Echt joh? Ik meende altijd dat EW niet aan maaltijd vergoedingen deed, ook niet als je langer dan 8 uur aan het werk was ..quote:
Alleen voor pc'squote:Op maandag 27 januari 2014 16:47 schreef trolley het volgende:
[..]
Echt joh? Ik meende altijd dat EW niet aan maaltijd vergoedingen deed, ook niet als je langer dan 8 uur aan het werk was ..
Nou maakt dit voor mij niet veel uit, ik neem eigenlijk altijd m'n eigen boterhammen mee, een low-budget Snelle Jelle en een flesje water. Wat ik onderweg koop is 's ochtends een kop koffie, en als de tijd het toelaat tijdens een rit nog ergens bij een tankstation een kop koffie. Dus die ¤4 aan koffie per dag is ook verwaarloosbaar
Ah, dat verklaart het één en anderquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Precies wat je zegt, bellen. Je bent dan inderdaad niet verzekerd.quote:Op maandag 27 januari 2014 16:54 schreef BlackLining het volgende:
Mm, ze willen me morgen op pad sturen met een wagen zonder APK..
Wat zouden jullie doen? Ik bel er zo even over, meen dat je dan niet helemaal lekker verzekert bent..
quote:Op maandag 27 januari 2014 16:58 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Precies wat je zegt, bellen. Je bent dan inderdaad niet verzekerd.
Meh, dat is morgen toch al een week verlopen. En verlopen is verlopen. Je zult het net treffen dat ze op jouw route morgen met het hele circus staan te controleren. Dus niet alleen flitsen, maar ook die ANPR (?) camera's waarmee ze kunnen controleren of een voertuig wel is verzekerd dan wel een geldige APK heeft.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:00 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Wat stom.
Nou ja, AR ging morgen even kijken wat ze kunnen doen want de LM is al dicht, maar een verlopen APK lijkt me een vrij legitieme reden om een rit te weigeren, of niet?
De APK is wel pas op 21 januari verlopen, voor zover dat relevant is.
Neuh, die boete is eigenlijk voor het niet schorsen van de wagen. Gaat eens in de zoveel tijd automatisch met een scan van het RDW.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:11 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik was altijd in de veronderstelling dat je bij een verlopen apk automatisch een boete thuis krijgt en je er dus on the road geen last van hebt.
Hoe ben je daar eigenlijk achter gekomen? Kentekencheck?quote:Op maandag 27 januari 2014 16:54 schreef BlackLining het volgende:
Mm, ze willen me morgen op pad sturen met een wagen zonder APK..
Wat zouden jullie doen? Ik bel er zo even over, meen dat je dan niet helemaal lekker verzekertd bent..
Edit: ik moest morgenochtend nog even bellen, volgens de planner zou ik met toestemming van de LM wel mogen rijden. Voor zover ik weet is rijden in een auto met verlopen APK gewoon een verkeersmisdrijf?
Is dat zo'n AKAI halfautomaat?quote:Op maandag 27 januari 2014 17:19 schreef Fiorano het volgende:
[ afbeelding ]
Bijdeze nog een picture van een stukje kamer en voornamelijk het muziek hoekje
Hoe ben je daar eigenlijk achter gekomen? Kentekencheck?quote:Op maandag 27 januari 2014 17:19 schreef Wave103 het volgende:
[..]
d bent..
Edit: ik moest morgenochtend nog even bellen, volgens de planner zou ik met toestemming van de LM wel mogen rijden. Voor zover ik weet is rijden in een auto met verlopen APK gewoon een verkeersmisdrijf?
Weer zo'n foto die uit de jaren 80/90 lijkt te komenquote:Op maandag 27 januari 2014 17:19 schreef Fiorano het volgende:
[ afbeelding ]
Bijdeze nog een picture van een stukje kamer en voornamelijk het muziek hoekje
Is daar iets mis mee?quote:Op maandag 27 januari 2014 17:22 schreef Wave103 het volgende:
[..]
Weer zo'n foto die uit de jaren 80/90 lijkt te komen
Ja, ik trek voor elke rit even het kenteken door het RDW register. Zie je meteen welk model en motorblok je hebt, maar ook of de wagen wel verzekerd is, een geldige APK heeft en of ie niet gestolen is. Vind ik allemaal wel fijn om zeker te weten.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:19 schreef Wave103 het volgende:
[..]
Hoe ben je daar eigenlijk achter gekomen? Kentekencheck?
Ja ik kijk soms ook wel even. Nog nooit bij me opgekomen om bij APK e.d. te kijken. Voortaan maar iets secuurder doenquote:Op maandag 27 januari 2014 17:28 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ja, ik trek voor elke rit even het kenteken door het RDW register. Zie je meteen welk model en motorblok je hebt, maar ook of de wagen wel verzekerd is, een geldige APK heeft en of ie niet gestolen is. Vind ik allemaal wel fijn om zeker te weten.
Ik gebruik deze app, heb je ook meteen een foto van het model erbij. En de data komt recht van rdw.nl.
https://play.google.com/s(...)eetstra.licenseplate
Even installeren.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:28 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ja, ik trek voor elke rit even het kenteken door het RDW register. Zie je meteen welk model en motorblok je hebt, maar ook of de wagen wel verzekerd is, een geldige APK heeft en of ie niet gestolen is. Vind ik allemaal wel fijn om zeker te weten.
Ik gebruik deze app, heb je ook meteen een foto van het model erbij. En de data komt recht van rdw.nl.
https://play.google.com/s(...)eetstra.licenseplate
Ah, ik had ooit zo'n Akai, maar 3x niks. Versterker ziet er inderdaad wel tof uit, de draaitafel had ik persoonlijk niet van JVC gekocht.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:31 schreef Fiorano het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op maandag 27 januari 2014 17:20 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Is dat zo'n AKAI halfautomaat?
Nope, op de cd speler na is alles van JVC. Koste me pa destijds een maandsalaris maar het spul doet het nog steeds.
Eerder 60/70. Andere kant vd kamer staat een keurig Samsung lcd tv en een super hippe Sony Vaio laptop met touchscreen en Windows 8. Qua muziek ben ik denk ik in een verkeerde tijd geboren.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:22 schreef Wave103 het volgende:
[..]
Weer zo'n foto die uit de jaren 80/90 lijkt te komen
Heb het ook geërfd op voorhand van m'n paquote:Op maandag 27 januari 2014 17:32 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ah, ik had ooit zo'n Akai, maar 3x niks. Versterker ziet er inderdaad wel tof uit, de draaitafel had ik persoonlijk niet van JVC gekocht.
Had daarna een Thorens, leuk ding, maar volledig manueel. Nu een Marlux MX-66 waar ik tevreden mee ben.
Een controle inrijden is alleen maar een boete, maar als je een kind doodrijdt wordt het toch een ander verhaal, geen verzekering -> je leven lang aan de schulden.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:07 schreef trolley het volgende:
[..]
Meh, dat is morgen toch al een week verlopen. En verlopen is verlopen. Je zult het net treffen dat ze op jouw route morgen met het hele circus staan te controleren. Dus niet alleen flitsen, maar ook die ANPR (?) camera's waarmee ze kunnen controleren of een voertuig wel is verzekerd dan wel een geldige APK heeft.
Ik zou het er niet op wagen in ieder geval. Tenzij je van AR de zekerheid hebt dat áls je wordt aangehouden, dat zij aansprakelijk zijn voor de eventuele boete's e.d.
Eens.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:33 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Eerder 60/70. Andere kant vd kamer staat een keurig Samsung lcd tv en een super hippe Sony Vaio laptop met touchscreen en Windows 8. Qua muziek ben ik denk ik in een verkeerde tijd geboren.
En mijn persoonlijke mening is dat niets qua geluid kan tippen aan vinyl uitversterkt door een oude analoge versterker
Zo simpel is het niet. Je bent gewoon verzekerd mits je auto technische mankementen vertoont en daarmee het ongeluk voorkomen had kunnen worden indien deze er niet waren. Anders zou je ook niet verder mogen rijden als je in een controle rijd.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:35 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Een controle inrijden is alleen maar een boete, maar als je een kind doodrijdt wordt het toch een ander verhaal, geen verzekering -> je leven lang aan de schulden.
Dat ben ik met je eens. En je weet vantevoren dat je geen vriendelijke praatjes of koffiemomenten kan verwachten bij beide locaties, maar het is in ieder geval wel duidelijk wat ze van je verwachten.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:31 schreef nuckythompson het volgende:
Ik snap de haat op Meerkerk eigenlijk niet. Ik loop altijd naar het postkantoor of die bushalte rechtsboven en vind Meerkerk wel een leuk en mooi plaatsje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |