigerende baby heeft vandaag gewoon twee flessen leeg gedronken O+ Sta je dan met je Calma en Avent en Tommee Tippee en weetikveelwat, drinkt hij uit de fles die in de gratis Kruidvatdoos zat :') Ik werd er helemaal emotioneel van, ik ben zo blij dat we hem hebben gevolgd en niet allerlei pressiemiddelen zijn gaan toe passen om hem toch aan die fles te krijgen. Hij geeft zelf aan wanneer hij ergens aan toe is, en blijkbaar was dat vandaag :+

En de laatste twee nachten hebben we allemaal heerlijk geslapen met maar 1 nachtvoeding. Mensen, wat gebeurt er allemaal?
  vrijdag 31 januari 2014 @ 20:37:36 #296
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_136183076
L-E *G* *G* *G*

Wat fijn!

Goooooooooooooooooooooooooooooo sticker!
pi_136183166
Jeej sticker!!!!
  vrijdag 31 januari 2014 @ 20:44:02 #298
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_136183433
Sticker for president! *G*!
pi_136183452
LE, wat heerlijk! *G*
Home is where the O+ is...
pi_136183514
O+ ik zag een mooie J van soempie en een mooie T van Gotc.
go sticker go wat goed zeg.
Mabawa beterschap voor je ventje en ook voor jullie nog.

naar de intratuin met baby en peuter mwah niet zo'n succes. Ean trok al enthousiast haar schoenen uit en denderde zo het klimtoestel in. Ik was bezig om sac de fles te geven toen ik heel hard huilen mama hoorde. Ean kon de ballenbak niet uit, tja daar zat ik dan met baby die ik niet meer kon nemen dat klim ding in.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')