Dan doe het gewoonquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:29 schreef oh-oh het volgende:
Haha dat is stiekem wel een wens hoor, lekker schrijfster worden!
quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:37 schreef oh-oh het volgende:
Ja tijd is wel een dingetje he![]()
En een goed verhaal.
Kan ik van 1 bestseller dat huis op Texel kopen denk je???
Ja dat was wel de bedoeling dan hoor, 2 keer in de maand visite, verder niemandquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]![]()
Krijg je ook veel mensen te logeren, gok ik!
Nou dan moet je eigenlijk eerst het huis kopen , dan kun je daar rustig schrijven.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:41 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja dat was wel de bedoeling dan hoor, 2 keer in de maand visite, verder niemand
Met dat uitzicht daar ook schrijvenquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:42 schreef indaha het volgende:
[..]
Nou dan moet je eigenlijk eerst het huis kopen , dan kun je daar rustig schrijven.
Kun je niet vragen of je thuis mag werken
Dat bedoel ik, dan komt de inspiratie vanzelfquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:43 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Met dat uitzicht daar ook schrijvenPaar schaapjes op de dijk
quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:42 schreef indaha het volgende:
[..]
Nou dan moet je eigenlijk eerst het huis kopen , dan kun je daar rustig schrijven.
Kun je niet vragen of je thuis mag werken
Wat een gefaal.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:37 schreef Bos81 het volgende:
Heel raar, aangezien het adressenbestand via de gemeente gaat en jezelf daar in niks hoeft te doen. en sowieso waarom gaat die post dan opeen naar een pre-pre adres![]()
Ja maar dan kun je altijd zeggen dat er telefoonstoring is , het is een eind kabel van Limburg naar Texel en een kabelbreukje is niet snel gevonden danquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:44 schreef oh-oh het volgende:
[..]Alsof ik dan rustig kan schrijven als ik thuis zou werken?
Serieus, ik werk liever op kantoor hoor!
Zullen we een FOK inzameling doen, help Oh-Oh naar Texelquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:44 schreef oh-oh het volgende:
Jamaaaaaaaaaar wie koopt dat huis dan voor me???
Hahaha nou zolang t niet bij FHF isquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:47 schreef indaha het volgende:
[..]
Zullen we een FOK inzameling doen, help Oh-Oh naar Texel
Wel handig zo dicht bij huis danquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:48 schreef oh-oh het volgende:
En carnaval, dat was vroeger in twee hotels, die liggen dus nog zichtbaar, eentje twee huizen verder, en de andere aan de overkant van de straat, en in de schouwburg, en die is daar de hoek om.
Ik nam net een slok koffie, gelukkig bleef ie binnenquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:48 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Hahaha nou zolang t niet bij FHF is
Tof, heeft ook karakter!quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:47 schreef oh-oh het volgende:
[ afbeelding ]
Wij woonden op nr 17. Zijgang is die bruine deur in t midden
En vroeger stond er een winkel/woning aan vast maar dat is afgebroken, zo raar!
quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:51 schreef indaha het volgende:
[..]
Wel handig zo dicht bij huis danik ben eens in mijn eigen dorp compleet de weg kwijt geweest toen ik naar huis wilde , het leek net of ze me ergens hadden gedropt en de kroeg kon ik ook niet meer terugvinden .
Maar dat kon ook gewoon vroeger en geen leraar die het gek vond.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:54 schreef oh-oh het volgende:
En twee flessen kopen he, want het kostte niks!
Nou dan ben je als de school extra vroeg om 13.00 uitgaat wel al lam
Ja dat was tof , die zaten binnen in de kroegen. En de leerlingen buiten.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:56 schreef indaha het volgende:
[..]
Maar dat kon ook gewoon vroeger en geen leraar die het gek vond.
Wij hadden vrijdags altijd soos en er werd gewoon gedronken en geblowd waar de leraren bij waren, ze deden zelf lekker mee .
Ik zou NOOIT willen ruilen.quote:
Jamaar dat ben jij nog.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:58 schreef -Vaduz- het volgende:
Wat was ik dan ultiem braaf. Heb jij nog van die verhalen Pisc?
Nee ik ook nietquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:58 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik zou NOOIT willen ruilen.
Die social media shit is leuk als je je zit te vervelen op je werk maar man man als puber had ik echt geen leven gehad met die shit, of met een mobieltje alleen al denk ik.
Haha, je gelooft niet in een dubbele agenda bij mij?quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:59 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Jamaar dat ben jij nog.
Oh wacht, ik ben ook best wel redelijk braaf nu, denk ik!
Vreselijk hoor, ze denken mss dat ze alles hebben die kids van nu, maar wat die missen dat komt echt nooit meer terug...quote:
Nee.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:00 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Haha, je gelooft niet in een dubbele agenda bij mij?
Daar denk ik regelmatig aan, in principe zou ik willen dat alle kinderen t/m +- 18 geen social media/mobiel hebben.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:58 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik zou NOOIT willen ruilen.
Die social media shit is leuk als je je zit te vervelen op je werk maar man man als puber had ik echt geen leven gehad met die shit, of met een mobieltje alleen al denk ik.
Tot ongeveer 17 heb ik het heel netjes gehouden!quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:58 schreef -Vaduz- het volgende:
Wat was ik dan ultiem braaf. Heb jij nog van die verhalen Pisc?
Ja, Thessa wil ook al telkens op FB kijken en vraagt bij alles maak je wel een foto en een filmpje ?quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:02 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Daar denk ik regelmatig aan, in principe zou ik willen dat alle kinderen t/m +- 18 geen social media/mobiel hebben.
Gemiddelde kind van 13 zit als een zuignap aan het mobieltje tijdens-voor-na school.
Onze tijd was in dat opzicht echt beter ja.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:03 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Tot ongeveer 17 heb ik het heel netjes gehouden!
quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:03 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja, Thessa wil ook al telkens op FB kijken en vraagt bij alles maak je wel een foto en een filmpje ?
Nee dat niet! Maar, om een voorbeeld te noemen, tot die tijd zelden gedronken eigenlijk.quote:
Bij ons kon je niet echt buiten spelen maar we speelden echt in winkels bij vriendinnetjes ( fietsenwinkel, tapijthandel , chocolateriequote:Op woensdag 29 januari 2014 11:06 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik was een ultieme buitenspeler. Dat mis ik ook aan de jeugd van nu. Voetbalveldjes leeg, bleh.
Alle digitale meuk afpakken. Zou een hoop schelen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:06 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik was een ultieme buitenspeler. Dat mis ik ook aan de jeugd van nu. Voetbalveldjes leeg, bleh.
Thessa oogt ook als zo'n kind dat gewoon overal lekker kan spelen! Zonder bijzondere spullen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:06 schreef oh-oh het volgende:
We hebben geen Ipads, en ze wil niet echt op de pc alleen soms even fotos kijken. Ze tekent liever hoor en nog liever is ze buiten, tv kijken doet ze bij mij ook zelden!
Carnaval was dus bij mij een uitzondering, dan ging ik wel ff los, en ik denk maar een jaar of 3 op school en ik ben nog 1 keer teruggekomen toen ik studeerde met een groep uit mijn studentenhuis maar toen dronk ik al niet meer geloof ik. Oh en ik herinner me 1 dronken begin van Pinkpop, dat was ook wel epic, mocht ineens geen drank meer mee naar binnen dus vriendin en ik goten 's morgens aan de poort zo die fles bessen op de nuchtere maag naar binnen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:06 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee dat niet! Maar, om een voorbeeld te noemen, tot die tijd zelden gedronken eigenlijk.
Klopt! Maar ze is dan ook het liefst wel met de dieren bezig ook.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:10 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Thessa oogt ook als zo'n kind dat gewoon overal lekker kan spelen! Zonder bijzondere spullen.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:11 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Klopt! Maar ze is dan ook het liefst wel met de dieren bezig ook.
Gofferquote:Op woensdag 29 januari 2014 11:13 schreef oh-oh het volgende:
Jammer dat ik ook niet studeerde eigenlijk , had ik tijd zat voor in retrospect
quote:
quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:28 schreef -Vaduz- het volgende:
Blijft ook een van de leukste Anouks. Gewoon lekker zonder moeilijke dingen.
Heb je het wel afgemaakt?quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:32 schreef oh-oh het volgende:
[..]![]()
Truestory hoor. Ik deed geen ene fuck. We lagen de hele dag in bed santa barbara te kijken of zo denk ik
![]()
![]()
Hahaha.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:32 schreef oh-oh het volgende:
[..]![]()
Truestory hoor. Ik deed geen ene fuck. We lagen de hele dag in bed santa barbara te kijken of zo denk ik
![]()
![]()
Nee joh ik ben na het derde jaar gestopt met die kansloze kutstudie, wel nog even een paar maanden in Leuven gezeten met zo een speciaal programma en toen vond ik het wel welletjes, kamer opgezegd, studie opgezegd, aupair baantje in UK gezocht, ouders ingelicht, doeiquote:Op woensdag 29 januari 2014 11:35 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Heb je het wel afgemaakt?
Santa Barbara was ook wel erg leuk... tegenwoordig is er Netflix, da's nog veel erger, qua tijdrovendheid
Echt dat waren de daaaaaaaaagenquote:
Hehe, klinkt al met al ook prima toch?quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:43 schreef oh-oh het volgende:
Nee joh ik ben na het derde jaar gestopt met die kansloze kutstudie, wel nog even een paar maanden in Leuven gezeten met zo een speciaal programma en toen vond ik het wel welletjes, kamer opgezegd, studie opgezegd, aupair baantje in UK gezocht, ouders ingelicht, doei
Geen seconde spijt van gehad! Oh ja ook meteen uitgemaakt met die stomme vriendquote:Op woensdag 29 januari 2014 11:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Hehe, klinkt al met al ook prima toch?
quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:43 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Echt dat waren de daaaaaaaaagen![]()
Met de vriend en later lag zijn zusje er ook bij toen zij ook in Nijmegen kwam studeren, lag ze dr vaker dan hij, was gezelliger en minder harig
quote:
Ja iedereen die dat moet weten zeker!quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:50 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Weet iedereen al dat dat em moet worden ook?
quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:51 schreef miss_dynastie het volgende:
Alhoewel jij als au-pair me dan ook wel weer verbaasd, eigenlijk... zou niet denken dat jij dat leuk werk vindt
Ja via FB wel, en vorig jaar had ik nog in Amsterdam afgesproken met een van de dames, of het jaar ervoor alweer ?quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:54 schreef miss_dynastie het volgende:
Oooh, bij au-pair dacht ik al snel aan jonger grut.... klinkt wel heel gezellig! Heb je nog contact met ze?
Nou nee, maar die blousjes, van die meiden alleen al 10 per week, en dan de overhemden van de vader en de blouses van de moederquote:Op woensdag 29 januari 2014 12:49 schreef -Vaduz- het volgende:
Als je schooluniformen kunt strijken, kun je daarna alles strijken.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:53 schreef -Vaduz- het volgende:
Je strijkt dan nu zeker heel snel en kundig. Ook wel fijn.
Ik zie nu van die dikke grasmatten op de pens voor mequote:
Wat dacht je van zn rug?quote:Op woensdag 29 januari 2014 14:01 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik zie nu van die dikke grasmatten op de pens voor me
Als de voorkant te harig is, moet je al rennen.quote:
Maar misschien is hij wel hartstikke leuk en aardig!quote:Op woensdag 29 januari 2014 14:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als de voorkant te harig is, moet je al rennen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lekker vlechten als je niet kunt slapen.quote:
quote:Op woensdag 29 januari 2014 14:14 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Lekker vlechten als je niet kunt slapen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |