quote:Op dinsdag 28 januari 2014 16:57 schreef minilot het volgende:
[..]
Dank voor de tip! Ik kende dit niet, maar zit op kantoor nu al een uur mijn tuin opnieuw in te richten
Graag gedaan!quote:
Haha tof. Lijkt me een heel leuk bedrijf, alleen helaas geen vacatures die bij mijn opleiding passen.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 17:04 schreef minilot het volgende:
Haha, ik zie nu pas op werkenbijcoolblue.nl dat er onder de sollicitatieformulieren staat:
"We houden van internet. We zoeken je dus ook altijd online even op. Wees gerust, we nemen geen aanstoot aan foto's van foute feestjes ;-)"
Lief dat je het vraagt.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 17:03 schreef Duderinnetje het volgende:
Bluezz, ik vergeet het steeds, dus meteen de koe bij de hoorns: hoe gaat het nu eigenlijk met je? Na het verlies van zussie, bedoel ik. Lukt het er vrede mee te hebben, of juist niet? Is er ook een bepaalde rust gekomen misschien?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
Waarom kan dat niet, met haar huis? Moest het heel snel leeg? Een huis opruimen is inderdaad best een nuttig onderdeel van het rouwproces. Spulletjes verdelen, herinneringen ophalen en eigenlijk letterlijk een leven afsluiten. Kan me voorstellen dat je daar graag de tijd voor had gehad.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 17:16 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Lief dat je het vraagt.
Echt vrede heb ik er niet mee. Vind het afschuwelijk wat haar is overkomen. En regelmatig speelt die film van haar overlijden in mijn armen zich in mijn hoofd af
En ik vind het feit dat ik haar nooit meer spreek/zal zien een heel verdrietig iets... vind het ook heel zuur dat we niet als afsluiting haar huis netjes kunnen ontruimen. Nog 1 keer op je gemak door haar spulletjes heen gaan bijv.
Ik denk nog elke dag aan haar.. en het plan is om rond 20 feb, haar verjaardag, samen met haar kinderen haar as uit te strooien.
Ik voel me wel goed hoor, huil nauwelijks eigenlijk, maar mn hoofd zit er nog wel vol mee.
quote:Op dinsdag 28 januari 2014 17:22 schreef golfer het volgende:
En ik denk ook nog wel elke dag aan haar.
Vreemd dat ze er niet meer is. We hadden zo'n rare intensieve band met elkaar.
Misschien dat we met het uitstrooien van haar as er een soort afsluiting aan kunnen geven.Ach jee. Daar zit je niet op te wachten natuurlijk. Kun je dat ook niet vrij simpel afwimpelen, in de zin van weigeren, bedoel ik?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snobs have more fun!
KLIK!
Ja in Vianen, in de Lek.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 17:26 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Waarom kan dat niet, met haar huis? Moest het heel snel leeg? Een huis opruimen is inderdaad best een nuttig onderdeel van het rouwproces. Spulletjes verdelen, herinneringen ophalen en eigenlijk letterlijk een leven afsluiten. Kan me voorstellen dat je daar graag de tijd voor had gehad.
Ja en dat je haar nooit meer spreekt. Nooit! Ik vind 'nooit' het onbegrijpelijkste aspect van leven en dood. Hoe kan dat nou, nooit?? Omdat de term voor het menselijk brein niet te bevatten is (voor het mijne althans niet) is het lastig te accepteren als een gegeven. Maar ja, wat moet je. Op een bepaald moment lever je je maar over aan dat idiote idee.
Mooi om op haar verjaardag bij elkaar te komen. Weten jullie al waar je wilt gaan strooien?
Dat en te ver weg.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 17:10 schreef morgane het volgende:
Haha tof. Lijkt me een heel leuk bedrijf, alleen helaas geen vacatures die bij mijn opleiding passen.
Dat kan, maar dan moeten we dat via een officiële verklaring van weigering bij het kantongerecht laten opstellen en dat levert dus ook weer kosten op.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 17:28 schreef Duderinnetje het volgende:
Ach jee. Daar zit je niet op te wachten natuurlijk. Kun je dat ook niet vrij simpel afwimpelen, in de zin van weigeren, bedoel ik?
Erg zonde. Zoveel tijd daar besteed. Zoveel boeken gekocht. Letterlijk uren in rondgedwaald. Één van de weinige redenen voor mij vroeger om naar Rotterdam te gaan. Naast de Games Workshopquote:Op dinsdag 28 januari 2014 18:08 schreef Pietverdriet het volgende:
Donner, de mooiste boekwinkel van Nederland is waarschijnlijk niet meer
http://rotterdam.nieuws.n(...)r-ook-woensdag-dicht
http://www.nrc.nl/boeken/(...)en-van-polare-dicht/
Heel erg jammer
Teleurstelling weer Vorkquote:Op dinsdag 28 januari 2014 17:50 schreef Vork het volgende:
[..]
Dat en te ver weg.
Helaas m'n fulltime baan optie gaat niet door. Reden, nouja hetzelfde als bij de meeste andere sollicitaties. Gelukkig kan ik vanaf april in elk geval weer iets doen. Nu nog wat voor de rest van de tijd.
Suc6 Anniequote:Op dinsdag 28 januari 2014 18:17 schreef Anthraxx het volgende:
Zo, nog even een uurtje op mijn werk geweest. Inlevering lease auto, sleutels e.d. Wat afsluitende praatjes gedaan. Plant cadeau gekregen (blijkbaar heb ik behoefte aan meer planten ofzo) voor Anna, omdat ik zo vaak 'moest overwerken'. Enfin, afgesloten.
Volgende week op het mediapark beginnen.
Ja aan de ene kant wel, maar aan de andere kant vind ik het nu ook minder erg omdat ik niet geheel met lege handen sta. En er zit misschien nog een beetje extra werk in ook. Morgen maar eens wat telefoontjes plegen om de overige uren op te kunnen vullen.quote:
Mijn oom was een tijdje monteur/reperateur op het mediapark. Veel te veel mensen die zichzelf belangrijk vondenquote:Op dinsdag 28 januari 2014 18:17 schreef Anthraxx het volgende:
Zo, nog even een uurtje op mijn werk geweest. Inlevering lease auto, sleutels e.d. Wat afsluitende praatjes gedaan. Plant cadeau gekregen (blijkbaar heb ik behoefte aan meer planten ofzo) voor Anna, omdat ik zo vaak 'moest overwerken'. Enfin, afgesloten.
Volgende week op het mediapark beginnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |